Primeira Liga

Moreirense FC – CF OS Belenenses

1:1

koniec (0:0)

27.08.2018, 21:15 • Estádio Comendador Joaquim de Almeida Freitas • 3. kolo • Michal Raška cz

Tipsport: 2.26 3.24 3.43

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (23:17:15)
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 6:4. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 22:11.
Je konec! Moreirense nakonec na samotném konci dokázalo urvat bod a utkání tak skončilo remízou 1:1. Ze začátku utkání byli hosté aktivnějším týmem, ale poté převzalo iniciativu Moreirense, které mohlo jít do vedení ve 22. minutě, když zachyboval brankář Muriel, ale následná střela orazítkovala jen břevno. V 76. minutě se dostal do dobré šance Alhassane Keita, který jí zúžitkoval a poslal hosty do vedení. Ovšem v 90+5. minutě měli domácí rohový kop, po kterém vrátil míč před bránu Pedro Nuno a Joao Aurélio vstřelil gól.

90+5

90+5

90+5. Joao AURÉLIO - 1:1

90+5

Moreirense právě vstřelilo branku!
No tak to je neskutečné, jelikož Moreirense srovnává v samotném závěru! Centr z rohu letěl na zadní tyč, kde byl Pedro Nuno, který vrátil míč před bránu a tam ho dokázal zakončit k pravé tyči JOAO AURÉLIO! Asistence: Pedro Nuno.

90+5

Moreirense ještě získalo rohový kop z pravé strany a ve vápně už je i brankář Jhonatan.

90+4

Diogo Viana byl zfaulován na levé straně a Belenenses tak získalo volný kop, se kterým nebude spěchat.

90+3

Střela domácího hráče Heriberta Tavaresa letěla pouze nad bránou Muriela.

90+2

Nuno Pedro se provinil faulem ve středu hrací plochy a uviděl žlutou kartu.

90+1

Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90

Fredy se po chybě domácího obránce dostal do šance, ale jeho lob skončil pouze vedle domácí svatyně.

89

Poté se dopředu sice dostali hosté z Belenenses, ale nebylo z toho nic velkého a u míče tak jsou opět domácí.

88

Domácí se zkoušeli dostat po pravé straně a získali autové vhazování.

87

Nákop Moreirense skončil pouze u brankáře Muriela, ale ten následně poslal daleký odkop až k domácí bráně.

86

Hostující obránce skvěle zablokoval pokus domácího hráče a následně přišel faul Schonse.

84

Nyní se jim to povedlo, ovšem zakončení po centru z levé strany skončilo jen v moci brankáře Muriela.

83

Domácí nemohou najít cestu kudy by se dostali ke střele.

81

Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Mamadou N'Diaye, přichází Arsénio.

81

Centr hostujícího hráče byl zblokován a u míče tak je Moreirense.

80

Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází Alhassane Keita, přichází Kikas.

78

Moreirense se snaží odpovědět a tak jde rychle dopředu směrem k bráně Muriela.

76

76. Alhassane KEITA - 0:1

76

Belenenses právě vstřelilo branku!
Hosté jdou do vedení! Reinildo skvěle prošel po levé straně, následně posunul míč Fredymu, který vypálil, ovšem do jeho střely se vložil domácí obránce, který ale tak připravil ALHASSANE KEITOVI tutovou šanci, se kterou si hostující útočník poradil a otevřel brankový účet ke konci zápasu.

75

Pedro Nuno sice dostal nabito, ale na hranici vápna vypálil jen do obránce.

73

Hosté šli do přečíslení 3 na 1, ovšem poté byla celá akce zbržděna a míč získala obrana Moreirense.

71

Moreirense sice získalo rohový kop z levé strany, ovšem ten se stočil jen do zámezí za bránou Belenenses.

70

Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Neto, přichází Alan Schons.

69

Následně se domácí sice dostali ke střele, ovšem tu chytil do své moci Muriel.

67

Centr hostujícího hráče pouze proletěl vápnem až na druhou stranu.

66

Následně ale balón získalo domácí mužstvo a posléze přišel faul soupeře.

64

Domácí drží míč na své polovině, ale poté nic nedokázali vymyslet a je z toho jen autové vhazování pro Belenenses.

