8:4

koniec (2:1, 4:1, 2:2)

26.09.2020, 19:00 • Sportovní centrum Řepy • 4. kolo • Adam Dořák cz

Tipsport: 2.2 4.9 2.2

Tatran ve třetí třetině již nebyl tak útočně naladěn a své dvě branky dal vždy do prázdné branky při power play soupeře. Bohemka dala jednu branku právě z povedeného pokusu power play, jednu pak ze hry. Avšak náskok Tatranu ze druhé třetiny se jim nepodařilo výrazněji stáhnout a domácí si připisují své druhé vítězství v letošním ročníku. Vzhledem k tomu, že zatím odehráli jen dvě kola ze čtyř, tak jsou stále stoprocentní. (20:58:07)

Střely ve třetí třetině: 14:7!
Počet střel celkem za zápas: 35:18!
Nejlepší hráči utkání
Matěj Pěnička za Bohemians (1+1) a Lukáš Kříž za domácí celek.

59:50

Michajlovič si popošel proti další střele Tatranu, který se nyní dostává lehce do zakončení, vzhledem k tomu, že Bohemians vše sází do útoku.

59:27

Tomáš Navrátil byl sám na levé straně, ale svůj střelecký pokus přestřelil!

58:45

Ivan Tomčo chtěl vystřelit, ale jeho pokus byl zablokovaný.

58:13

Patrik Šebek nesupěl proti přesile hráčů Tatranu a ti dostávají míček za svou branku a v poklidu rozehrávají svou útočnou akci.

57:18

Sládeček a jeho střelecký pokus, který se zastavil na tyčce!

57:03

57:03 Matěj HAVLAS - 8:4

57:03

Tatran právě vstřelil branku!
Autorem branky je MATĚJ HAVLAS, který dává branku do prázdné branky. O tuto branku se zasloužil hlavně Langer, který dokázal vybojovat míček u mantinelu a rozehrál na volného Havlase. Asistence: Filip Langer.

56:30

Daná branka padla v power play hostujícího celku, kterému nyní vyšla tato volba bez brankáře. Uvidíme, jestli se ještě dostanou k dalším podobným situacím a stáhnu o něco náskok svého soka.

56:15

56:15 Matěj PĚNIČKA - 7:4

56:15

Bohemians právě vstřelili branku!
Autorem branky je MATĚJ PĚNIČKA, který se nejlépe zorientoval před brankou, ujmul se odraženého míčku a z otočky překonal Kříže. Asistence: Jakub Šárka.

55:59

Necelé čtyři minuty před koncem si hostující celek bere oddechový čas.

55:04

Bohemians opět v šesti a roztáčí kolotoč před brankou Tatranu, ovšem stále jim chybí střelba.

54:41

I Martin Šindelář se zapisuje mezi dnešní dvou brankové střelce.

54:12

54:12 Martin ŠINDELÁŘ - 7:3

54:12

Bohemians zkoušela hru bez svého brankáře a MARTIN ŠINDELÁŘ dokázal soupeři vypíchnout míček a zakončuje do prázdné branky. Bez asistence.

53:15

Vzápětí mohl Tatran odpovědět na inkasovanou branku, ale jeden z hráčů nedokázal zvednout míček nad nohu brankáře Michajloviče.

52:50

52:50 Jakub BURŠÍK - 6:3

52:50

Autorem branky je JAKUB BURŠÍK, který ještě dává určitou naději pro svůj tým. Asistence: Matěj Pěnička.

51:15

Domácí celek se dává spíše už jen na bránění a díky tomu roste tlak ze strany hostujícího celku.

50:29

Časomíra odpočítává poslední desetiminutovku zápasu a domácí celek je blízko ke své druhé domácí výhře.

49:52

Jakub Buršík pálil z první, ale míček neprošel na branku! Bohemians nakonec svou čtvrtou přesilovku nepřetaví v branku a zatím je jejich bilance 1/3.

49:09

Zatím je to z pohledu Vršovic hodně statické a bez střelby.

48:21

Kombinace hostů a čekáme, jestli se dostanou do nějakého vážnějšího zakončení.

