koniec (1:0)

14.06.2020, 18:00 • Pod Dubňom, Žilina • 1. kolo • Dávid Švec

Tipsport: 1.88 3.72 3.86

Odo mňa je to pre dnes všetko, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok nedeľného večera. Dočítania priatelia. (19:52:46)
Žilina s omladeným kádrom víťazí nad Trnavou 2:1! Slovan Bratislava si teda musí na majstrovské oslavy ešte chvíľu počkať. Domáci išli do vedenia v 5. minúte, kedy sa presadil Dávid Ďuriš. V úvode druhého polčasu hostia vyrovnali zásluhou Bamideleho, no nadšene hrajúci Žilinčania dokázali v 65. strhnúť víťazstvo na svoju stranu, keď Rusova prekonal Bernát.

90+3

90+3

Loptu zakrútil Sobczyk nad bránku domáceho tímu.

90+2

V samom závere ešte priamy kop v podaní hostí z Trnavy.

90+1

Tréner hostí Šarmír rázne posiela svojich zverencov do útoku.

90

V druhom polčase bude hlavný rozhodca Gemzický nadstavovať minimálne tri minúty.

89

Trnava azda v poslednom nápore v závere zápasu.

88

Obrovská šanca hostí! V strede šestnástky Žiliny dostal prihrávku Theofanis Tzandaris, ktorého strelu však skvele zlikvidoval Samuel Petráš!

87

Po odchode Paura preberá kapitánsku pásku v tíme Žiliny stopér Ján Minárik.

86

Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Jakub Paur, prichádza Dawid Kurminowski.

85

Tréner Pavol Staňo chystá ďalšie striedanie, do hry príde Poliak Dawid Kurminowski.

83

Zápas graduje, Trnava sa snaží o vyrovnanie, ale Žilina hrá v týchto chvíľach kombinačne veľmi dobre.

82

Žltú kartu dostáva Johnson Nsumoh (FC Spartak Trnava).

81

Do konca riadneho hracieho času ostáva necelých 10 minút, Žilina vedie nad Trnavou 2:1.

80

Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza De Barros Cabral Saymon, prichádza Milan Sekera.

79

Domáci robia v týchto momentoch pred Rusovom poriadny vietor, Dobrivoj si pripisuje ďalší skvelý zákrok!

78

Ďalšia rýchla akcia Šošonov, z pravej strany centroval Kristián Vallo, no tentoraz nenašiel adresáta pred Rusovom.

77

Obrovská šanca Žiliny, z priameho kopu domáci poslali na bránku hostí parádnu loptu, Rusov ju bravúrne vyškriabal!