3:2

koniec po predl. (1:0, 0:1, 1:1 - 1:0)

30.10.2020, 18:00 • Zimný štadión Detva • 9. kolo • Dávid Švec

Tipsport: 2.33 4.4 2.33

S konštatovaním, že Detva na domácom ľade porazila Nové Zámky 3:2 po predĺžení sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám pekný zvyšok večera. Dočítania priatelia. (20:35:57)

63:20

Detva dala gól!
Maxim Askarov uspel za bránkou hostí v súboji s dvojicou obrancov, našiel pripraveného JONATHANA CHARBONNEAUA, ktorý z prvej prestrelil Kiviaha! Asistencie: Maxim Askarov.

62:55

Gašpar našiel prihrávkou z ľavej strany Valenta, ktorý v dobrej pozícii minul puk.

62:23

Pekná akcia a šanca hostí, Filip Bajtek zoči voči Shollovi neuspel.

62:10

Marek Drtina sa snažil o strelu, ale puk bol zblokovaný.

62:00

Puk je za Kiviahovou bránkou, dopredu pôjdu Nové Zámky.

61:29

Seppänen z ľavej strany minul bránku Thomasa Sholla.

61:05

Oba tímy striedajú, puk majú v moci hráči Nových Zámkov.

60:45

Útočnú akciu od vlastnej bránky začínajú hostia.

60:20

Peter Ordzovenský je na striedačke stále v opatere lekárov a zdá sa, že v dnešnom zápase dohral.

60:20

Hostia v plnom počte.

60:01

Úvodné buly predlženia v prospech Detvy.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Ordzovenský napokon za pomoci spoluhráčov mieri na striedačku, zdá sa, že ide o problém s kolenom.
Na ľade už dlhšie leží obranca hostí Peter Ordzovenský, ktorý je v opatere lekárov.
Po troch tretinách máme v Detve remízu 2:2, po krátkej prestávke bude nasledovať predĺženie.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

3:2

Góly a asistencie: 13. Cox (Charbonneau), 50. Charbonneau (Čacho, Askarov), 64. Charbonneau (Askarov) – 28. Hain (Ordzovenský, Holovič), 56. Hain

HK Detva: Sholl (Petrík) – Golian, Korím, Rais, Lalík, Jendroľ, Gachulinec, Fekiač, Rymsha – Askarov, Klíma, Halama – Cox, Čacho, Charbonneau – Ľupták, Fekiač V., Ščurko – Sýkora, Valent, Gašpar

HC MIKRON Nové Zámky: Kiviaho (Lackovič) – Holenda, Hain, Västilä, Drtina, Fereta, Ordzovenský – Zahradník, Ondrušek, Rogoň – Hämäläinen, Seppänen, Giľák – Bajtek, Holovič, Jurík – Andrisík

Rozhodca: Konc, Stano – Gegáň, Konc ml.