Nemecká Bundesliga

Hannover 96 – Borussia Dortmund

0:0

koniec (0:0)

31.08.2018, 20:30 • HDI-Arena. Hannover • 2. kolo • Rastislav Štrauch (@stewenTV)

Tipsport: 5.08 4.2 1.69

Zápas medzi Hannoverom a Borussiou Dortmund tak končí bezgólovou remízou. Najväčšie príležitosti mal ešte v prvom polčase Marco Reus, lenže najprv zasahoval famózne Esser a v druhom prípade zazvonila horná konštrukcia bránky.

To už je na dnes odomňa všetko, prajem vám ešte pekný deň a dobrú noc. (22:25:59)

90+5

90+3

Nadvakrát centroval do pokutového územia Pisczek, ale ani v jednom prípade neprišlo zakončenie na bránku Essera.

90+2

Po pravej strane opäť mieril do šestnástky Maina, ale tentokrát dobre zapracoval vracajúci sa Schmelzer.

90+1

Rozhodca pridáva k dnešnému stretnutiu ešte päť nadstavených minút.

89

Striedanie v tíme Hannover 96: z ihriska odchádza Ihlas Bebou, prichádza Marvin Bakalorz.

88

Dve minúty pred koncom stretnutia mohlo byť rozhodnuté. Z ničoho sa totiž dostal do úniku Wood, ale ten dlho váhal so strelou, čo napokon ukázalo ako zlé riešenie.

87

Striedanie v tíme Hannover 96: z ihriska odchádza Miiko Albornoz, prichádza Matthias Ostrzolek.

86

Striedanie v tíme Borussia Dortmund: z ihriska odchádza Mahmoud Dahoud, prichádza Raphaël Guerreiro.

86

Exekútorom bol Schmelzer, ale ani jeho center nenašiel v šestnástke žiadneho zo spoluhráčov.

85

Bebou tvrdo poslal k zemi Delaneyho a táto štandartka bude pre gólmana Essera veľmi nepríjemná.

84

Center Sancha síce našiel Piszczeka, ktorého hlavičku však jednoducho chytil Esser.

83

Wolfa potiahol na pravej strane Sorg a nasleduje štandartná situácia Dortmundu.

82

Tvrdý zákrok Delaneyho, ktorý môže byť rád, že nevidel prvú žltu kartu v zápase.

81

Desať minút dokonca tohto zápasu. Dočkáme sa teda víťazného zásahu v samom závere?

79

Striedanie v tíme Borussia Dortmund: z ihriska odchádza Maximilian Philipp, prichádza Jadon Sancho.

78

Takmer sme videli prvý gól stretnutia! Po rohovom kope sa totiž dostal do zakončenia Füllkrug, no ten z prvej tesne minul!

77

Maina prenikol s loptou do súperovej šestnástky, no jeho pas bol len zrazený na rohový kop.