26.12.2018, 16:00 • Turf Moor • 19. kolo • Jan Meichsner cz

Tipsport: 4.34 3.62 1.93

90+3

Everton právě vstřelil branku!
Everton ještě přidává gólovou tečku v podobě trefy RICHARLISONA! Ten se prosazuje po rychlé kombinace a posílá balón nechytatelně k pravé tyči! Svůj gólový úspěch slaví sundáním dresu a obdrží od rozhodčího žlutou kartu! Asistence: Gylfi Sigurdsson.

71

LUCAS DIGNE přidává již svou dnešní druhou branku a zvyšuje už na 4:1 z pohledu hostujícího týmu Evertonu! Talentovaný útočník se dokázal prosadit po rohovém kopu z velké dálky a to když se k němu dostal odražený balón. Střela prošla skrz opravdu velké klubko domácích obránců a zapadla přesně k tyči!

37

37. Ben GIBSON - 1:3

36

Burnley právě vstřelilo branku!
Burnley na začátku poslední desetiminutovky prvního poločasu snižuje stavu na 1:3! Konkrétně se o to po dobře sehraném rohovém kopu postaral svou hlavičkou BEN GIBSON, který umístil balón těsně za čáru.

22

22. Gylfi SIGURDSSON - 0:3

22

Ve 22. minutě se začíná z dnešního utkání stávat jednoznačná záležitost. Autorem branky z pokutového kopu je GYLFI SIGURDSSON, který se postavil k míči a poslal jej přízemní střelou do dolní části branky.

13

13. Lucas DIGNE - 0:2

13

LUCAS DIGNE to udělal náramně, opřel se pořádně do balónu a ten zaplachtil k levé tyči brankáře Harta. Který byl proti dělovce francouzského hráče zcela bezmocný! Evertonu se díky dvěma brankám na začátku zápasu daří famózní vstup!

2

2. Yerry MINA - 0:1

2

Tak to byl blesku rychlý start pro hráče Evertonu, za které se již ve druhé minutě prosazuje kolumbijský obránce s číslem 13 YERRY MINA. Asistence: Bernard.

1:5

Góly: 36. B. Gibson – 2. Y. Mina (Bernard), 13. Digne, 22. G. Sigurdsson (pen.), 71. Digne (Bernard), 90+3. Richarlison (G. Sigurdsson)

Karty:   30. Lowton (BLY), 45. B. Gibson (BLY) – 25. G. Sigurdsson (EVE), 30. A. Gomes (EVE), 90+1. Gueye (EVE), 90+3. Richarlison (EVE)

Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 6:3. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 11:19.

Burnley FC: Hart – Lowton, Taylor, Tarkowski, Mee – B. Gibson (63. McNeil), Cork, Hendrick (63. Gudmundsson), A. Westwood – Vokes (73. Wood), Barnes.
Náhradníci: Heaton – Bardsley, K. Long, Gudmundsson, Wood, Vydra, McNeil.

Everton FC: Pickford – M. Keane, K. Zouma, Y. Mina, A. Gomes (75. Gueye) – G. Sigurdsson, Digne, Coleman, Walcott – Bernard (80. Davies), Calvert-Lewin (67. Richarlison).
Náhradníci: Stekelenburg – Baines, Jagielka, Gueye, Davies, Richarlison, Niasse.

Rozhodca: Michael Oliver