koniec (1:2, 2:1, 4:2)

16.12.2020, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • 8. kolo • Anna Ardonová cz

Tipsport: 2.05 4.6 2.66

Hezký zbytek dne. (20:34:52)
Poslední třetina byla hodně jiná než první dvě. Kladno vlítlo na Jihlavu ve velkém tempu a dokázalo během poslední třetiny dát čtyři branky. Po přesilové hře Jihlavy dokázal využít příležitosti Juda a v poslední minutě ještě Fronk upravil na konečné skóre 7:5, když dal gól v oslabení.

59:10

59:10 Jiří FRONK - 7:5

59:10

Dukla právě vstřelila branku!
Gól v oslabení! JIŘÍ FRONK sebral puk kladenským hráčům a ujížděl sám na Košarišťana, kterého dobře rozpohyboval a dal gól do prázdné branky. Asistence: Jan Strejček.

58:17

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Daniel Krenželok – 2 min., podrážení).

56:38

Kladno se osvobozuje.

55:18

55:18 Stěpan ZACHARČUK - 7:4

55:18

Kladno právě vstřelilo branku!
A Kladno prázdné branky využilo! STĚPAN ZACHARČUK puk sebral za brankou a přes celé hřiště poslal puk až do volné klece! Bez asistence.

55:01

Brož je opět z branky na střídačce.

55:01

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Adam Kubík – 2 min., hákování).

53:58

53:58 Miroslav JUDA - 6:4

53:58

Až po uplynutí přesilové hry Jihlava dává branku! Jihlava měla velký tlak a Košarišťan tak neměl puk pod kontrolou. MIROSLAV JUDA tak využil příleležitosti a puk poslal do branky. Asistence: Joshua Mácha.

53:20

Pekr byl opět v dobré pozici,ale zacinkala pouze levá tyč.

52:41

Pekr střílel tvrdě od modré, ale puk poslal jen nad branku.

52:15

Jihlava odvolala brankáře!

51:54

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Vševolod Sorokin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

51:20

Hlava špatně trefil puk a Jihlava se tak dostala do přečíslení! Velká šance ale z toho nebyla a Kladno tak mohlo jet opět na druhou stranu. Zastavil ho ovšem offside.

7:5

Góly a asistencie: 20. Plekanec (Melka), 32. Melka (Hajný), 34. Kubík (Melka), 44. Filip (Jágr), 45. Hlava (Kubík, Plekanec), 48. Frye (Plekanec), 56. S. Zacharčuk – 2. Lichanec (Pekr, T. Harkabus), 7. Eliáš (Jiránek), 22. Mácha (T. Harkabus, T. Černý), 54. Juda (Mácha), 60. Fronk (Strejček)

Rytíři Kladno: Košarišťan (Brízgala) – Frye, Mikliš, V. Sorokin, S. Zacharčuk, Kehar (A), Zelingr, Štochl – Kubík, Plekanec (C), Melka – Hajný, Pitule, Š. Jelínek – Bílek, Račuk (A), Hlava – Guman, Filip, Jágr.

HC Dukla Jihlava: Jan Brož (Fučík) – D. Krenželok, D. Kolář (A), T. Černý, Strejček, Bilčík, Eliáš – T. Havránek, Skořepa (C), Illéš – Jiránek, Fronk, Mácha – T. Harkabus, Lichanec, Pekr – Čermák, Juda, Chlubna.

Rozhodca: Zubzanda, Micka – Flegl, Horažďovský