HC Dukla Jihlava – Technika Hockey Brno

4:0

koniec (1:0, 2:0, 1:0)

26.09.2020, 12:00 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • Skupina Střed • Milan Horák cz

Máme tu konec dnešního klání Dukly s Brnem, ve kterém vítězí tým z Jihlavy. Na konečných 4:0 ve třetí třetině navýšil Marhoun. Pavel Pulda udržel čisté konto.

Děkuji vám za pozornost a příjemný zbytek dne!

Branky a nahrávky: 10. Číhal (Krejčí), 24. Bulík (Matějíček, Jungwirth), 39. Jungwirth, 46. Marhoun (Krejčí, Topol) (14:07:11)

59:32

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Habermann.

59:27

Dukla nyní v plném počtu.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:54

Vyloučení v týmu Technika Hockey Brno (Plevka – 2 min., nedovolené bránění).

57:34

Vyloučení v týmu Technika Hockey Brno (Černý – 2 min., držení hole).

57:25

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Číhal – 2 min., sekání).

56:27

Brno nyní kombinuje v útočném pásmu.

54:39

Žák se vydal po levé straně až do útočného pásma a vyslal tvrdou ránu na Puldu. Ten drží stále čisté konto.

53:27

Dukla si nadále drží útočné pásmo a ohrožuje Dřínovského.

52:50

Brno vyhazuje kotouč až k Puldovi, zakázané uvolnění se zde nepíská.

52:00

Dukla zakládá svůj další útok až od klece Puldy.

50:25

Pajer prověřil střelou z mezikruží domácího Puldu. Ten však zůstal ledově klidný a nadále drží čisté konto.

49:15

Kotouč skončil mimo hrací plochu. Vhazovat se bude na pravém kruhu před brankou Brna.

48:00

Dřínovský svírá kotouč v lapačce po střele z pravého kruhu.

45:56

Dukla právě vstřelila branku!
Ve skrumáži před brankou Brna se jako první ke kotouči dostal ALEX MARHOUN a zamést ho do odkryté sítě už pro něj nebyl žádný problém. Asistence: Tomáš Krejčí, Adam Topol.

45:15

Krejčí se dostal do šance na levém kruhu, ke střele už však nedošlo.

43:45

Brno se nyní dostává do útočného pásma a hledá možnost ohrožení branky Puldy.

42:58

Habermann se dostal ke střele z mezikruží, jeho pokus šel však příliš vysoko nad klec Techniky.

42:05

Domácí jsou v plném počtu.

40:50

Jungwirth prověřil Dřínovského z pravé strany, ten ale rychle rozehrál a nepřerušil hru.

40:07

Technika Brno se dostává do útočného pásma po vyhraném buly.

40:01

Do kabin po druhém dějství jdou opět spokojenější hráči Dukly Jihlava. Ve 24. minutě navyšoval na 2:0 Bulík a ve 39. minutě navýšil na prozatímních 3:0 Jungwirth po samostatné akci.

Třetí třetina začíná za 14 minut.

40:00

39:59

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Vovsík – 2 min., podrážení).

39:00

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:51

JONÁŠ JUNGWIRTH vybojoval kotouč na levé straně kluziště, mrštně objel obránce Brna a rychlou střelou k pravé tyči překonává Dřínovského – 3:0! Bez asistence.

37:34

Dukla nedává Dřínovskému čas na vydechnutí. Domácí si stále drží útočné pásmo a ostřeluje gólmana Brna ze všech pozic.

36:50

Topol pálil opět z modré čáry.

35:33

Sopotnik kroužil s kotoučem na holi v útočném pásmu, jeho následné objetí klece a pokus o zasunutí kotouče za záda Dřínovského byl však neúspěšný.

34:38

Topol prověřil Dřínovského opět z modré čáry, ten střelu vyrazil do levého rohu.

33:50

Brno zakládá svůj útok z obranného pásma.

32:35

Po kombinaci v útočném pásmu se ke kotouči dostal na pravé straně Bulík, ale jeho střela trefila pouze výstroj gólmana. Vhazovat se bude na pravém kruhu.

31:20

Žák se pokusil o střelu z modré čáry, ta mu však nesedla a nesměrovala do prostoru tří tyčí.

30:41

Dřínovský svírá kotouč v lapačce po střele z levé strany. Následuje vhazování.

29:53

Jungwirth vybojoval kotouč v pravém rohu útočného pásma a Dukla opět kombinuje před brankou Brna.

29:04

Báťa se rozjel ze středového kruhu směrem k Dřínovskému. Jeho pokus o blafák mu ale nevyšel a Dřínovský trestné střílení chytá!

29:04

Je nařízeno trestné střílení pro domácí Duklu.

27:52

Marhoun obdržel přihrávku do jízdy do středního pásma, s kotoučem se dostal až na mezikruží, ale jeho střela, která měla směřovat do levé šibenice, branku Dřínovského netrefila.

26:52

Dukla zakládá svůj další útok až od své vlastní klece.

25:53

Jeletz se dostal ke střele z vrcholku pravého kruhu, Dřínovský byl však pozorný a střelu vyrazil.

25:27

Ofsajd přerušuje hru po výpadu hráčů Techniky Brno.

24:46

Brno se dostává do útočného pásma.

23:37

Po levé straně se s kotoučem na holi vydal Matějíček, vypálil na Dřínovského, kterému kotouč propadl a na brankové čáře ho za jeho záda doklepl DAVID BULÍK – 2:0! Asistence: Martin Matějíček, Jonáš Jungwirth.

23:08

Ofsajd přerušuje útočné snažení domácích.

23:00

Matějíček vypálil z modré čáry, Dřínovský zasáhl svým betonem.

22:20

Middleton se dostal ke střele z levého kruhu, střela byla však sražená.

