koniec (1:1, 3:0, 2:1)

27.08.2020, 18:00 • Zimní stadion Kolín • Daniel Krátký cz

Tipsport: 2.25 4.5 2.25

S tímto konstatovaním se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek čtvrtečního večera. Na počtenou! (20:14:04)
Kolín v dalším přípravném utkání zdolal Benátky nad Jizerou a oplácí tak svému soupeři porážku 2:6 z ledu právě Benátek. Ve třetí třetině se ještě prosadil Adam Najman za Benátky. Domácí odpověděli dvěma brankami Petra Pýchy a Zdeňka Krále.

59:52

Kolínští fanoušci si již prozpěvují a oslavují vítězství!

58:32

z levé strany to golfákem zkoušel Vojtěch Síla, v dnešním utkání jeden z nejaktivnějších borců na ledě. Leč Žajdlík jeho pokus vychytal.

58:05

A právě agresivita hostujícího hráče vede k vyloučení na obou stranách, za sekání jsou vyloučeni Adam Klapka z Benátek a Luboš Kozák z Kolína. Hraje si ve čtyřech na obou stranách.

57:50

Benáteční jsou z inkasované branky trochu zmrzlí, ale i tak se snažá napadat rozehrávky beků Kolína a být velmi agresivní.

56:21

Kozlové právě vstřelili branku!
A Kolín vede již 6.2! Což je stejné skóre jako první duel těchto soupeřů, akorát naprosto opačné. Autorem branky je ZDENĚK KRÁL, který dostal na slotu přihrávku od Davida Šafránka a propálil Žajdlíka. Asistence: David Šafránek.

56:02

Aha, tak neusadí. V útočném pásmu si totiž svěřenci Valdemara Jiruše přihrávali rukou.

55:53

Nyní se Benátečtí pravděpodobně usadí v pásmu, protože domácí vyhazují na icing.

55:35

Benátečtí se snaží získat nějaký trvalejší tlak před brankou Lukeše, příliš se jim to však nedaří. Kolínští ve svém pásmu hrají opravdu tvrdě a kvalitně. Nebo alespoň nyní.

54:35

Miroslav Kukla napřáhl ze středního pásma a Matěj Žajdlík musel sakra rychle zklepnout betony k sobě, to byla nebezpečná rána.

53:46

Domácí již v plném počtu, vhazuje se po Lukešově pravici.

53:14

A zase před Lukeše, ten pokryl šanci hostů, ale následně vznikla velká potyčka, po které se, k překvapení mému i mnoho dalších, nebude vylučovat.

53:00

Domácí se hnali do přečíslení, jenže ani Lukáš Krejčík netrefil ideálně kotouč, a tak ohrozil Žajdlíka o něco méně než by chtěl a čekal.

52:50

Jiruš mohl dorážet za Lukeše, ale netrefil ideálně puk, a tak si obrana Kolína poradila.

52:38

Jaroslav Vlach a kumpáni v přesilové hře hodně hrozí před brankou Lukeše. Kolínský gólman nyní opět velmi dobře právě proti Vlachovi takřka z bezprostřední blízkosti.

51:40

A bude se opět vylučovat, Jakub Husa totiž fauloval soupeře vysokou holí a za to si odsedí dvě minuty. Ve třetí třetině se hra hodně kouskuje a to kazí její kvalitu, což je škoda.

6:2

Góly a asistencie: 15. Krejčík (Zumr, Pýcha), 29. Husa (Král, Kukla), 29. Zumr (Krejčík), 32. Šafránek (Jankovský), 45. Pýcha (Krejčík), 57. Král (Šafránek) – 9. Cikhart (Klapka, Štibinger), 42. Najman (Rychlovský, Šedivý)

SC Marimex Kolín: Lukeš (Hermann) – Husa, Kukla, Blaha, Pýcha (A), Váchal, Muška, Zdeněk, M. Barták – Jankovský (A), Šafránek (C), Král, Síla, Zumr, Krejčík, Hasil, Kozák, Poppel, Pilný, J. Barták, Dotter. Trenér: Petr Martínek.

HC Benátky nad Jizerou: Žajdlík (Hrstka) – Kunst (A), Štibinger, Aubrecht, Šedivý, Hampl, Kovář – Vlach (C), Najman, Rychlovský, Jiruš, Čederle, Šír, Cikhart, Dlouhý (A), Klapka, Žemba, Šeliga, Wiencek. Trenér: Valdemar Jiruš.