15.03.2020, 15:00 • 28. kolo • Martin Dvořák cz

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:14:46)
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 2:3. Rohy: 1:8. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 16:14.
Brescia ani v druhém utkání obnovené části sezóny neprohrála, ale tentokrát je vybojovaný bod málo. Je to totiž bod se soupeřem, který se drží těsně na sestupovou příčkou a remíza s ním tak znamená, že Brescia jeho náskok nestáhla. Janov v minulém kole dostal výprask od Parmy a i dnes to vypadalo na nějaký výprask, když domácí vedli již ve 13. minutě 2:0. Pak se ale hosté zmobilizovali a dvěma proměněnými pokutovými kopy dokázali zápas dotáhnout do remízového konce.

90+7

90+6

Janovští měli roh z pravé strany, ale centr to byl hodně nepovedený.

90+5

V posledních minutách už je to spíše taková křeč, v podání domácích, kteří se těžko probíjejí přes obranný val Janova.

90+4

Mattia Perin (Janov) vykopává od své branky, nikam nespěchá, šetří čas.

90+2

Bruno Martella (Brescia) nepřesně centruje z levé strany, míč končí na opačné straně v autu.

90

Nastavuje se sedm minut, čas na to, strhnout vedení na svou stranu, tak domácí stále mají.

88

Statistika držení míče- 44% : 56%.

88

Hosté kouskují hru, tento výsledek by jim asi i stačil, i vzhledem k tomu, že v zápase velice brzy prohrávali 0:2.

86

Žlutou kartu dostává Daniele Dessena (Brescia Calcio).

85

Ještě něco málo přes pět minut mají domácí na to, aby s výsledkem ještě něco udělali a strhli vedení na svou stranu.

83

Střídání v týmu Brescia Calcio: ze hřiště odchází Birkir Bjarnason, přichází Rômulo.
Střídání v týmu Brescia Calcio: ze hřiště odchází Sandro Tonali, přichází Andrea Ghezzi.

82

Florian Ayé (Brescia) se tlačil do vápna, ale není z toho nic, ani rohový kop pro domácí.

81

Pro Bresciu by byl bod z tohoto zápasu velmi málo, Janov potřebují porazit, chtějí-li i nadále pomýšlet reálně na záchranu.