21:30

Hosté nyní v plném počtu.

21:00

Technika kotouč vyvezla z obranného pásma. Přesilová hra Dukly se pomalu blíží ke svému konci.

20:21

Dukla ostřeluje Dřínovského v přesilové hře. Ten po poslední střele kotouč raději přikryl pod lapačku.

20:05

Domácí se zmocňují kotouče po prvním buly druhé třetiny.

20:01

Po první třetině jdou do kabin spokojenější domácí. Skóre otevřel v 10. minutě Číhal v přesilové hře střelou z modré čáry. Stav zůstal do konce třetiny nezměněný i přes šance ke konci třetiny v další přesilové hře domácích.

Druhá třetina začíná za cca 14 minut.

20:00

19:24

Vyloučení v týmu Technika Hockey Brno (Pospíšil – 2 min., faul kolenem).

19:00

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:28

Vovsík to zkusil z modré, Dřínovský měl lapačku připravenou. Vhazování na levém kruhu se bude opakovat.

18:01

Dukla je již nyní v plném počtu.

17:37

Žák pálil z modré čáry, branku Puldy ale přestřelil o pár desítek centimetrů.

16:50

Domácí vyhazují kotouč přes všechny čáry.

16:00

Technika drží Duklu zavřenou v pásmu ve své první početní výhodě.

15:50

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Šabatka – 2 min., hákování).

15:12

Juřička pálil z pravého kruhu, pouze do betonu Dřínovského.

14:52

Technika se osvobozuje vyhozením kotouče až k brance Puldy.

14:15

Dukla kombinuje v útočném pásmu, ke střele se ale zatím nedostala.

13:44

Vyloučení v týmu Technika Hockey Brno (Pejchal – 2 min., podrážení).

13:24

Technika vyhrála buly a ihned byla na Pulda vyslána další střela, kterou opět sevřel v lapačce.

13:17

Střela z mezikruží a Pulda svírá kotouč v lapačce. Vhazovat se bude na levém kruhu.

12:30

Dukla zakládá svůj další útok ze středního pásma.

11:37

Šabatka vypálil z modré, Dřínovský střelu ale dobře viděl a vyrazil ji svoji vyrážečkou do levého rohu kluziště.

10:42

Brno se dostalo do útočného pásma, ale k ohrožení branky soupeře se hráči Techniky již nedostali.

10:21

Dřínovský po kotouč v lapačce po střele z pravého kruhu.

09:17

Tvrdá střela z modré z hole LUKÁŠE ČÍHALA zaplula až do sítě Dřínovského a Dukla využívá svoji první přesilovou hru – 1:0! Asistence: Tomáš Krejčí.

08:55

Dukla svírá Brno v pásmu a snaží se o co největší ohrožení Dřínovského v první přesilové hře.

08:30

Vyloučení v týmu Technika Hockey Brno (Pejchal – 2 min., hákování).

08:15

Nepřesná přihrávka vyhání domácí z útočného pásma.

07:17

Do vyložené šance po vyhraném buly se dostal Procházka na mezikruží, ale jeho střela zamířila pouze doprostřed klece, kde byl připravený Pulda!

07:01

Opět tvrdý hit, tentokrát ho inkasoval v pravém rohu domácí Krejčí. Hra je opět přerušena, vylučovat se ale nebude.

06:07

Bulík obdržel přihrávku na mezikruží, ale ke střele se po skvělé práci obránců Brna nedostal.

05:30

Zakázané uvolnění přerušuje hru. Vhazovat se bude před brankou Techniky.

04:47

Tvrdý hit inkasoval v útočném pásmu Janovský. Rozhodčí raději hru přerušili, ale vylučovat se zde nebude.

03:40

Domácí zakládají útok až od své vlastní klece.

03:00

Také Pulda si připisuje první zákrok po střele z pravého kruhu.

02:00

Middleton se snažil založit útok ze středního pásma, ale nepřesná přihrávka připravila Techniku Brno o držení puku.

01:33

Krejčí se dostal ke střele z levého kruhu, Dřínovský byl však připravený a betonem vytěsnil puk mimo prostor tří tyčí.

00:25

Kotouče si Brno moc neužilo. Po vyhraném buly ho ihned dostala na své hokejky Dukla a prověřila i první střelou z modré Dřínovského.

00:05

Jako první se kotouče po zahajovacím buly ujímají hosté.

00:01

Rozhodčí: Kopeček – Kučera, Augusta.
Příjemné hokejové poledne!

V dnešním utkání se proti sobě postaví domácí Dukla Jihlava proti Technice Brno.

Dukla v posledním zápase porazila pražskou Spartu 8:1 a bude chtít na takový zápas určitě navázat.

Brno v posledním zápase podlehlo pražské Slavii 2:6 a určitě si bude chtít spravit chuť po ztracených bodech.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

4:0

Góly a asistencie: 10. Číhal (Krejčí), 24. Bulík (Matějíček, Jungwirth), 39. Jungwirth, 46. Marhoun (Krejčí, Topol)

HC Dukla Jihlava: Pulda (Sigmund) – Matějíček, Hrbek, Číhal, Šabatka, Vovsík, Topol, Jeletz – Jungwirth, Báťa, Bulík – Juřička, Krejčí, Marhoun – Sopotnik, Peš, Habermann Trenér: Marek Melenovský

Technika Hockey Brno: Dřínovský (Nechvával) – Žák, Pospíšil, Šupa, Svoboda, Kuswito, Krejčí, Dvořák – Janovský, Plevka, Pajer – Míča, Líska, Černý – Lancouch, Pejchal, Middleton – Procházka, Sladký Trenér: Martin Stloukal

Rozhodca: Kopeček – Kučera, Augusta