48:10

Bohemka tedy hraje svou čtvrtou přesilovku, jednu zatím dokázala přetavit v branku.

48:08

Martin Šindelář je již čtvrtým dnešním vyloučeným hráčem. Nyní jde pykat za sekání.

46:37

Zákrok Michajloviče a Tatran po delší odmlce ohrozil branku Bohemians.

46:06

Petr Novotný se snažil někoho najít na středu palubovky, ale tam si nenabíhal nikdo z jeho spoluhráčů.

44:35

Hosté ve třetí třetině zvýšili svou aktivitu a jejich cíl je jasný, dát co nejdříve branky, aby se dostali na dostřel svému soupeři.

43:25

Filip Forman se nyní ocitl na středu zcela osamocen, z levé strany k němu došla přihrávka a jeho střela z první minula branku!

43:15

Viktor Kopecký prodloužil na nabíhajícího Filipa Formana, ale ten byl dobře pokryt soupeřem, který mu nedovolil zakončení.

42:33

Ivan Tomčo v krátké době zase u míčku, tentokrát jej neposlechl na čepeli.

41:33

Ivan Tomčo si vynutil faul na svou osobu, Bohemka však s rozehrávkou zpoza branky soupeře moc neuspěla.

40:39

V dohrávané přesilovce se hostující celek nedostal k nějakému výraznějšímu zakončení a Tatran ubránil své druhé oslabení.

40:01

Střely na branku ve druhé třetině: 14:5!
Tatran předvedl výbornou druhou třetinu, kdy dal postupně soupeři čtyři branky, z toho jedno trestné střílení! Bohemians nehraje špatně, ale jejich soupeř je daleko produktivnější! Hosté měli navíc možnost tří přesilových her, kdy využili jednu. Tu třetí budou dohrávat na začátku třetí třetiny.

40:00

39:30

Tatran nyní vyváží míček až do rohu na druhé straně a snaží se jej co nejdéle zde podržet.

39:06

Hosté jsou před brankou soupeře, ale nedaří se jim roztáhnout hru do kombinace.

38:38

Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Martin Pánek – 2 min., Sekání).

38:33

Utkání přihlíží 151 diváků!

38:20

38:20 Adam TLAPÁK - 6:2

38:20

Autorem branky z trestného střílení je ADAM TLAPÁK, který zkušeně zvedl míček po horní tyčku a navyšuje vedení pro Tatran.

38:20

Tatran bude zahrávat trestné střílení!

37:56

Bohemka kombinovala poblíž své branky a jeijch soupeř se asi na to nemohl dívat a vytahuje pressink.

37:37

Tatran se nyní stáhl do defenzívy a čeká s čím jejich soupeř nyní přijde.

36:45

Vojtěch Zezulka byl u mantinelu povalen na palubovku a jeho tým bude rozehrávat.

35:14

35:14 Petr BRAUTFERGER - 5:2

35:14

Autorem branky je PETR BRAUTFERGER, který dává svou druhou dnešní branku a ukazuje, že hra Tatranu se ve druhé třetině výrazně zvedla. Asistence: Ondřej Vítovec.

34:56

Matyáš Krebner se zničehonic dostal k míčku, ale nedokázal ideálně zakončit.

34:26

Tatran je stále při chuti, nicméně i jejich soupeř se aktivně snaží dostat do svého tempa.

32:39

32:39 Ondřej NĚMEČEK - 4:2

32:39

Tatran byl nyní hodně aktivní a po chybě Bohemians se domácí dostali do úniku dvou hráčů na jednoho. ONDŘEJ NĚMEČEK to vzal na sebe a navyšuje vedení pro svůj tým. Bez asistence.

30:44

30:44 Jan KOLÍSKO - 3:2

30:44

Autorem branky je JAN KOLÍSKO, který hezkou střelou z levé strany nedal šanci brankáři Bohemians. Asistence: Pavel Sládeček.

29:43

Střela z pravé strany byla hodně nepřesná a Michajlovič se jen ohlédl, kde míček nakonec skončil.

28:26

Petr Brautferger, který již jednu branku vstřelil, obešel branku soupeře a ze středu z otočky zkusil naslepo vystřelit. Míček zamířil mimo.

