koniec (0:2, 3:2, 2:0)

06.12.2020, 17:00 • 12. kolo • Tomáš Kubečka cz

Tipsport: 1.15 8.5 8.1

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (18:53:38)
Je konec! Domácí Sparta nakonec během třetí třetiny otočila vývoj dnešního souboje a vítězí 5:4. O vyrovnání se jedenáct minut před koncem postaral kanonýr Lukáš Ujhelyi. Na jeho branku navíc osm minut před koncem navázal Radim Křenek, který tak rozhodl o triumfu Sparty.

59:18

Na opačné straně mířil Čermák do odkryté branky, ale trestuhodně minul!

59:03

Lukáš Gregor střílel z pravé strany, nicméně jeho projektil těsně minul domácí branku!

58:45

Skřivánek poslal míček zadovkou před branku Sparty, ale ani jeho pobídku si nenašel nikdo ve žlutém dresu.

58:05

Michal Strachota střílel ze středu hrací plochy, ale domácí brankář jeho ránu viděl a připsal si dobrý zákrok.

57:32

Gregor dostal další pěknou přihrávku, nicméně jeho pokus znovu nemířil mezi tři tyče domácí branky.

57:10

Lukáš Gregor zkoušel střílet z pravé strany, ale domácí hráč jeho pokus bez problémů zablokoval.

56:33

Hostující kouč si vyžádal oddechový čas!

56:33

Sparta uklidňuje rozehrávku na vlastní polovině. Florbalisté ve vínových dresech zatím bez problémů brání svůj náskok.

56:04

Hartman mohl jít vpřed s míčkem na čepeli, jenže jeho akce skončila zakončením do nohy brankáře.

55:41

Bartoš pálil z pravé strany, jenže hostující brankář prudkou pobídku vyrazil levou nohou.

55:11

Sparta nadále drží míček na svých hokejkách. Hráči domácího celku hrají přesně to, co potřebují.

54:19

Domácí brankář si připsal velmi kuriózní zákrok a helmou vytěsnil míček mimo branku.

54:04

Svoboda uklidnil rozehrávku hostů na jejich polovině. Vinohrady už ale nemají moc času.

53:20

Skřivánek měl obrovskou šanci, jenže obránce mu na poslední chvíli vypíchl míček mimo střeleckou pozici.

52:24

Na opačné straně se ve vyložené šanci zjevil Procházka, jehož pokus skončil těsně nad břevnem!

52:01

52:01 Radim KŘENEK - 5:4

52:01

Sparta právě vstřelila branku!
Domácí celek otáčí vývoj dnešního souboje a osm minut před koncem se dostává do vedení! Krásnou dělovkou se prosadil RADIM KŘENEK! Asistence: Marek Zouzal.

51:41

Lukáš Ujhelyi poslal přihrávku na střed, odkud pálil Jakub Kolstrunk, jehož pokus skončil na hrudi brankáře.

51:10

Vinohrady se dostaly na polovinu Sparty, kde hosté našetřili cenné vteřinky k dobru.

50:19

Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Daniel Cabejšek – 2 min.).

50:05

Vinohrady kombinují na polovině soupeře, nicméně hráči ve žlutém se do zakončení nedostali.

49:51

Sparta se nadále tlačí do útoku, jenže akce domácího celku skončila nepřesným zakončením z pravé strany.

48:52

Je vyrovnáno! Sparta se nakonec dočkala odměny! O vyrovnání se postaral LUKÁŠ UJHELYI. Asistence: Radim Křenek.

48:10

Matyáš Bachmaier dostal přihrávku na pravou stranu, dostal se ke střele, ale z ostrého úhlu ohrozil jen mantinel.

47:26

Jelínek se uvolnil na levé straně a bekhendem vyslal nebezpečnou přihrávku na zadní tyč. Nikdo ve žlutém ale nezakončil.

47:05

Procházka si naběhl na dlouhou přihrávku na pravou stranu, jenže si nepotykal se zpracováním a míček mu uskočil k soupeři.

46:24

Na opačné straně měl obrovskou šanci Fiala, který měl moře času i prostoru, nicméně jeho pokus prosvištěl nad břevnem!

46:01

Mikuláš Krbec si v souboji u mantinelu počínal nedovoleným způsobem. Rozhodčí jeho zákrok viděl a odpískal rozehrávku pro Vinohrady.

45:36

Josef Juha střílel z pravé strany, nicméně jeho dělovka skončila na hrudi prvního obránce ve žlutém dresu.

45:10

Dominik Bartoš si hledal prostor ke střele, ale vinohradská defenziva zatím působí neprostupným dojmem.

