08.06.2018, 18:00 • Stadion Gradski vrt, Osijek • Miroslav Revaj

78

78. Kramarić (CRO) - 2:1

78

Chorvátsko dalo gól!

Domáca reprezentácia otáča vývoj zápasu vo svoj prospech! Chorvátsko pokračovalo vo svojej útočnej aktivite a raduje sa tak zo svojho druhého gólu v tomto zápase. V pokutovom území súpera sa k strele dostal ANDREJ KRAMARIĆ, ktoréhu pokus najprv zablokovala obrana Senegalu, ale následne sa reprezentant domáceho tímu dostal k odrazenej lopte a tento jeho pokus už končí za Diallovim chrbtom – 2:1!

63

63. Perišić (CRO) - 1:1

63

Je vyrovnané! Domáci po nedovolenom zákroku Saného získali priamy kop z nebezpečnej vzdialenosti a Chorvátsko sa následne raduje z prvého gólu v tomto zápase. K exekúcii priameho kopu sa postavil IVAN PERIŠIĆ a parádnou strelou prekonáva brankára Dialloa – 1:1!

48

Senegal dal gól!
Vynikajúci vstup hosťujúcej reprezentácie do druhého polčasu! Senegal sa dostal k lopte a okamžite sa tak presunul na útočnú polovicu, kde pokračoval vo svojej aktivite z konca prvého polčasu. Napokon sme boli svedkami presného centru do pokutového územia domácich, ktorého sa zmocnil ISMAÏLA SARR a skvelou strelou prekonáva brankára domácich – 0:1!

Sarr (SNG) - 0:1