27:38

Michajlovič zasahuje, když chytá míček u své levé tyčky.

26:53

26:53 Jan MALIČ - 2:2

26:53

Bohemka svou druhou nabídnutou přesilovku využívá bleskurychle a po krátké kombinaci se prosazuje JAN MALIČ. Asistence: Filip Forman.

26:37

Pánek se ještě u rozhodčího snažil vysvětlit situaci, ale nepochodil a musí si sednout na trestnou lavici. Tatran bude tedy zahrávat své druhé oslabení.

26:37

Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Martin Pánek – 2 min., Bránění ve hře).

25:54

Martin Šindelář se probil až do zakončení, na které však neměl dostatek času a jen tak bouchl do míčku. Brankář vršovického klubu byl připraven.

24:47

Nenápadná střela z pravé strany, na kterou Michajlovič reagoval, ale míček před ním zastavil někdo z jeho spoluhráčů.

24:03

Matěj Havlas aktivně napadal soupeře a již vypadalo, že vybojuje míček pro svůj tým, nakonec rozhodčí vyhodnotil jeho počínání jako nedovolené.

23:29

Přihrávka před branku Bohemians nedokázali hráči Tatranu využít ve svůj prospěch. U míčku hosté.

22:42

Tatran zvládl své první oslabení a stále vede těsným rozdílem.

22:20

Pěkná střela z dálky, kterou Kříž vyrazil.

21:37

Míček je nyní na druhé straně a Tatran hbitým napadáním šetří čas.

21:05

Pěkná kombinace, kdy se míček dostal na volného hráče před brankou, ale ten nedokázal zasunout míček za záda Kříže!

20:20

Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Matěj Havlas – 2 min., Držení).

20:01

Střely na branku: 7:6!
V první třetině jsme mohli vidět aktivní hru hostů, kteří se jako první dostali do vedení, avšak Tatran velmi rychle odpověděl a následně otočil průběh zápasu. Po daném otočení se hra vyrovnala a další vyloženou šanci jsme již neviděli.

20:00

19:50

Střela z pravého úhlu nebyla přesná. Kříž nemusel zasahovat, ale určitě jej toto zakončení trochu vystrašilo.

19:24

V poslední minutě první třetiny se pokouší ještě hostující celek o srovnání.

18:18

Kříž si pohlídal letící míček a rozehrává na své spoluhráče před brankou.

17:47

Během krátké doby jsme mohli vidět tři rychle branky. Nyní je hra trochu rozháraná a neuspořádaná.

15:47

15:47 Martin ŠINDELÁŘ - 2:1

15:47

Autorem branky je MARTIN ŠINDELÁŘ, který vzápětí otáčí vývoj ve skóre. Asistence: Milan Meliš.

15:28

15:28 Petr BRAUTFERGER - 1:1

15:28

Tatran ihned po rozehrávce srovnává stav zápasu. Autorem branky je PETR BRAUTFERGER. Asistence: Matěj Havlas.

15:19

15:19 Michal VOJTÍŠEK - 0:1

15:19

A je tu úvodní branka! Lukáš Kříž reagoval na první zakončení. Následně obránce odpálil míček přesně do středu, kde byl připraven MICHAL VOJTÍŠEK a ten umístil míček do levé strany branky. Asistence: Daniel Cabejšek.

14:47

Po nedovoleném zákroku rozehrávali hosté z levého rohu, ale jejich rozehrávka této situace nedopadla nejlépe a musí pro íček až ke své brance.

13:47

O rychlou přihrávku se nyní pokoušel Filip Forman, ale jeho přihrávka neprošla.

13:17

Matěj Pěnička střílel z velmi slibné pozice a jeho ránu vykryl brankář Tatranu!

12:20

Radovan Michajlovič nyní musel reagovat na dvě přízemní střely a s oběma si dokázal poradit.

11:26

Tatran po delší době na míčku, ale nyní má problémy s přechodem na polovinu soupeře. Ten aktivně napadá.

10:54

Ondřej Němeček dostal míček vzduchem a nedokázal zpracovat neposedný míček na své čepeli.

