Chance Národní Liga (CZ)

FK Varnsdorf – FC Vysočina Jihlava

1:0

koniec (0:0)

02.09.2018, 17:00 • Městský stadion v Kotlině, Varnsdorf • 7. kolo • Tomáš Secký cz

Tipsport: 3.27 3.2 2.35

Shrnutí druhého poločasu

Po čtyřech minutách druhého poločasu mohl otevřít skóre Barac, Z bezprostřední blízkosti však trefil pouze připraveného Vejmolu. Skóre se měnilo až v 66. minutě. Ondráček zahrával rohový kop a přesným centrem našel hlavičku nabíhajícího Daniela Kozmy, který mířil přesně k tyči.

Byť měla Jihlava častěji míč na kopačkách a hnala se za vyrovnáním, byl to právě Varnsdorf, který mohl navýšit skóre. V 88. minutě Patrik Schön zjevil z ničeho nic sám za obranou hostů, ale střelou doprostřed brány trefil Vejmolu. Z následné akce trefil z levé strany tyč Dzaba. Hosté se však při snaze vyrovnat dopouštěli často nedovolených zákroků. Jihlava tak poprvé v sezóně ztratila body. Varnsdorf se posunul v tabulce na šesté místo, Jihlava zůstává třetí. (18:57:23)

90+4

90+4

Kodeš odvrací další útok hostů.

90+4

Bláha vybídl k úniku Schöna, podle pomezního se ale nacházel v ofsajdu.

90+4

Hosté hrají vabang. Heppner nepustil Fulneka k centru.

90+4

Aut pro Jihlavu na polovině hřiště.

90+3

Domácí získávají autové vhazování. Běží poslední minuta utkání.

90+3

Centr Vedrala odvrací dvoumetrový Kouřil.

90+3

Domácí drží míč na polovině soupeře.

90+2

Na zemi po souboji zůstává ležet Bláha.

90+1

Novotný bude vhazovat téměř u svého rohového praporku.

90+1

Jihlava se při snaze prolomit varnsdorfskou obranu fauluje.

90

Hlavní sudí nastavuje 4 minuty.

89

Jihlavští se ženou za vyrovnáním, ale otevírají zadní vrátka. Běží poslední minuty utkání.

89

Varnsdorf se ale z další akce dostává do dalšího zakončení. Tentokrát si míč navedl na levou nohu Dzaba a tvrdou střelou trefil tyč.

88

Tohle může domácí mrzet! Patrik Schön se zjevil z ničeho nic sám za obranou a střelou doprostřed brány trefil Vejmolu.

87

Štěpánek se snažil vrátit míč do kotle, jeden z hostů se však nacházel v ofsajdu.