2:0

koniec (1:0)

03.11.2018, 17:00 • Štadión Antona Malatinského • 14. kolo • Martin Janiš

Tipsport: 1.52 4.05 6.45

Spartak po dobrom výkone porazil Podbrezovú 2:0, v prvom polčase otvoril skóre Rada a v závere pridal poistku Čanturišvili. (18:51:07)

90+2

90+2

Trnava dala gól!
Rada našiel Dangubiča, ten priťukol VAKHOVI ČANTURIŠVILIMU a Gruzínec poslal loptu k tyči na 2:0.

90

Nadstavujú sa dve minúty.

88

Center za obranu berie na prsia Chudý, dlhou prihrávkou hľadá kohosi na hrote útoku.

87

Hostia pri lopte, hrajú však do plných a iba si vymieňajú loptu pri stredovom kruhu.

84

Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza Ali Ghorbani, prichádza Oliver Janso.

83

Zápas sa pomaly dohráva, tempo pripomína prípravný zápas po prestávke.

81

Trnava dáva svojmu súperovi zbytočne veľa priestoru. V Zlatých Moravciach sa to v závere neosvedčilo a bola z toho remíza.

80

Do konca riadnej hracej doby ostáva desať minút. Spartak vedie iba o gól, hrá sa ešte o veľa.

79

Čonka otáľal so strelou spoza šestnástky až prišiel kontakt a pád na zem. Rozhodca ukazuje, aby hral ďalej.

78

Trnava sa nevysúva, čaká na chyby súpera a myslí na kontry.

77

Dnešné stretnutie sleduje 3622 divákov.

76

Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza Davit Schirtladze, prichádza Filip Dangubič.

76

Jirka sa dostal na pravej strane do zakončenia a hostia si po teči takmer dali vlastný gól.

75

Mojžiš centroval z ľavej strany, ale jeho ponuku neprijal Egde a zle trafil loptu.

74

Dobre hrajúci Malecki dohral, prichádza Čonka.

73

Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza Patryk Małecki, prichádza Matúš Čonka.

72

Malecki prenikol po ľavej strane, ale Ghorbaniho nenašiel. Spartak mohol streliť poisťovací gól.