62

62. Viana vypálil těsně vedle pravé tyče.

62

Hostující hráč Diogo Viana se krátce po nastoupení na hrací plochu dostal ke střele, ale ta letěla těsně vedle pravé tyče!

61

Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází Dálcio, přichází Diogo Viana.

60

Hlavní rozhodčí ještě počkal na vyjádření videorozhodčího a následně branku neuznal.

59

59. Branka domácích nebyla uznána díky ofsajdu.

59

Domácí sice šli do vedení, ovšem radost netrvala příliš dlouho, jelikož pomezní rozhodčí zvedl praporek a signalizoval ofsajd!

59

Centr domácích z levé strany skončil pouze v rukách Muriela.

58

Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Chiquinho, přichází Nenê.

58

Následně přišel ale jen faul ze strany hostů.

57

Přihrávka se hostům nepodařila, ale nakonec získali autové vhazování na polovině soupeře.

55

Následně se dostal ke hlavičce Jonatan Lucca, ale zamířil pouze vedle brány.

54

Nyní se opět Belenenses dostala dopředu, ale následný centr byl zblokován a je z toho rohový kop.

52

Hosté se nyní dobře prokombinovali až k centru, který ale vyboxoval brankář Jhonatan.

50

Nuno Coelho se provinil faulem ve středu hrací plochy, ale tentokrát se to obešlo bez karty.

49

Belenenses dostalo míč jen do zámezí a domácí tak získali další autové vhazování.

47

Hosté se pokusili vymyslet něco na levé straně, ale nakonec z toho byl jen míč pro domácí.

46

Druhý poločas začne přibližně v 22:18.
První poločas je u konce a branky jsme se zatím nedočkali. Ze začátku utkání byli hosté aktivnějším týmem, ale poté převzalo iniciativu Moreirense, které mohlo jít do vedení ve 22. minutě, když zachyboval brankář Muriel, ale následná střela orazítkovala jen břevno.

45+2

45+2

Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází Zakarya Bergdich, přichází Reinildo.

45+1

Moreirense se sice dostala dopředu, ale následně šel do skluzu už zraněný Zakarya Bergdich, který je na tom nyní už hodně špatně a vypadá to na střídání.

45

Mamadou N'Diaye poslal centr z levé strany do vápna, ale tam poté přišel jen faul z domácí strany.

44

Rána Chiquinha skončila pouze v moci hostujícího brankáře, který si sní bez problému poradil.

43

Posléze vystřelil z dálky Bilel Aouacheria, ovšem jeho pokus byl hodně nepřesný.

42

Pierre Sagna zahrál rukou ve středu hřiště a uviděl žlutou kartu.

41

Mamadou N'Diaye se odhodlal ke střele, ale ta nebyla připravená a nakonec skončila jen vedle brány.

40

Následný volný kop Moreirense ovšem nebyl nijak nebezpečný a skončil jen u hostů.

39

Zakarya Bergdich u postranní lajny sejmul jak domácího hráče tak svého spoluhráče a dostal žlutou kartu.

38

Opět letěl míč do vápna, ovšem tentokrát ho vyboxoval do bezpečí Jhonatan.

37

Hosté nyní získali volný kop z pravé strany.

36

Následný volný kop sice odvrátila domácí obránce, ale poté se hostující hráč dostal až ke střele, která ale skončila jen v moci Jhonatana.

35

Po chvíli Belenenses získalo autové vhazování, když se Licá snažil projít po pravé straně, ale domácí obránce skvělým skluzem zasáhl.

34

Posléze domácí získali další autové vhazování a diktují hru posledních deset minut.

33

Poté se míče opět ujmuli hosté, kteří často zapojují do své rozehrávky brankáře Muriela.

32

Následně ovšem z toho nebylo nic nebezpečného, jelikož míč neletěl do vápna.

31

Moreirense opět získalo rohový kop,ale tentokrát z pravé strany.

29

Nyní přišel faul z hostující strany a Moreirense tak získalo přímý kop z dobré pozice.

27

Nyní se hostující obrana vyšperkovala a získala míč po snaze domácího útočníka.

26

A opět přišlo zakončení domácího hráče, ovšem Muriel byl připraven a vyrazil míč mimo své tři tyče.

25

Gonçalo Silva odkopl míč jen do zámezí a Moreirense tak získalo rohový kop z levé strany.

