koniec po predl. (1:2, 2:0, 1:2 - 0:1)

06.12.2020, 16:00 • 12. kolo • Denisa Józsová cz

Tipsport: 2.32 4.9 2.1

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (18:08:45)
Je konec! Z tohoto nesmírně dramatického utkání si dva body do tabulky vezmou hostující florbalisté. Vyrovnané utkání dospělo až do prodloužení, ve kterém vystřelil bonusový bod hostům Jakub Renčín, kterému vytvořil gólovou šanci Jakub Hromada.

61:36

61:36 Jakub RENČÍN - 4:5

61:36

Black Angels právě vstřelili branku!
Domácí celek udělal obrovskou chybu na polovině hřiště, a ta je potrestána gólem! Jakub Hromada předvedl krásnou akci, ve které se zbavil soupeře a bekhendem posunul míček na volného JAKUBA RENČÍNA, který střelou z první rozhoduje tento dramatický duel.

60:45

Jinak se hraje tři proti třem. Míček mají na svých hokejkách domácí, kteří to zkusili dlouhou přihrávkou. Ta ovšem skončila jen mimo mantinely.

60:12

A už nám začalo i prodloužení tohoto duelu, dočkáme se nějakého rozhodnutí, nebo půjdeme až na nájezdy? To nám ukáží následné minuty.

57:26

A to nevypadalo věru zle! Domácí měli nyní obrovské štěstí, že se nikdo z hostů nedostal k dorážce... Jinak by šli Black Angels rozhodně do vedení.

56:06

Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Lukáš Kvapil – 2 min., Sekání).

55:04

55:04 Jan PÍCHA - 4:4

55:04

Hosté využívají přesilovou hru a pět minut před koncem srovnávají stav utkání na 4:4! JAN PÍCHA to zkusil střelou kousek od poloviny hřiště, a ta se zastavila až v síti! Asistence: Adam Bouček.

54:40

Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (David Medek – 2 min., Sekání).

53:12

Matěj Hronek mohl navýšit náskok svého týmu, ale nepovedlo se mu to. Proto je to nadále o jednu branku, avšak ve vedení jsou právě Otrokovice.

52:44

Oba týmy hrají v pěti!

4:5

Góly a asistencie: 15. Vykopal (Gál), 28. Szweda (Jurčík), 32. Hrabal (Hronek), 46. Vykopal (Hrabal) – 5. Novotný (R. Hanák), 6. T. Hanák (R. Hanák), 41. Hromada, 56. Pícha (Bouček), 62. Renčín (Hromada)

PSG Panthers Otrokovice: Raška – Kvapil, Medek, Michal Nagy, Szweda – Červenka, Gál, Grlický – Hrabal, Hronek, Hrtús – Jurčík, Nehila, Petřík – Pšenčík, Šťourač, Vykopal.

Black Angels: Matiášek – Bauman, Bouček, Ludvík, Obuškevič, Straka – Burian, Denemark, Fryš – R. Hanák, T. Hanák, Hněvkovský – Hromada, Nachtmann, Neklan – Novotný, Pícha, Renčín.