Kvalifikácia ME

Arménsko – Grécko

0:1

koniec (0:1)

15.11.2019, 18:00 • Vazgen Sargsyan Republican Stadium (Jerevan) • Skupina J • Vojtěch Plášil cz

Tipsport: 3.73 3.47 2.13

Toto je ode mě v tuto chvíli vše, zase někdy příště u dalšího onlajnu. Hezký zbytek pátečního večera. (20:08:13)
Arménie prohrou v tomto zápase a výhrou Finska definitivně ztratila šanci na postup.

6. Lichtenštejnsko – 2 body

A máme tu konec zápasu. V tomto duelu jsme se dočkali pouze jedné branky z prvního poločasu. Ve druhém poločase se domácí zvedli. Velmi často kombinovali na polovině hostí a dostávali se, narozdíl od prvního poločasu, do útoku. Arménie však nedokázala ani jednu ze dvou střel na bránu přetavit v gól. Řecko zaslouženě vyhrálo.
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 5:9. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 5:4. Fauly: 13:10.

90+5

90+4

Domácí kombinují na své polovině a už se nijak nesnaží atakovat branku hostí.

90+4

Hosté si vytvořili další šance. Ale ani nyní nedokázali vystřelit.

90+3

Arménii se podařilo snížit náskok Řecka v držení míče. Nyní je to 60% : 40%.

90+2

Calisir vhazuje aut na polovině soupeře. Řecko si vzápětí míč vybojovalo a vydalo se do útoku.

90+1

Nastavují se čtyři minuty.

90

Hosté se opět dostali do střelecké pozice. Než se ale Limnios stačil napřáhnout, byl u něj Calisir, který jeho pokus zblokoval.

89

Řecko se dostalo do útoku, brejk Koulourise však zneškodnil jeden z obránců domácích.