24

Nyní se Chiquinho dostal ke střele, ovšem ta letěla jen nad hostující svatyní.

23

Belenenses drží míč na své polovině, ale domácí hráči jsou velmi vysoko vysunuti a stěžují rozehrávku Moreirense.

22

Poté přišel faul Neta, který uviděl žlutou kartu.

22

Gólman Muriel opět velmi zariskoval, když nepřihrál přesně, ale následná střela domácího hráče na prázdnou bránu skončila pouze na horní tyči!

20

Poté Moreirense získalo rohový kop z levé strany, ale následné zakončení hlavou nebylo úspěšné.

19

Hostující stoper poslal míč jen svému gólmanovi, na kterého se okamžitě vrhli dva domácí útočníci, ale Muriel odkopl balón jen do zámezí.

18

Poté brankář Muriel lehce zariskoval při rozehrávce, ale nakonec po hosty vše dobře dopadlo.

17

Moreirense zkoušelo něco vymyslet na levé straně, ale následně skončil míč jen za bránou hostů.

15

Opět se Belenenses zkoušelo dostat dopředu po pravé straně, ale i tentokrát pomezní rozhodčí zvedl praporek.

13

Belenenses zatím udává tempo hry, ovšem následně se hosté ocitli jen v ofsajdové pasti.

12

Nyní se hostující hráč Licá dostal ke střele, ovšem byl na těsno bráněn obráncem a tak jeho pokus neměl razanci a jen doletěl do rukou Jhonatana.

10

Nyní přišel faul z domácí strany, po kterém skončil na zemi ve středu hrací plochy hostující hráč.

9

První minuty se jako vždy hraje velmi bezpečně zezadu a v první půle tak moc branek nepadá.

7

Ovšem nic velkého z toho nebylo a následně tak je u balónu soupeř.

6

Domácí se nyní vytáhli vysoko na polovinu soupeře a posléze získali míč na své kopačky.

4

Belenenses se nyní dostalo dopředu po levé straně, ovšem poté skončil míč jen v zámezí za domácí svatyní a Jhonatan má odkop od své brány.

3

Hosté jsou stále u balónu, který drží na své polovině hrací plochy.

1

O úvodní výkop se postarali hosté, kteří následně ztratili míč a Moreirense získalo autové vhazování.

1

Moreirense FC: Jhonatan – J. Aurélio, Abarhoun, I. Fernandes, B. Silva – Tavares, N'Diaye, Neto, Pedro Nuno – Aouacheria, Chiquinho.
Náhradníci: Trigueira – Arsénio, D'Alberto, Nenê, Pacheco, Schons, Halliche.

CF OS Belenenses: Muriel – Sagna, G. Silva, Sasso, Bergdich – Lucca, Coelho, Dálcio, Licá – Keita, Fredy.
Náhradníci: Mika – Henrique, Chaby, Kikas, Reinildo, Tomás, Viana.

Rozhodčí: Rui Oliveira – Paulo Vieira, Nelson Cunha.
Moreirense se momentálně nachází na dvanáctém místě se třemi body a skóre 3:4. V posledním utkání zavítalo na půdu Nacionalu a první poločas vyhrálo po trefě Pedra v 8. minutě. V 50. minutě sice srovnal Witi, ale o dvanáct minut později přidal rozhodující trefu Tavares a Moreirense vyhrálo 2:1.
Belenenses je aktuálně na desáté příčce se třemi body a skóre 3:3. V posledním utkání přivítalo na své půdě jasného favorita Porto, které šlo do vedení po trefě Leiteho a první poločas vyhrálo 1:0. Hned po začátku druhé půle zvýšil náskok Otavio. V 55. minutě snížil z penalty Fredy a v 83. minutě srovnal Keita, ovšem až v 90+6. minutě zajistil hostům tři body Telles, který proměnil pokutový kop.
Ve 3. kole portugalské Primeira ligy se proti sobě utkají týmy Moreirense FC a CF OS Belenenses. Naposled se spolu tato mužstva utkala minulou sezónu na půdě Moreirense, které vyhrálo těsně 2:1. Utkání se tak bude hrát opět na Estádio Comendador Joaquim de Almeida Freitas v Moreiře. Tento stadion nabídne kapacitu pro 6 100 diváků. Úvodní výkop je naplánován na 21:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:15.