Play-off NHL

Montreal Canadiens – Philadelphia Flyers

0:2

koniec (0:1, 0:1, 0:0) Stav série: 1:3

18.08.2020, 21:10 • Scotiabank Arena, Toronto, ON • Štvrťfinále V. konferencie • Miroslav Revaj

Tipsport: 2.74 3.95 2.25

Posledná tretia tretina nám už žiadny presný zásah neponúkla a tak Philadelphia Flyers vyhráva 2:0, ujíma sa v sérii vedenia 3:1 a má tak k dispozícii mečbal! Brankár Hart udržal aj v druhom zápase po sebe čisté konto a o necelých 24 hodín bude mať Philadelphia Flyers šancu rozhodnúť túto sériu.

Ďakujem za pozornosť, prajem dobrú noc! (23:34:02)

59:21

Voráček skúšal dostať puk do prázdnej bránky, čo sa mu nepodarilo.

59:06

Montreal kombinuje v šestici pred bránkou Harta, ale nedarí sa mu v streleckých pokusoch.

58:50

Price je už na striedačke, Montreal skúša hru bez brankára!

58:23

Už sme v samom závere tretej tretiny, Flyers drží svoje dvojgólové vedenie a smeruje za tretím víťazstvom v sérii.

58:01

Montreal Canadiens hrá v plnom počte.

57:43

Pre Flyers je podstatné, aby držalo puk na svojich hokejkách, pretože sa blíži záver poslednej tretej tretiny.

57:01

Polovica z presilovky Flyers je preč, výrazne sa hokejisti v bielych dresoch v útoku nepresadili, určite im to však nevadí.

56:11

Philadelphia získala presilovku a to môže byť zlomový moment tohto stretnutia.

56:01

Nasleduje reklamná prestávka.

56:01

Vylúčenie v tíme Montreal Canadiens (Ben Chiarot – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

55:47

Zakázané uvoľnenie Montrealu. Philadelphia tak získava buly v pásme súpera, čo Fylers jednoznačne vyhovuje.

55:18

Philadelphia Flyers hrá v plnom počte.

54:58

Hart kryje pokus od Suzukiho a puk schoval vo svojej lapačke. Hra je prerušená, Montreal získava buly v útočnom pásme.

54:37

Montreal sa veľmi ťažko vracia späť do útočného pásma.

53:46

Domi nahadzoval puk na bránku súpera, ale Hart včas zasiahol a následne sa hokejisti Flyers oslobodzujú.

53:28

Montreal rozbieha svoju presilovku, musí ju jednoznačne využiť na strelenie kontaktného gólu.

0:2

Góly a asistencie: 7. M. Raffl (Couturier, Voráček), 38. P. Myers (Konecny, K. Hayes)

Montreal Canadiens: Price (Ch. Lindgren) – Chiarot, S. Weber (C), Kulak, Petry, Ouellet, Mete – Tatar, Danault, Gallagher (A) – Domi, Suzuki, Drouin – Lehkonen, Kotkaniemi, Byron (A) – Belzile, Evans, Armia.

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Provorov, Niskanen, Sanheim, P. Myers, Hägg, Braun – Giroux (C), Couturier (A), Voráček – Laughton, K. Hayes (A), Konecny – M. Raffl, N. Thompson, Pitlick – Farabee, D. Grant, Bunnaman.

Rozhodca: McCauley, L'Ecuyer – Pancich, Amell