44:26

Kolstrunk střílel z pravé strany, jenže hostující brankář jeho dělovku reflexivně vyrazil!

44:05

Ondřej Stuchlík vyvezl míček vpřed po levé straně, přehodil si jej na forhend, jenže jeho projektil byl nepřesný.

43:30

Zadáci hostujícího celku kombinují na své polovině a zatím se nikam neženou. Hráči ve žlutém ve třetí třetině hýří aktivním pohybem.

43:05

Lukáš Gregor střílel z otočky na polovině Sparty, ale jeho ránu skvělým a obětavým zákrokem zastavil Jakub Kolstrunk.

42:22

Matyáš Bachmaier fauloval v rohu na vlastní poloviny. Vinohrady tak zůstanou u míčku na polovině Sparty.

42:10

Oliver Gold poslal přihrávku na levou stranu, nicméně nikdo ve žlutém jeho průnik nepodpořil.

41:25

Beneš dostal prudkou přihrávku na pravou stranu, odkud pálil forhendem, jenže jeho pokus skončil na noze brankáře.

41:00

Sparta se ihned tlačí do útoku, jenže první pokus o zakončení z levé strany zastavil připravený brankář.

40:35

Procházka si pokryl míč za domácí brankou a vybojoval nedovolený zákrok na svou osobu.

40:10

Hosté uspěli na úvodním vhazování třetí třetiny. Vinohrady budou chtít navázat na dobrý výkon z prvních dvou třetin.

40:01

Střely na branku: 16 – 11
Druhá třetina končí! I po čtyřiceti minutách mohou být spokojenější hosté! Sparta sice srovnala zásluhou Krbce a Beneše, jenže zkušený Milan Garčar následně neproměnil trestné střílení. Hosty pak vrátil do vedení Ondřej Stuchlík. Za Spartu dokázal v přesilovce srovnat Jakub Kolstrunk, jenže poslední slovo měl čtyři minuty před přestávkou Martin Skřivánek.

40:00

39:32

Sparta v závěru druhé třetiny předvedla ještě jeden nebezpečný útok, ale střílenou přihrávku z levé strany nikdo v červeném netečoval do sítě.

39:00

Probíhá poslední minuta druhé třetiny!

38:32

Vnuk si krásnou kličkou obhodil soupeře a následně si pomohl rozehrávkou na spoluhráče z defenzivy.

38:00

Křenek vyslal dalekonosnou střelu zápěstím, nicméně ani jeho pokus se nevlezl mezi tři tyče. Vinohrady budou rozehrávat.

37:28

Vnuk si dal pozor na napadajícího soupeře, potáhl míček na polovinu Sparty, ale obloučkem domácího brankáře nepřekvapil.

37:00

Vinohrady uklidňují hru kombinací na vlastní polovině. Favorizovaná Sparta se v dnešním souboji směrem vpřed spíše trápí.

36:08

36:08 Martin SKŘIVÁNEK - 3:4

36:08

Královské Vinohrady právě vstřelily branku!
Hosté se opět dostávají do vedení! Vinohrady rozehrávaly z rohu hřiště. Hartman rozehrál o mantinel na MARTINA SKŘIVÁNKA, který si míček posunul před branku a uklidil jej do sítě! Asistence: Daniel Cabejšek.

36:00

Lukáš Lanc poslal přihrávku na levou stranu, jenže jeden ze Sparťanů přihrávku srazil mimo hrací plochu.

35:24

Hostující brankář předvedl parádní tygří skok a lapil zakončení z levé strany. Po následně roztržce se vylučovat nebude.

35:02

Jelínek střílel zápěstím z poloviny hřiště, jenže jeho pokus ohrozil maximálně pořadatele za brankou.

34:20

Oliver Gold poslal prudkou přihrávku na levou stranu, kam se nedostal nikdo ve žlutém dresu. Obrana Sparty teď hraje pozorně.

34:00

Radim Křenek si v rohu na vlastní polovině krásně pokryl míček tělem a byl faulován. Domácí Sparta tak může rozjet novou akci.

33:28

Krbec přišel o míček na polovině hřiště. Cabejšek se ihned řítil do útoku, jenže místo zakončení zvolil nepřesnou přihrávku.

33:00

Křenek se ihned po vystřídání dostal do zakončení. Jeho táhlá rána z levé strany orazítkovala levou tyč!

32:35

Dominik Bartoš na levé straně získal odražený míček, ale před napadajícím soupeřem si musel pomoci zpětnou přihrávkou.

32:10

Sparta rozjela kombinaci na vlastní polovině. Domácí celek v posledních minutách trošičku polevil ze své aktivity.

