Hapoel Be'er Sheva – SK Slavia Praha

3:1

koniec (1:0)

22.10.2020, 18:55 • Turner Stadium, Be'er Sheva • Skupina C • Daniela Mesíková

Domáci sa gólovo presadili v obidvoch polčasoch a z minima vyťažili maximum. V 75. minúte síce vyrovnal Provod, no v závere zápasu strelil dva góly Acolatse a uzavrel skóre na 3:1 pre Hapoel. Slávia mala územnú prevahu, ale veľa šancí nevyužila a potom urobila chyby v defenzíve, ktoré domáci tím trestal. (20:51:25)

90+5

90+5

Kúdela centruje do ohňa pred Levitu, ale nenašiel nikoho.

90+3

Hostia to ešte nevzdali, po faule získali štandardku za poliacou čiarou a ženú sa dopredu.

90+2

Žltú kartu dostáva Gaëtan Varenne (Hapoel Be'er Sheva FC).

90+1

Striedajúci Lingr zakončil z uhla, len do bočnej siete. Levita odkopáva od svojej svätyne.

90

Striedanie v tíme SK Slavia Praha: z ihriska odchádza Oscar, prichádza Abdallah Sima.

89

Striedanie v tíme Hapoel Be'er Sheva FC: z ihriska odchádza Josué, prichádza David Keltjens.

89

Striedanie v tíme Hapoel Be'er Sheva FC: z ihriska odchádza Elton Acolatse, prichádza Gaëtan Varenne.

88

88. Elton Acolatse (HBE) - 3:1

88

Tím Hapoel Sheva práve strelil gól!
Hovorka podcenil situáciu, nechal si ľahko zobrať loptu, ELTON ACOLATSE videl, že Kolář je von z brány a poľahky ho preloboval. Hapoel vyhráva už 3:1.

86

86. Elton Acolatse (HBE) - 2:1

86

Chyba v obrane Slávie a Hapoel to ihneď trestá. Domáci sa na tri prihrávky dostali z vlastnej polovice do zakončenia, na center Josueho z ľavej strany si nabehol ELTON ACOLATSE a z voleja umiestnil loptu presne k pravej žrdi! Kolář bol bez šance.

85

Žltú kartu dostáva Nicolae Stanciu (SK Slavia Praha).

83

Slávisti kombinujú na polovici Hapoelu a snažia sa vymyslieť akciu, ktorá by viedla k vedúcemu gólu. Ešte majú približne desať minút času.