Panama – Severné Írsko

0:0

koniec (0:0)

30.05.2018, 03:00 • Jan Prošek cz

V tomto přípravném zápase jsme mnoho šancí neviděli, tu největší měl jeden z domácích hráčů, ale trefil břevno. Týmy odcházejí z trávníku za nerozhodného bezbrankového stavu. (05:02:43)

90+2

90+1

Peacock-Farrell kryje ránu domácího celku, následně bude vykopávat od své branky.

90+1

Nastavovat se budou dvě minuty.

90

Dostáváme se do poslední minuty poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat. Rozehrávají hosté od své branky.

88

Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Magennis, přichází Lavery.

88

Na druhé straně mohl skórovat Smyth, který však na hlavičku nedosáhl.

87

Camargo dobře vypálil, jeho rána byla zblokovaná.

87

Obrana Severního Irska si na poslední chvíli dokázala poradit s centrem před branku.

86

Calderón rozehrává od své branky, v poklidném tempu se dohrává tento duel, ve kterém zatím čekáme na gól.

85

Pomezní sudí ukazuje, že další akce Panamy končí pro postavení mimo hru.

84

Domácí hráč se dopustil útočného faulu, rozehrávat tak bude hostující celek.

84

Domácí celek poslední minuta hry má převahu, snaží se rozhodnout o své výhře, zatím ale marně.

82

Roman Torres nedává první branku zápasu, protože jeho hlavička končí nad brankou. Velká šance domácích.

81

Rohový kop pro domácí celek, výborně to nyní sehrál Machado, jehož střílenou přihrávku odrazil mimo hrací plochu obránce. Následně znovu, a tak uvidíme další rohový kop.

80

Znovu vykopává hostující brankář Peacock-Farrell uvede míč do hry, jeho výkop nebyl nejpřesnější, a tak hrají hráči Panamy.

78

Zajímavá domácí akce končí postavením mimo hru, vykopávat tak bude brankář Irska.

77

Severní Irsko kombinuje na útočné polovině, výborně zasáhl Ovalle, který přenáší směr hry.

76

Střídání v týmu Panama: ze hřiště odchází Felipe Baloy, přichází Roman Torres.

75

Volný kop pro Severní Irsko. Domácí brankář si rovná obránce. Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala rychle poradit.

73

Domácí brankář Calderón bude rozehrávat od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

71

Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Shane Ferguson, přichází Ryan McLaughlin.
Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Craig Cathcart, přichází Paul Smyth.

70

Panama diktuje tempo hry, hráči v červeném se snaží vstřelit první branku v zápase.

69

Výborně to sehráli domácí, Diaz vypálil na vzdálenější tyč, jeho ránu vyrazil brankář na rohový kop. Následný centr před branku byl nepřesný, a tak bude gólman vykopávat.

68

Autové vhazování pro domácí celek, posledních dvacet minut hry by mohlo být ještě zajímavých.

68

Skvěle to nyní sehrál hostující celek, Ferguson vypálil z první, jeho ránu tak tak vyrazil domácí brankář na rohový kop.

65

Cathcart vedl útočnou akci svého celku, ale do střelecké pozice se přes dobrou hru obrany soupeře propracovat nedokázal.

65

Hraje se spíše na polovině hrací plochy, nyní se domácí pokouší vypracovat si výraznější šance, ale obrana v zeleném hraje zodpovědně.

62

Irsko se nyní usadilo na útočné polovině, výborně vykopl jeden z domácích beků míč od své branky.

60

Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Gareth McAuley, přichází Lee Hodson.

60

Střídání v týmu Panama: ze hřiště odchází José Luis Rodríguez, přichází Ismael Díaz.

58

Panama se nemůže dostat ze své obranné poloviny, v zadních řadách tohoto celku vznikají chyby.

58

Fanoušci vytvářejí na zápasu dobrou atmosféru, nyní ale musí sledovat, jak hostující celek kombinuje na polovině hrací plochy.

57

Evans nadvakrát vypálil, oba jeho pokusy dokázala zastavit obrana domácích. Nejprve balon vyrazil brankář, a pak byl pokus zblokovaný.

55

Rohový kop pro Severní Irsko, rozehrávat bude McAuley. Akce pokračovala dál, a tak musel zasahovat gólman Panamy.