31:49

Ondřej Stuchlík se dostal do obrovské šance před brankou soupeře, jenže kapitán hostujícího celku těsně minul levou tyč!

31:28

Vnuk dostal prostor na pravé straně, jenže tentokrát raději uklidnil rozehrávku přihrávkou za hostující branku.

31:00

Kolstrunk fauloval na polovině soupeře, ale tentokrát se vylučovat nebude. Vinohrady však mají k dispozici rozehrávku.

30:23

Mikuláš Krbec bojoval o míček v rohu na polovině soupeře. Domácí hráč se následně provinil faulem.

30:00

Je za námi polovina dnešního souboje a zatím sledujeme velmi dramatický duel. Sparta je ve druhé části jasně lepší.

29:19

29:19 Jakub KOLSTRUNK - 3:3

29:19

Je vyrovnáno! Také domácí Sparta využívá přesilovku! Střelou ze středu se prosadil důrazný JAKUB KOLSTRUNK! Asistence: Marek Zouzal.

29:10

Křenek po krásné akci střílel z pravé strany, jenže ve vyložené šanci trefil jen boční síť!

28:42

Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Michal Strachota – 2 min., Držení).

28:26

Jakub Kolstrunk uklidnil rozehrávku Sparty na vlastní polovině. Následně přihrával před branku, kde zakročil pozorný Bína.

28:00

Sparta se ihned vydala zpátky do útoku. Domácí florbalisté předvedli rychlou kombinaci, ale střelu z levé strany obrana zastavila.

27:28

27:28 Ondřej STUCHLÍK - 2:3

27:28

Vinohrady nakonec využívají přesilovou hru! Gregor našel krásnou přihrávkou ONDŘEJE STUCHLÍKA, který z levé strany poslal míček pod břevno! Asistence: Lukáš Gregor.

27:00

Vinohrady se rozestavily v klasickém přesilovkovém postavení. Ránu z pravé strany však jeden z obránců srazil k mantinelu.

26:13

K trestnému střílení se postavil Milan Garčar, ale Šantora jeho pokus nohou přizvedl na břevno!

26:13

Jenže přichází nájezd pro Spartu! Strachota sekáním zastavil unikajícího soupeře.

26:05

Vyloučení v týmu ACEMA Sparta Praha (Dominik Bartoš – 2 min., Sekání).

26:05

Zouzal zakončoval z ostrého úhlu. Jeho rána mířila do horního rohu, ale pozorný brankář stačil jeho pokus vyškrábnout.

25:32

Kristián Kozák měl prostor na polovině hřiště, jenže obránce mu v pravou chvíli zmenšil střelecký úhel.

25:04

Vnuk tentokrát střílel bekhendem takřka z poloviny hřiště, ale jeho pokus srazil do bezpečí pozorný obránce.

24:28

Radovan Vnuk chyboval při rozehrávce na vlastní polovině a málem nabídl míček Sparťanům. Vinohrady měly velké štěstí.

24:01

24:01 Dominik BENEŠ - 2:2

24:01

Je vyrovnáno! Sparta prožívá parádní vstup do druhé třetiny! Na přihrávku před braku si naběhl DOMINIK BENEŠ, který už měl snadnou práci! Asistence: Jakub Kolstrunk.

23:35

Mikuláš Krbec dostal prostor v prostoru před brankou, kam také dostal přihrávku, jenže rána mu vůbec nesedla.

23:05

Čermák se s míčkem dostal za branku, odkud chtěl přihrát před odkrytou klec, ale obrana hostujícího mužstva byla opět připravená.

22:38

Milan Garčar dostal prostor na pravé straně, jenže jeho nahození si pohlídal obránce hostů, který míček odehrál do bezpečí.

22:10

Sparta kombinovala před brankou soupeře, jenže rychlá akce skončila nepřesnou přihrávkou na pravou stranu.

21:35

Vinohrady se ihned po obdržení branky vydaly do útoku, jenže Svoboda střelou zápěstím nemířil mezi tři tyče.

21:05

21:05 Mikuláš KRBEC - 1:2

21:05

Je sníženo! Sparta snižuje hned v úvodu druhé třetiny! Zeman posunul míček před brankou na volného MIKULÁŠE KRBCE, který si poradil! Asistence: Michal Zeman.

20:27

Lukáš Ujhelyi se pohotově vrhl do zakončení z pravé strany a srazil míček mimo hrací plochu.

20:10

Hosté uspěli na vhazování v úvodu druhé třetiny. Vinohrady tak mohou rozjet první útok prostřední periody.

