05.07.2020, 10:40 • TK Sparta Praha • Miroslav Revaj

Tipsport: 1.64 2.26

6:2

2:0; 6:2 - Zdeněk Kolář

6:2

GEM, SET, ZÁPAS Zdeněk Kolář! Slovenský tenista ukončil tento zápas nepresným forhendom, v druhom sete uhral len dva gemy a zrodilo sa teda určite prekvapenie, keďže Andrej Martin bol veľkým favoritom a navyše celý zápas mal hladký priebeh pre českého tenistu.

A-40

Štvrtý mečbal pre českého tenistu!

40-0

Zdeněk Kolář získava tri mečbaly a to pri podaní svojho dnešného súpera!

5:2

Na tretí pokus už Zdeněk Kolář tento gem ukončil, servis si udržal a v druhom sete vyhráva 5:2! Andrej Martin tak musí podávať na udržanie sa v tomto zápase.

4:2

Slovenský reprezentant svojim druhým gemom v tomto zápase znižuje stav v druhom sete na 2:4! Tento gem bol pre nášho tenistu veľmi dôležitý, ale stále je v zložitej situáci.

40-30

Zdeněk Kolář získava brejkbal!

4:1

1:0; 4:1 - Zdeněk Kolář

4:1

Zdeněk Kolář po servise posiela loptičku do otvoreného priestoru, brejk napokon aj keď s ťažkosťami potvrdil a ujíma sa vedenia 4:1 v druhom sete!

30-40

Zdeněk Kolář pokazil ľahký úder a tak prichádza spomínaný brejkbal, vôbec prvý pre Andreja Martina v tomto zápase.

3:1

Andrej Martin zahral svoj úder len do pásky, takže stráca prvýkrát v druhom sete podanie a Zdeněk Kolář vyhráva 3:1!

A-40

Dlhšia výmena v prospech českého tenistu, ktorý tak získava brejkbal!

2:1

1:0; 2:1 - Zdeněk Kolář

2:1

Andrej Martin zahral bekhend do autu a tak Zdeněk Kolář ide čistou hrou do vedenia 2:1 v druhom sete!

1:1

Priamym bodom z podania získal Andrej Martin vôbec svoj prvý gem v tomto zápase, 1:1 v druhom sete!

1:0

Český tenista zaznamenáva na úvod druhého setu čistú hru a dokazuje svoj výborný servis v tomto zápase, prehral doposiaľ len dve výmeny na svojom podaní!

6:0

Český tenista jednoznačne ovládol prvý servis, Andrejovi Martinovi nedovolil uhrať ani jeden gem a nasadil mu nepopulárneho kanára! Zdeněk Kolář ide do vedenia 1:0, takýto priebeh sa zrejme nečakal.

40-30

0:0; 5:0; 40-30 - Zdeněk Kolář

40-30

Zdeněk Kolář získava setbal a to pri servise súpera!

5:0

Zdeněk Kolář prvou čistou hrou v tomto zápase potvrdil brejk a vyhráva tak v prvom sete 5:0! Andrej Martin bude musieť podávať na udržanie sa v prvej sade hry a hrozí mu aj nepopulárny kanár.

4:0

0:0; 4:0 - Zdeněk Kolář

4:0

No a Zdeněk Kolář je v tomto prípade úspešný a berie aj druhý servis nášho tenistu v tomto zápase! Český reprezentant, ktorý podľa predpokladov mal v tomto zápase ťahať za kratší koniec vyhráva v prvom sete 4:0!

A-40

Prichádza však aj tretí brejkbal, forhend slovenského tenistu končí v aute!

40-15

Toto je dvojchyba od Andreja Martina a tak Zdeněk Kolář získava dva brejkbaly!

3:0

Na druhý pokus bol už Zdeněk Kolář úspešný a po potvrdení brejku vyhráva 3:0 v prvom sete! Andrej Martin sa zatiaľ len hľadá v úvodnej sade hry, bude musieť zabrať.

2:0

Do tretice všetko dobre! Kolář je už teraz úspešný, berie tak hneď prvý servis nášho tenistu v tomto zápase a ujíma sa vedenia 2:0 v prvom sete!

A-40

Zdeněk Kolář zahral výborný return a získava tretí brejkbal!

40-15

0:0; 1:0; 40-15 - Zdeněk Kolář

40-15

Prasiatko teraz pomohlo Kolářovi a ten získava dva brejkbaly!

1:0

Zdeněk Kolář musel cel druhé podanie, ktoré však zvládol a tak si udržal úvodný servis v tomto zápase!