10:02

Michal Vojtíšek se sice nedostal před branku a byl vytlačen z poloviny Tatranu. Nicméně dokázal před dotírajícím soupeřem udržet míček pro svůj celek.

09:10

Hra se nám trochu více rozhýbala, hlavně ze strany hostujícího celku lze v posledních minutách sledovat rychlejší přechody do útoku.

08:57

Střelu z dálky zastavil hráč Bohemians a rychle vyslal dlouhou přihrávku směrem dopředu.

08:25

Matěj Pěnička si dobře nabíhal před branku, kde čekal přihrávku od svého spoluhráče. Ale jeho zadovku zastavil obránce Střešovic.

07:14

Hostující celek je zatím o něco aktivnější a více se dostává do zakončení. V krátké době střílel na branku Tatranu, ale ani jedna střela se nevešla mezi tři tyče.

05:15

Zakončení od Vítovce, který pálil z první. Míček byl sražen mimo branku Bohemians.

04:27

...snaha o přechod do útoku byl zastaven nedovoleným zákrokem ze strany hráče Tatranu.

04:07

Hosté zkouší odzadu další útočnou akci...

03:45

Viktor Kopecký obdržel přihrávku na pravou stranu a mohl střílet z dobré pozice, ale míček se mu zamotal pod hokejkou.

02:41

Zatím se vůbec nepřerušuje a úvod zápasu se nese v plynulém duchu, leč zatím bez velkých šancí na jednu či druhou branku.

01:32

Najednou vyprodukovala rychlý útočný výpad, ale k zakončení nedošlo.

01:10

Bohemka v úvodu drží míček a kombinuje na své vlastní polovině.

00:01

Tatran Teka Střešovice: Kříž (Frühbauer) – Mühlfait, Ja. Kolísko, Sládeček, Němeček, Vítovec, Pánek – Tlapák, Papoušek, Sádlo – Jak. Kolísko, Langer, Havlas – Novotný, Meliš, Šindelář – Brautferger, Navrátil, Kerzel.

FbŠ Bohemians: Michajlovič (Hyršl) – Zezulka, Šebek, Dobisík, Kucman, Čihák, Krbec – Krebner, Forman, Vojtíšek – Kopecký, Buršík, Tomčo – Malič, Pěnička, Kratina – Cabejšek, Forman, Šárka..

Tatran Teka Střešovice
Tatran buduje novou generaci a v prvním kole sehrál těžké utkání proti Královským Vinohradům, které nakonec udolal výsledkem 5:4! Ve druhém kole měl narazit na Otrokovice, ale ty byly v karanténě a Tatran měl volno. Stejná situace nastala i ve třetím kole, kdy měli sehrát utkání proti Pardubicím, které byly také v daném čase v karanténě. Tudíž až ve čtvrtém kole mohou Střešovice odehrát svůj druhý zápas v letošním ročníku Livesport Superligy.

FbŠ Bohemians
Ambiciózní Bohemka zvládla první kolo na jedničku, když porazila 9:3 Black Angels. Zejména v závěrečné třetině dominovala, když nasázela soupeři pět branek. Ve druhém kole měla Bohemka volno, neboť nemohla nastoupit proti Mladé Boleslavi (opět kvůli karanténě). Ve třetím kole změřila síly se Spartou Praha, které podlehla 8:5, kdy naopak po vyrovnaných dvou třetinách, nedokázala Bohemka držet krok se svým soupeřem v závěrečné třetině.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

8:4

Góly a asistencie: 16. Brautferger (Havlas), 16. Šindelář (Meliš), 31. Ja. Kolísko (Sládeček), 33. Němeček, 36. Brautferger (Vítovec), 39. Tlapák (t.s.), 55. Šindelář, 58. Havlas (Langer) – 16. Vojtíšek (Cabejšek), 27. Malič (Forman), 53. Buršík (Pěnička), 57. Pěnička (Šárka)

PSN Tatran Střešovice: Kříž (Frühbauer) – Mühlfait, Ja. Kolísko, Sládeček, Němeček, Vítovec, Pánek – Tlapák, Papoušek, Sádlo – Jak. Kolísko, Langer, Havlas – Novotný, Meliš, Šindelář – Brautferger, Navrátil, Kerzel.