Play-off NHL

New York Islanders – Washington Capitals

2:1

koniec po predl. (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0) Stav série: 3:0

16.08.2020, 18:10 • Scotiabank Arena, Toronto • Štvrťfinále V. konferencie • Miroslav Revaj

Tipsport: 2.47 3.85 2.5

Predĺženie napokon nemalo dlhého trvania. Víťazom tohto zápasu sa stáva New York Islanders, ktoré sa v sérii s Washington Capitals dostáva do vedenia 3:0 a už len jedno víťazstvo delí ostrovanov od postupu do semifinále Východnej konferencie. Ešte dodám, že v tomto zápase sa predstavili v drese Capitals aj naši dvaja reprezentanti Martin Feherváry a Richard Pánik.

Štvrté stretnutie je na programe v noci z utorka na stredu. Nôž na krku má Washington Capitals, naopak New York Islanders môže spečatiť postup ďalej.

Ďakujem vám za vašu pozornosť a želám príjemný zvyšok neskorého večera! (21:01:46)

64:28

64:28 Mathew Barzal (NYI) - 2:1

64:28

Islanders dali gól!

Nedáš – dostaneš! Staré otrepané pravidlo, ktoré sa opäť potvrdilo! Pred malou chvíľou mohol Jakub Vrána rozhodnúť toto stretnutie, ale Varlamova prekonať nedokázal. Na druhej strane potom Islanders založilo rýchly brejk a MATHEW BARZAL už veľkou šancou nepohrdol – 2:1!
Asistencia: Jordan Eberle, Derick Brassard.

64:05

Jakub Vrána postupoval sám na Varlamova, ale ani na dvakrát ho nedokázal prekonať! Toto ešte môže českého hokejistu mrzieť!

63:09

Tlak Caps ustálo a následne založilo rýchly brejk. Defenzíva súpera však aj v tomto prípade včas zapracovala.

62:31

Ostrovania sa usadili v útočnom pásme, ale výsledkom tohto tlaku Islanders je len strela, ktorá končí na zadnom mantinely.

61:46

Opäť sa to však začína prelievať z jednej strany na druhú, ale defenzívy pracujú úspešne.

61:18

Dlhšiu dobu teraz v útočnom pásme kombinovalo Islanders, ale nedokázalo vymyslieť nič zaujímavého.

60:36

Až v predĺžení sa Ovečkin dočkal svojej prvej strely medzi tri tyče, ale Varlamov si pripisuje úspešný zákrok.

60:10

Prvé predĺženie tohto zápasu sa už npalno rozbehlo, buly vyhralo Caps, ktoré sa už snaží o prienik do útočného pásma.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Oba celky sú už spoločne s rozhodcami zápasu späť na ľadovej ploche, prvé predĺženie sa tak čoskoro začne!
Prvé predĺženie začne približne o 20:49.
Tretia tretina v Toronte gól napokon neponúkla a tak víťaza tretieho zápasu série medzi New York Islanders a Washington Capitals bude musieť určiť predĺženie. Ako je známe, to sa bude hrať až dovtedy, kým nepadne gól.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:46

Nelson mal ešte gól na hokejke, ale Holtby sa všas presunul a schoval puk vo svojej výstroji!

59:26

Washington bol pri puku, ale v pásme súpera Caps nič zaujímavého nevymsleli.

59:01

Posledná minúta tretej tretiny.

2:1

Góly a asistencie: 15. Lee (Pelech, Pulock), 65. Barzal (Eberle, Brassard) – 26. Kuzněcov (Carlson, Ovečkin)

New York Islanders: Varlamov (Greiss) – Pulock, Pelech, Mayfield, D. Toews, A. Greene, Leddy – Eberle, Barzal, Lee (C) – Jo. Bailey (A), B. Nelson, Beauvillier – Komarov, Pageau, Brassard – Clutterbuck (A), Cizikas, M. Martin.

Washington Capitals: Holtby (Vaněček) – Carlson (A), Orlov, Dillon, Jensen, Gudas, Fehérváry – T. Wilson, Kuzněcov, Ovečkin (C) – Oshie (A), Eller, J. Vrána – Kovaľčuk, Hagelin, Hathaway – Dowd, Pinho, Pánik.

Rozhodca: Hebert, Dwyer – Amell, Pancich

Diváci: bez divákov