Chance Liga (CZ)

HC Slovan Ústí nad Labem – VHK ROBE Vsetín

3:2

koniec po predl. (1:1, 1:0, 0:1 - 1:0)

05.12.2020, 16:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 15. kolo • Vít Trubička (@VtTrubika) cz

Tipsport: 4.66 5.0 1.5

Já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek večera. (18:17:30)
V Ústí nad Labem je dobojováno! Dramatické utkání muselo rozhodnout až prodloužení a konkrétně Severova individuální akce. Ústeckému týmu se tak podařilo prolomit období bez výher a získal již velmi potřebné dva body.

61:36

61:36 Jiří SEVERA - 3:2

61:36

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Další šance už ale Slovanu vyšla a z dnešního utkání tak bere dva body! JIŘÍ SEVERA si obkroužil vsetínskou branku a k pravé tyči také zcela přesně uklidil kotouč. Asistence: Jiří Drtina.

61:00

Martin Tůma se snaží vyzrát na Jana Kloze. Úspěšný je ale spíše vsetínský útočník, který ho zahnal až k vlastní brance.

60:05

Radim Kucharczyk vrátil hru svého týmu až k vlastní brance. Po souhře se ovšem ke střele dostal Sebastian Gorčík, jehož střelu Hamalčík vyrazil.

60:01

V závěrečné třetiny byl k vidění místy až enormní tlak Vsetína. Velkou práci ale v ústecké svatyni odvedl Petr Hamalčík, který dlouho držel svůj tým nad vodou. V jednom případě ale na střelu nedosáhl a utkání tak dospělo do prodloužení.

60:00

59:56

59:39

Jen malý kousek nebo teč chyběla Vrdlovcově křižné střele po zemi. Vsetín následně vyhodil puk k Hamalčíkovi.

58:45

Brožovu střelu od modré zvládl Málek vyrazit. Na opačnou stranu se tak řítil Jakub Babka, který ale víceméně jen odevzdal kotouč do moci Ústeckých.

58:02

Ústečtí musí zkraje další přesilovky rozehrávat od vlastní branky. Celkem rychle se ale dostali do útočného pásma.

57:56

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Adam Hořanský – 2 min. + 10 min. osobní trest, vražení na hrazení). Trest odpyká Šimon Jenáček.

57:24

57:24 Patrik MACHAČ - 2:2

57:24

Vsetín právě vstřelil branku!
O co se Vsetín dlouho stačil, nakonec přišlo! Vsetín se dostává do hry! Po rychlé souhře se opřel do kotouče PATRIK MACHAČ, který zcela neomylně nasměroval puk za záda ústeckého gólmana. Asistence: Jakub Babka a Ondřej Smetana.

56:44

Ze skrumáže hráčů po Málkově pravé ruce vyjel vítězně Sebastian Gorčík, který se vyřítil podél mantinelu až na opačný konec ledové plochy.

3:2

Góly a asistencie: 17. J. Drtina (Š. Havránek, Matějček), 23. Vrdlovec, 62. Severa (J. Drtina) – 8. Půček (J. Kloz, Kucharczyk), 58. Machač (Babka, Smetana)

HC Slovan Ústí nad Labem: Hamalčík (Haas) – M. Voženílek, Vl. Brož (A), Š. Havránek, J. Drtina (A), Vacík, Pika, Vala – O. Bláha, Vrdlovec, Tůma – Trávníček (C), Matějček, Severa – Furch, Protasenja, Tlačil – Grim, G. Szturc, Pšenička.

VHK ROBE Vsetín: Málek (Gába) – Smetana, Ondračka, Kudělka (C), Bartko, Hryciow, Štach (A), Jenáček – Březina, Pechanec, Gorčík – R. Vlach, J. Kloz, Půček – Machač, Kucharczyk (A), Babka – Hořanský, Šilhavý, Vítek.

Rozhodca: Grech, Jaroš – Ševic, Juránek