4:0

koniec (1:0)

06.12.2020, 20:15 • Anfield Road, Liverpool • 11. kolo • Matúš Macháč

Tipsport: 1.46 4.51 6.58

Dnešný duel je úspešne za nami. Domáci boli vo všetkom lepší, a preto zaslúžene vyhrali s prehľadom 4:0. Do polčasu síce nebolo nič rozhodnuté, no po výmene strán pridali domáci tri presné zásahy a definitívne rozhodli o osude dnešného zápasu. To je odo mňa dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť. (22:12:44)

90+3

90+2

Jota bol teraz v súboji príliš aktívny, a preto sa dopustil nedovoleného zákroku.

90+1

Nad rámec dnešného zápasu sa bude hrať ešte 180 sekúnd, teda 3 minúty.

90

Riadny hrací čas sa už naplnil. Čakáme teraz na údaj o nadstavení.

89

Žltú kartu dostáva João Moutinho (Wolverhampton Wanderers).

88

Ťažisko hry sa presunulo do stredu poľa.

87

Alexander-Arnold vyriešil celú akciu súperovho tímu.

86

Zápas sa už len dohráva a loptu majú aktuálne hostia.

85

Hosťujúci celok však prostredníctvom rohového kopu nedokázal namútiť veľa vody.

84

Traorého ofenzívne ťaženie znamená rohový kop pre Wolverhampton.

83

Teraz sú pri lopte hostia, no tí sú viac než bezzubí.

82

Hosťujúci futbalisti by sa najradšej videli už v šatni. Budú však musieť vydržať ešte približne 10 minút.

81

Striedanie v tíme Liverpool FC: z ihriska odchádza Jordan Henderson, prichádza Naby Keïta.

80

Aït-Nouri mohol skorigovať! To by však nemohol proti nemu stáť výborný Kelleher.

79

Striedanie v tíme Wolverhampton Wanderers: z ihriska odchádza Pedro Neto, prichádza Vitor Ferreira.

78

78. Nélson Semedo (LIV) - 4:0

78

Liverpool dal gól! Gól strelil SADIO MANÉ, ktorý si dnes gól viac než zaslúžil. Gól sa v tomto prípade zrodil strelou na zadnú tyč, kde sa ešte odrazila od brániaceho Semeda, a teda možno bude gól pripísaný práve Portugalčanovi.

77

Domáci sa teraz pomaly, ale isto približujú smerom k bránke súpera.

4:0

Góly: 24. M. Salah, 58. Wijnaldum, 67. Matip, 78. N. Semedo (vla.)

Karty:   3. N. Williams (LIV) – 89. Moutinho (WOS)

Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 4:5. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 8:14.

Liverpool FC: Kelleher – N. Williams (68. Alexander-Arnold), Matip, Fabinho, Robertson – Jones, J. Henderson (81. Keïta), Wijnaldum – M. Salah, Firmino (73. Diogo Jota), Mané.
Náhradníci: Adrián – Tsimikas, Phillips, Alexander-Arnold, Keïta, Minamino, Diogo Jota.

Wolverhampton Wanderers: Patrício – N. Semedo, Boly, Coady, Marçal – Moutinho, Neves (62. F. Silva), Dendoncker – Traoré, Podence (71. Aït-Nouri), Neto (79. Ferreira).
Náhradníci: Ruddy – Hoever, Aït-Nouri, Kilman, Ferreira, Saïss, F. Silva.

Rozhodca: Craig Pawson – Lee Betts, Richard West – Andy Madley – Jonathan Moss, Dan Robathan