20:01

První třetina končí! Po úvodní dvacetiminutovce mohou být spokojenější hosté. Domácí Sparta sice byla aktivnější, ale nenašla recept na pozornou obranu soupeře. O první branku se postaral Petr Hartman. Sparta poté dokázala ubránit přesilovku domácích, jenže v závěru třetiny po chybě v rozehrávce přidal druhou branku hostů Jan Svoboda.

20:00

19:25

Vinohrady znovu hrají s míčkem na hokejkách. Hosté podle všeho chtějí dohrát první třetinu v klidu s míčkem ve své moci.

19:00

Probíhá poslední minuta první třetiny!

18:23

Křenek se vydal atakovat rozehrávku hostujících zadáků, jenže tentokrát srazil míček pouze do autu.

18:10

Vinohrady znovu uklidňují rozehrávku na vlastní polovině. Hráči v červených dresech Sparty zatím kombinaci soupeře neatakují.

17:56

17:56 Jan SVOBODA - 0:2

17:56

Hostující celek přidává ještě před přestávkou druhou branku! Chybu v rozehrávce Sparty potrestal krásnou střelou JAN SVOBODA! Bez asistence.

17:25

Michal Strachota poslal přihrávku na polovinu soupeře, jenže jeho pobídku srazil jeden z domácích florbalistů do autu.

17:03

Lukáš Ujhelyi si u mantinelu skvěle pokryl míček tělem a napadající soupeř jej musel faulovat.

16:56

16:05

Až nyní se hosté dostali do zakončení. Prudkou ránu z pravé strany srazil Křenek nad branku domácí Sparty.

15:40

Skřivánek se před brankou Sparty snažil tečovat nahození z pravé strany, ale od jeho hokejky se míček odrazil mimo.

15:12

Sparta se hned v úvodu oslabení dostala k míčku a dokázala jej vyhodit do bezpečí.

14:56

Hosté budou hrát přesilovku. Matyáš Bachmaier dostává dvě minuty za sekání.

14:30

Sparta uklidňuje rozehrávku kombinací na vlastní polovině. Nikdo ve vínovém dresu se do zakončení nedostal a Kozák následně fauloval.

14:06

Hartman mohl přidat svou druhou branku, když se dostal k odraženému míčku, jenže ze skvělé pozice zakončil nad břevno!

13:23

Šantora si dal pozor na dělovku z pravé strany a bez problémů schoval míček do ruky. Hostující brankář zatím chytá skvěle.

13:02

Lukáš Ujhelyi chtěl ze středu sklepnout přihrávku na pravou stranu, kde byl Marek Zouzal, jenže před ním opět zakročil obránce.

12:34

Matěj Pruner poslal přihrávku na pravou stranu, kde byl Jakub Kolstrunk, nicméně ani jeho prudký nástřel před branku neznamenal nebezpečí.

12:10

Lukáš Ujhelyi si na polovině soupeře pomohl nedovoleným zákrokem. Vinohrady mohou po delší době uklidnit rozehrávku.

11:31

Michal Kareš se s míčkem dostal na polovinu soupeře, jenže obránce mu na poslední chvíli přizvedl hokejku a zamezil mu v zakončení.

11:10

Kristián Kozák dostal prostor na levé straně, odkud pohotově střílel příklepem, jenže jeho dělovka byla poněkud nepřesná.

10:40

Křenek opět pálil z levé strany hrací plochy, ale míček mu v poslední chvíli sjel po čepeli a skončil vedle zadní tyčky.

10:00

Je za námi polovina první třetiny a domácí Sparta stupňuje svůj tlak. Další dobré zakončení zastavilo břevno!

09:35

Rozehrávky volného úderu se ujal Lukáš Ujhelyi, který po rychlé kombinaci střílel zápěstím, jenže jeho pokus se nevlezl mezi tři tyče.

09:32

Josef Juha byl faulován na polovině hostujícího celku a získal pro Spartu zajímavou standardní situaci.

08:32

Radim Křenek se na vlastní polovině natlačil před soupeře a vybojoval faul na svou osobu. Sparta bude rozehrávat.

08:10

Lukáš Lanc diriguje rozehrávku hostujícího celku na polovině hřiště. Královské Vinohrady zatím číhají na skulinku v obraně Sparty.

07:45

Dominik Bartoš dostal přihrávku na levou stranu, rozehrál na pravou stranu, jenže i s touto akcí Sparty si obrana soupeře poradila.

07:12

Kristián Kozák dostal přihrávku na střed, dostal se do palebné pozice, jenže jeho ránu srazil obránce mimo tři tyče.

06:35

Josef Juha si znovu došel pro přihrávku na vlastní polovinu, kde se krásně zbavil svého strážce. Obrana hostů se ale stačila srovnat.

