Juniorská liga – Čechy (CZ)

FK Mladá Boleslav – FK Dukla Praha

3:2

koniec (0:0)

22.07.2018, 10:30 • Adidas Aréna, Mladá Boleslav • 1. kolo • Michal Břuchanský cz

Tipsport: 1.47 4.7 3.9

84

84. Adam MANSFELD - 3:2

84

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Obrat je dokonán a Mladá Boleslav pár minut před koncem vede 3:2! Jeden z domácích fotbalistů byl na útočné polovině zcela sám, přesto si zpracoval těžký míč a došel s ním až do vápna, kde na sebe přitáhl snad čtyři obránce Dukly a ideálně přihrál ADAMU MANSFELDOVI, který jednoduše překonal Hrušku střelou k jeho levé tyči.

74

74. Jiří Valenta - 2:2

74

Domácí smazali manko z úvodu druhé půle a srovnávají na 2:2! Obrana Dukly si znovu počínala hodně ledabyle a nechala projít soupeře až do vápna, kde ještě došlo k přiťuknutí na JIŘÍHO VALENTU a ten zkušeně přidal svůj dnešní druhý gól.

67

67. Jiří VALENTA - 1:2

67

Domácí snižují na rozdíl jediné trefy! Vítek Vejr pustil přihrávku z levé strany za svá záda, kde se nacházel JIŘÍ VALENTA. Jeho střela sice šla doprostřed branky, ale Hruška ji trestuhodně propustil mezi nohama do sítě.

51

51. Vojtěch MENTBERGER - 0:2

51

Dukla právě vstřelila branku!
Pár chvil po prvním gólu přidávají Pražané další úder! Radovan Mašek doběhl nezachycený míč na pravé straně a ideálně načasoval přihrávku na nabíhajícího VOJTĚCHA MENTBERGERA, o kterém domácí obrana vůbec nevěděla a hodně mu usnadnila gólové zakončení.

48

48. Kristian Janko - 0:1

48

Hosté se v osmačtyřicáté minutě dostávají do vedení! Základem celé akce byl nákop z poloviny hřiště, po které přišla střela bez přípravy z nějakých osmnácti metrů. Mikulec ji vyrazil jen před sebe a dorážející KRISTIAN JANKO už to měl jednoduché.