4:3

koniec (2:2)

08.11.2020, 18:00 • BayArena, Leverkusen • 7. kolo • Petr Sumbal cz

Tipsport: 2.81 3.62 2.55

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek neděle. (20:07:26)

Fauly: 15:12
Zápas je u konce, dramatickou sedmigólovou přestřelku vyhrává nakonec Leverkusen nad Mönchengladbachem v poměru 4:3. V prvním poločase padly čtyři branky. Hosty dostal do vedení z penalty Lars Stindl, za domácí vyrovnával krásným gólem Lucas Alario. A stejní hráči se prosadili ještě jednou, Lars Stindl tentokrát ze hry a Lucas Alario hlavou po chybě Sommera. Ve druhém poločase měli celkem jasně navrch domácí, kteří se dočkali v 66. minutě, kdy je poprvé v zápase do vedení dostal Leon Bailey a v 82. minutě pak přidal pojistku Julian Baumgartlinger. Gladbach to ještě nevzdal a ve 4. minutě nastavení se nádhernou patičkou z voleje trefil Valentino Lazaro, na vyrovnání už ale nebyl čas.

90+5

90+5

Hosté ještě měli jednu standardní situaci, ale poslední šanci na vyrovnání nevyužívají.

90+4

Mönchengladbach právě vstřelil branku!
VALENTINO LAZARO střílí nádherný gól a snižuje na 3:4. Tak že by ještě přeci jen přišel dramatický závěr zápasu? Lazaro měl míč už za sebou, ale parádním způsobem dokázal patou překonat Hrádeckého. Asistence: Patrick Herrmann.

90+3

Hosté ještě mohli snížit a zdramatizovat závěr zápasu, ovšem Rámí Binsibajní hlavičkoval po standardní situaci těsně vedle.

90+1

Baileymu se na přihrávku nabízel na pravé straně Bellarabi, ale Francouz mu míč nedal a pak o něj sám přišel.

90+1

Nastavují se čtyři minuty.

89

Rámí Binsibajní už je na nohou a ještě se na závěrečné minutky vrátí do hry.

88

Ošetření bude potřebovat Rámí Binsibajní, který se střetnul s hlavou Bellarabiho.

87

Alassane Pléa se zatím po svém příchodu na hřiště do hry příliš nedostal, nyní se prezentoval jen útočným faulem.

86

Moussa Diaby zabránil hráčům Gladbachu v rychlé rozehrávce a rozhodčího okamžitě trestá žlutou kartou.

85

Rozehrávka standardní situace se Borussii nepovedla a domácí mužstvo se celkem bez práce ubránilo.

85

Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Lars Bender, přichází Aleksandar Dragović.

84

Žlutou kartu dostává Florian Wirtz za faul na Binsinajního a hosté tak dostanou k dispozici zajímavou standardku.

83

Leverkusen je už hodně blízko tomu, aby se v tabulce posunul na čtvrté místo před Union Berlín, Borussia se naopak zřejmě propadne na sedmou pozici mimo pohárové příčky.

82

Leverkusen právě vstřelil branku!
Teď už to Leverkusenu vychází a domácí jdou do vedení 4:2! Po rohovém kopu zůstal vepředu na hrotu defenzivní záložník Bayeru JULIAN BAUMGARTLINGER. Centrem po zemi z pravé strany ho parádně našel Amiri a zkušenému Rakušanovi už stačilo trefit prázdnou branku. Asistence: Nadiem Amiri.

81

Nadiem Amiri byl blízko tomu, aby Leverkusen znovu o něco víc přiblížil vítězství, jeho tečovaná rána skončila těsně vedle levé tyče branky Gladbachu.

4:3

Góly: 27. Alario (Diaby), 41. Alario (Wirtz), 68. Bailey (Diaby), 82. Baumgartlinger (Amiri) – 18. Stindl (pen.), 31. Stindl, 90+4. Lazaro (Herrmann)

Karty:   18. Hrádecký (LEV), 51. L. Bender (LEV), 84. Wirtz (LEV), 86. Diaby (LEV) – 45+4. Binsibajní (MNC), 46. Embolo (MNC)

Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 3:6. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 15:12.

Bayer Leverkusen: Hrádecký – L. Bender (C) (85. Dragović), S. Bender, Tapsoba, Wendell – Wirtz, Baumgartlinger, Amiri – Bailey, Alario (80. Bellarabi), Diaby.
Náhradníci: Lomb – Bellarabi, Demirbay, Dragović, Jedvaj, Palacios, Sinkgraven, Tah, Weiser.

Borussia Mönchengladbach: Sommer – Lainer (74. Pléa), Ginter, Elvedi, Binsibajní – Kramer (74. Bénes), Neuhaus (46. H. Wolf) – J. Hofmann, Stindl (C), Thuram (80. Herrmann) – Embolo (63. Lazaro).
Náhradníci: Sippel – Bénes, Herrmann, Jantschke, Lazaro, Pléa, Traoré, Wendt, H. Wolf.

Rozhodca: Osmers – Gorniak, Kempter