06:10

Petr Hartman poslal prudkou přihrávku do rohu, odkud následně Gold přihrál před branku, kde kralovala obrana Sparty.

05:37

Lukáš Ujhelyi dokázal pomoci domácí obraně, když zablokoval prudkou přihrávku z pravé strany a srazil míček do bezpečí.

05:15

Lukáš Ujhelyi si potáhl míček do střeleckého prostoru, jenže ani jeho pokus nemířil mezi tři tyče. Sparta má zatím problém s přesností.

04:39

Josef Juha si řekl o přihrávku na levou stranu, ihned si míček připravil ke střele, ale nakonec se dopustil přešvihu.

04:15

Radovan Vnuk střílel z dobré pozice z poloviny hrací plochy, nicméně jeho pokus se až k domácí brance nedostal.

03:56

03:56 Petr HARTMAN - 0:1

03:56

Hostující celek po čtyřech minutách dostává do vedení! PETR HARTMAN si na polovině Sparty našel odražený míček a zápěstím propálil domácího brankáře! Asistence: Daniel Cabejšek.

03:28

Šantora si dal pozor také na zakončení z pravé strany a s přehledem přizvedl míček nad branku.

03:10

Lukáš Ujhelyi si naběhl na přihrávku na levou stranu, jenže si raději pomohl zpětnou přihrávkou. Sparta zatím nikam nespěchá.

02:32

Matyáš Bachmaier se prosmýkl mezi dva obránce a vyslal nebezpečnou střelu zápěstím. Hostující brankář na poslední chvíli vykopl míček nohou!

02:10

Kristián Kozák dostal přihrávku do běhu, prosmýkl se na polovinu soupeře, jenže zakončení zápěstím bylo hodně nepřesné.

01:35

Martin Skřivánek se dostal do dalšího zakončení v prostoru před brankou, ale jeho pokus skončil na noze pozorného brankáře.

01:02

První akci rozjela také domácí Sparta. Křenek potáhl míček před branku, ale jeho pokus bekhendem zazvonil o tyč!

00:35

Lukáš Gregor dostal přihrávku na pravou stranu, kde si míček přehodil na forhend, ale jeho první zakončení zablokoval první obránce.

00:10

Hosté uspěli na úvodním buly. Královské Vinohrady tak zahajují dnešní střetnutí rozehrávkou z vlastní poloviny.

00:01

Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Hosté budou hrát ve žlutém, zatímco Sparta oblékne tradiční rudé dresy.

ACEMA Sparta Praha: Pelech – Bachmaier, Bartoš, Garčar, Kozák, Křenek, Pruner, Zeman – Beneš, Čermák, Hurt – Juha, Kareš, Kolstrunk – Koščo, Krbec, Riebauer – Ujhelyi, Zouzal.

TJ Sokol Královské Vinohrady: Šantora – Čuda, Fiala, Gold, Jelínek, Lanc, O. Stuchlík, Svoboda, Vnuk – Bína, Gregor, Hájek – Hartman, Pinkas, Procházka – Skřivánek, Strachota, Z. Stuchlík..
ACEMA Sparta Praha

Domácí Sparta Praha je na tom mnohem lépe. V osmi duelech získala dvanáct bodů a zatím drží sedmou pozici. Na devátou Českou Lípu má k dobru tři body. Sparta ale odehrála poslední duel už v sobotu, když dokázala zvítězit 5:1 v Otrokovicích a odčinila porážku z Chodova.
TJ Sokol Královské Vinohrady

Hostující Sokol Královské Vinohrady zatím odehrál šest zápasů, ve kterých vybojoval tři body a zatím se krčí na poslední čtrnácté pozici ligové tabulky. Královské Vinohrady se zatím trápí jak v ofenzivě, tak v defenzivě. V posledním duelu navíc schytaly debakl 5:11 v České Lípě.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům florbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání mezi Spartou Praha a Sokolem Královské Vinohrady.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

5:4

Góly a asistencie: 22. Krbec (Zeman), 25. Beneš (Kolstrunk), 30. Kolstrunk (Zouzal), 49. Ujhelyi (Křenek), 53. Křenek (Zouzal) – 4. Hartman (Cabejšek), 18. Svoboda, 28. O. Stuchlík (Gregor), 37. Skřivánek (Cabejšek)

TJ Sokol Královské Vinohrady: Šantora – Čuda, Fiala, Gold, Jelínek, Lanc, O. Stuchlík, Svoboda, Vnuk – Bína, Gregor, Hájek – Hartman, Pinkas, Procházka – Skřivánek, Strachota, Z. Stuchlík – Cabejšek.