54

Zajímavou panamskou akci překazil pomezní sudí, který signalizoval, že byl jeden z hráčů v postavení mimo hru.

53

Ferguson uklidnil hru, a tak hrají jeho spoluhráči na obranné polovině. Tempo hry poněkud opadlo.

52

Severní Irsko se pokoušelo o rychlý kontr,vybojovalo faul soupeře, a tak rozehrává na polovině hrací plochy.

51

Hraje se spíše na polovině hrací plochy, Panama se snaží vstřelit první branku zápasu, zatím ale naráží na obranu soupeře.

48

Panama hraje aktivně, ale zatím nemůže překonat dobře hrající obranu soupeře. Severoirský celek se brání.

47

Fotbalisté hrající v červeném se snaží dál hrát aktivně, ale nemohou se zatím propracovat do výraznější šance.

46

Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Trevor Carson, přichází Bailey Peacock-Farrell.

46

Střídání v týmu Panama: ze hřiště odchází Gabriel Gómez,, přichází Valentín Pimentel.
Střídání v týmu Panama: ze hřiště odchází Luis Tejada, přichází Blas Pérez.
Střídání v týmu Panama: ze hřiště odchází Armando Cooper, přichází Ricardo Ávila.
Střídání v týmu Panama: ze hřiště odchází Aníbal Godoy, přichází Miguel Camargo.

46

Panama hrála v úvodu poločasu aktivněji, ale největší šanci zastavilo břevno branky. Následně Severní Irsko také zahrozilo, ale velkou gólovku nemělo. Po prvním poločase platí bezbrankový stav.

45+1

45+1

Panama získala autové vhazování.

45+1

Jedna minuta se bude nastavovat.

45

Domácí celek rozehrává od své branky, dostáváme se do poslední minuty prvního poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

44

Dallas vhazuje, Irsko má převahu, domácí hráči se nyní musí bránit.

43

Severní Irsko se dostalo do šance, dobře hlavičkoval Magennis, jehož pokus kryje domácí brankář.

42

Goday kombinuje se spoluhráči na své polovině, nikam se nežene.

42

Hraje se ze strany na stranu, zadní řady obou týmů musí být pozorné.

41

Tři na tři postupoval domácí celek, výborně vypálil Rodríguez, následně neuspěl ani Barcenas, jehož pokus byl zblokovaný.

40

Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.

39

Rohový kop pro Panamu, která se vrací k aktivní útočné hře z prvních minut zápasu.

39

Sledujeme rychlý fotbal, kterému však chybí výraznější střelecké příležitosti.

38

Calderón vykopává od své branky a chce dostat hru co nejdál.

37

Na útočné polovině rozehrává Severní Irsko, které se, zdá se, dokázalo až nyní přizpůsobit klimatickým podmínkám zápasu. Dallas vybojoval další autové vhazování na útočné polovině. Následně zakončoval Evans, jehož pokus o nůžky byl hodně nepovedený.

36

Rohový kop pro hostující celek, který začíná mít v závěru poločasu převahu. Balon odehrála domácí obran do bezpečí.

35

Hlavička z pokutového území končí nad brankou, vykopávat tak bude brankář Panamy.

34

Stuart Dallas centroval před branku, jeho akci vyřešila domácí obrana za cenu rohového kopu. Gólman si diriguje obránce.

32

Jeden z hráčů je ošetřovaný. Přestávku využívají hostující hráči k občerstvení. Z domova nejsou zvyklí na takové podmínky, které doprovázejí tento duel.

30

Výborně napadal jeden z domácích útočníků, díky čemuž se dostal Carson do problémů. Nakonec dokázal situaci vyřešit dlouhým výkopem.

29

Liam Boyce vedl akci svého celku, dostával se před domácího obránce, který si tak musel pomoci nedovoleně.

28

Na polovině rozehrává hostující Cathcart.

26

Shane Furguson vybojoval pro své spoluhráče autové vhazování na útočné polovině. To provede Josh Magennis. Jeho akce končí nepřesnou střelou, vykopávat bude domácí brankář.

25

Panama má převahu, Ovalle hledal spoluhráče, jeho centr před branku byl příliš přetažený, následná zakončoval jeden z hráčů do středu branky, kde byl Carson.

