7:0

koniec (2:0)

24.09.2020, 20:30 • TGW Arena, Linz • 3. predkolo • Daniela Mesíková

Tipsport: 1.55 4.42 5.98

Dunajská Streda si odtrpela 90 minút a z Linzu odchádza s vysokým debaklom 0:7. V úvode druhého polčasu zvýšil Filipović na 3:0, následne dostal Blackman červenú kartu a už to bolo len otázkou skóre, gólostroj domácich sa zastavil na čísle sedem. Veľmi trpký koniec DAC v pohárovej Európe. (22:21:57)

90+2

90+2

Jedlička vyráža Hollandovu strelu z diaľky.

90+1

D. Streda sa na chvíľu dostala k lopte, ale nedokázala ju vyviezť ani za poliacu čiaru a už ju opäť stráca.

90

Ranftl prihral Reiterovi, ktorý chcel prekvapiť Jedličku z uhla, no jeho strela po zemi minula priestor brány.

87

Raguz bol exekútorom priameho kopu, zostrelil však len spoluhráča v múre, ktorým bol Holland.

86

86. Kružliak (DUN)

86

Žltú kartu dostáva Kružliak (FC DAC Dunajská Streda).

85

D. Strede sa podarilo odvrátiť rohový kop a následne sa píska útočný faul na Schäfera.

83

Jedlička zasiahol nohou proti strele Reitera z veľkého uhla.

81

Hostia sa po veľmi dlhej dobe ocitli na polovici súpera. Akcia Schäfera, ktorý vytvoril streleckú pozíciu pre Nicolaescua, ten minul pravú žrď.

80

Jedlička musel ísť na zem a zneškodnil Ranftlovu strelu.

78

Reiter v asi tretej veľkej šanci, no nie je mu súdené skórovať.

77

77. Sabitzer (LIN) - 7:0

77

77. 7:0

77

LASK Linz dáva gól!
Renner sa zbavil brániaceho hráča, z hranice bránkovej čiary poslal spätnú prihrávku striedajúcemu THOMASOVI SABITZEROVI, ktorý loptu poľahky upratal k ľavej žrdi.

76

Domáci rýchlo rozohrali, lopta smerovala do malého vápna, kde Reiter z troch-štyroch metrov pálil nad bránu.

75

Ďalší center pred Jedličku, ktorý išiel pod nohy Raguza a urobil dobre, gól z toho nie je.

73

73.

7:0

Góly: 6. Raguz, 16. Raguz, 47. Filipović, 51. Michorl, 53. Gruber, 55. H. Balić, 77. Sabitzer

Karty:   86. Kružliak (DUN)   48. Blackman (DUN)

LASK Linz: Schlager – Wiesinger, Trauner (C), Filipović – Ranftl, Holland, Michorl, Renner – Gruber, Raguz, H. Balić
Náhradníci: Andrade, Gebauer, Grgić, Haudum, Ramsebner, Reiter, Sabitzer

DAC 1904 Dunajská Streda: Jedlička – Blackman, Müller, Kružliak, Davis – Schäfer – Fábry, A. Balić – Kalmár (C) – Divković, Ramírez
Náhradníci: Bednár, Beskorovajnyj, Malý, Mendez, Nicolaescu, Nije, Száraz

Ararat-Armenia – Celje koniec po predl. 16:00 1:0

KuPS – FK Sūduva 17:30 2:0

Plzeň – SønderjyskE 18:00 3:0