Liga národov UEFA - Liga B

Slovensko – Izrael

2:3

koniec (2:0)

14.10.2020, 20:45 • Štadión Antona Malatinského Trnava • Skupina 2 • Ivan Harčár

Tipsport: 2.91 3.31 2.51

Druhopolčasová tragédia dokonaná. Do 68. minúty sme vyhrávali 2:0. Od tej doby sme už iba sledovali, čo s nami Izrael robil. Eran Zahavi. Jeho meno bude sa ešte dlho spomínať. Hetrikom zotrel zverencov trénera Pavla Hapala. Slovensko ostáva na poslednom mieste v tabuľke so ziskom 1 bodu. Ďakujem pekne za pozornosť. Dobrú noc, ak to vôbec pôjde. (22:38:46)

90+4

90+3

Striedanie v tíme Izrael: z ihriska odchádza Orel Dgani, prichádza Idan Nachmias.

90

Druhý polčas sa bude nadstavovať o 4 minúty.

89

89. Eran Zahavi (ISR) - 2:3

89

Izrael dal gól! Čo sa to stalo? Neskutočný finiš Izraela v Trnave. Absolútne sa zmenil kompletný obraz hry. ERAN ZAHAVI to fantasticky trafil a Dominik Greif bol úplne bez šance.

87

Lukáš Haraslín strelil gól na 3:3! Ten ale nebude platiť! Prekážkou bol centimetrový ofsajd, ktorý neunikol rozhodcom!

86

Slovensko sa úplne stiahlo do obrany a len sa pozeráme, čo s nami hostia stvárajú. V tomto momente nás od vážnej situácie zachránilo pošmyknutie Solomona.

85

Ján Greguš zachytil rozohrávku súpera. Šancu však nebolo možné očakávať. Marciano má loptu.

81

Konflikt Zahaviho s Dabourom nakopol Izrael. Títo dvaja hráči sú ústrednými postavami svojej reprezentácie v druhom polčase. Opäť sa pokúšali vymyslieť gólovú akciu. Našťastie pre nás, ešte držíme vyrovnaný stav.

80

Hostia centrovali loptu. Dasa ju už dostával na hlavu, ale v tomto prípade slávil úspech Róbert Mazáň.

78

Izrael sa teda dostal na koňa a predovšetkým našim pričinením. Určite nás čakajú neuveriteľné ťažké minúty.

76

76. Eran Zahavi (ISR) - 2:2

76

Izrael dal gól! Neskutočné, ako ľahko sme dovolili Izraelu vrátiť sa do stretnutia. Mazáň úplne vypustil túto situáciu. ERAN ZAHAVI len nastavil nohu a loptu usmernil k ľavej žrdi bránky Greifa.

76

Pekarík je už v poriadku a prezentoval sa výborným zákrokom!

74

Peter Pekarík bude musieť byť ošetrený. Slovensko – Izrael 2:1. Necelých dvadsať minút pred skončením zápasu.

73

Dvaja izraelskí kohúti z roztržky Zahavi s Dabourom tentoraz spolupracovali! Dabour tesne minul našu bránku!

71

Nepriamy kop Izraela. Azda z necelých 10 metrov a vo vnútri šestnástky nám môže súper výrazne skomplikovať ďalší vývoj stretnutia. Veľmi krušné chvíle hrozia Slovákom. Uvidíme, ako to skončí.