24

Barcenas se dostal do zajímavé střelecké pozice, se zakončením váhal, vinou čehož se dostal do horší pozice.

23

Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže dostat stabilněji na útočnou polovinu.

22

Jonathans Evans byl poněkud zbytečně faulovaný, a tak rozehrávají na polovině hráči v zeleném.

21

Panama to zkoušela středem, jenže Cooper nebyl připravený na zpracování míče, a tak hraje obrana soupeře.

20

Severní Irsko podniklo rychlou protiakci, ale k přesnější střele se nedostalo. Míč uvede do hry Calderón.

18

Obrovskou šanci měl domácí Édgar Yoel Bárcenas, jehož hlavička se od břevna odrazila zpět do hry. Následná rána už postrádala přesnost. Panama má více ze hry.

17

Cathcart si počínal nedovoleně, volný kop pro domácí fotbalisty. Centr se snesl před branku, obrana jej odvrátila.

16

Centr se snesl před branku, ale útočného faulu se dopustilo Severní Irsko. Domácí brankář tak bude rozehrávat.

15

Patrick McNair vypálil, jeho rána byla domácí obranou zblokovaná jen na rohový kop.

13

Panamský celek hraje aktivněji, zdá se, že je připravenější na klimatické podmínky, které zde panují. Osmadvacet stupňů, navíc vysoká vlhkost vzduchu.

12

Rohový kop pro Panamu, která se snaží hrát aktivně, nyní má velkou možnost. Míč ale končí mimo hrací plochu, Carlson rozehrává.

11

Corry Evan se pokoušel propracovat do šance, v pokutovém území ale podklouzl, a tak nedokázal zakončit. Míč má brankář.

10

Domácí brankář rozehrává na obránce, Gómez spolu s Machodem pokračují v akci.

9

Luis Ovalle se pokouší hrát aktivně, jeho tým má převahu, ale zatím na výraznější šanci čekáme.

8

Severní Irsko to zkoušelo dlouhým míčem na nabíhajícího Patricka McNaira, který ovšem na balon nedosáhl.

6

McAuley kombinuje se svými spoluhráči na obranné polovině, nemohou se stabilněji dostat na útočnou polovinu. Následně má balon brankář José Calderón, který rozehrává.

4

Panama hraje aktivně, Machado má k dispozici autové vhazování na útočné polovině. Hod to byl povedený, ale severoirská obrana si dokázala poradit.

2

Jeden z domácích hráčů byl faulovaný, míří k němu lékař. Jedná se o Machada, který absolvoval tvrdou souboj s Evansem.

2

Autové vhazování na polovině hrací plochy pro domácí hráče.

1

Domácí hrají v červeném, hosté v zeleném.

1

Panama: Calderón – Machado, Baloy, Escobar, Ovalle, Gómez, Godoy, Cooper, Barcenas, Rodríguez, Tejada

Severní Irsko: Carson – Ferguson, J.Evans, McAuley – Hughes, C.Evans, McNair, Cathcart, Boyce, Dallas – Magenni.
Hráči obou týmů nastupují na hrací plochu.
Panama z posledních pěti zápasů vyhrála jediný. Trinidad a Tobago porazila 1:0. Nestačila na Írán 1:2, Dánsko 0:1 a Švýcarsko 0:6. S Walesem remizovala 1:1.
Severní Irsko dokázalo z posledních pěti zápasů vyhrát jediný. Porazilo Jižní Koreu 2:1. Nestačilo na Německo 1:3, Norsko 0:1, Švýcarsko 0:1. Remizovalo se Švýcarskem 0:0.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního fotbalu. V tomto přípravném zápase proti sobě nastoupí Panama a Severní Irsko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

0:0

Náhradníci: Rodríguez – Murillo, Cummings, Díaz, Avila, Pérez, Nurse, Pimentel, Camargo, R. Torres, Arroyo, G. Torres

Severné Írsko: Carson – Ferguson, J.Evans, McAuley – Hughes, C.Evans, McNair, Cathcart, Boyce, Dallas – Magenni
Náhradníci: Hazard, Peacock-Farrell – Hodson, Lavery, McCartan, McCullogh, McLaughin, Smyth, Thompson, Whyte