Primeira Liga

Sporting Braga – CS Marítimo

2:0

koniec (2:0)

02.01.2019, 19:00 • Estádio AXA, Braga (kapacita: 30.286 diváků) • 15. kolo • Filip Lefenda cz

Tipsport: 1.28 5.93 11.4

Z tohoto utkání je to vše. Děkujeme vám za pozornost a přejeme krásný zbytek večera. Na viděnou. (21:00:03)
Braga se v dalším kole představí opět doma, když v neděli přivítá na vlastním stadionu čtrnáctou Boavistu. Marítimo bude hostit o den dříve Portimonense.
Druhý poločas již další branky nepřinesl, a tak určilo konečný výsledek už první dějství. To zvládla gólově lépe favorizovaná Braga, která si po trefách Silvy a Eduarda připisuje do tabulky zasloužené tři body. Marítimo dnes bylo směrem dopředu prakticky bezzubé.

90+4

90+4

Již běží poslední avizovaná nastavená minuta. Po čistém obranném skluzu mohou jít dopředu hráči v červeném.

90+3

Když už se Marítimo dostane na půlce Bragy k míči, sráží ho vlastní nepřesnosti. Domácí tak s bráněním hostujících akcí nemají příliš práce.

90+1

Hlavní rozhodčí Oliveira nastavuje druhou půli o čtyři minuty.

90

Hosté se ubránili. Posléze si vzal míč na starost Valente, který se prokličkoval hned přes tři protihráče, následná přihrávka už ale tolik přesná nebyla.

90

Teď sice Marítimo nějakou dobu operovalo na polovině domácích, vše ale vyrezultovalo v rychlý protiútok Bragy, který končí rohovým kopem.

88

Braga si pohodlně kráčí za třemi body. Hosté, kteří většinu zápasu běhají bez balonu, už nemají na nějaké vzepření očividně síly.

86

Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Dyego Sousa, přichází Trincao.

84

84. Claudemir mohl definitivně rozhodnout.

84

Po centru do vápna se do zakončení ve skluzu dostal Claudemir, branku ale ve velké příležitosti netrefuje!

84

Silva vybojoval pro Bragu standardní situaci z levé strany hřiště.

83

Ani s přibývajícími minutami to na straně Marítima na žádný závěrečný tlak nevypadá. Aktivnější zůstává domácí favorit.

80

Fransérgio zamířil po přihrávce z pravé strany dva metry vedle.

79

Marítimo má pro dnešek vystřídáno. Posledním hostujícím hráčem, který se podívá do hry, je Cleber. Odpočinout si naopak zamířil Gamboa.

77

Ricardo fauloval v souboji střídajících hráčů Costu. Domácí záložník by si měl dávat raději pozor, neboť již jednu žlutou kartu má.