0:1

koniec (0:0)

04.07.2018, 18:00 • Štadión Antona Malatinského • Martin Janiš

Tipsport: 2.09 3.61 3.07

Prípravný zápas medzi Spartakom Trnava a Baníkom Ostrava sa skončil výhrou hostí 1:0, keď gól strelil po polčase Filo. (19:49:50)

90+2

90

Kadlec posunl Yilmazovi, ale jeho pokus bol blokovaný a následne lopta končí v zámedzí.

89

Egho v kontre vysunul Jaroviča, ten v momente strely zaváhal a jeho pokus bol blokovaný. Mohlo byť 1:1, takto Spartak stále prehráva.

87

Zápas sa iba dohráva, Trnava sa síce snaží niečo vymyslieť, ale hostia dávajú pozor.

85

Do konca ostáva päť minút, Ostrava vedie v Trnave 1:0.

84

Čonka dohral, prišiel Yilmaz.

84

Filo prebral loptu a unikol obrane, ale ofsajd ukončil jeho snahu.

82

Egho skúsil dobehnúť center Čonku, jeho prihrávka na Miesenboecka už nebola presná a prácu mali Hladík s Tóthom.

81

Granečný dohral, prišiel Bolf.

80

Posledných desať minút zápasu, tréner Látal zrejme nebude s generálkou spokojný.