22.12.2018, 18:30 • Camp Nou (Barcelona) • 17. kolo • Miroslav Revaj

45

45. Lionel Messi (BAR) - 2:0

45

Barcelona dala gól!
Tak predsa len sme sa ešte dočkali jedného presného zásahu pred koncom prvého polčasu! Hosťujúca defenzíva teraz výrazne chybovala, keď nezachytila prihrávku zo stredu poľa, Dembélé našiel presným pasom LIONEL MESSIHO a ten z vnútra pokutového územia parádnou strelou prekonáva Blanca, ktorý bol absolútne bez šance – 2:0!

10

10. Ousmane Dembèlé (BAR) - 1:0

10

Už v desiatej minúte tu máme otvárací zásah tohto stretnutia, o ktorý sa postarali domáci futbalisti! Barcelona založila postupnú útočnú akciu, celé to začalo u jej kapitána Messiho, ktorý presnou prihrávkou našiel v pokutovom území Albu a ten vrátil loptu prvému menovanému. Hviezda domáceho celku síce trafila len brankára Blanca, ale k odrazenej lopte sa dostal OUSMANE DEMBÈLÉ a ten sa už nemýlil – 1:0!