koniec (0:3, 0:0, 0:0)

19.12.2020, 16:00 • 3. kolo • Tomáš Kubečka cz

Tipsport: 2.25 4.8 2.25

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (17:58:05)
Je konec! V dnešním atypickém utkání vítězí Královské Vinohrady 3:0. Všechny branky navíc padly v úvodní části. Ve 12. minutě se dokázal prosadit Michal Strachota. V 18. minutě navíc přidal druhý zásah Lukáš Gregor a na jeho branku navázal o sedmnáct sekund později Lukáš Lanc. Ve zbylých třetinách už na hřišti kralovaly obrany.

59:42

Domácí brankář si alespoň vylepšil náladu, když trestné střílení skvěle zlikvidoval!

59:42

Trestné střílení pro hosty!

58:50

Matěj Hronek dostal přihrávku na pravou stranu, odkud nahodil míček před branku, jenže tam nebyl nikdo ze spoluhráčů.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí části!

57:32

Vlastimil Červenka střílel z pravé strany, ale jeho pokus zablokoval hned první obránce ve žlutém dresu.

57:00

Domácí brankář se nyní musel vrátit zpátky do branky. Hosté totiž hrají na polovině Otrokovic.

56:26

Domácí celek zkouší hru bez brankáře!

56:00

Domácí kouč si bere oddechový čas!

55:40

Vnuk doběhl vyhození domácího celku, krásně si míček zpracoval a rozehrál na levé křídlo.

55:10

Do konce dnešního souboje zbývá posledních deset minut a hosté nadále drží luxusní vedení.

54:10

Matěj Hronek se po pravém křídle prohnal na polovinu soupeře, jenže pod tlakem zakončil jen do rukou brankáře.

53:18

Jan Pinkas si vzal volný míček a zkusil překvapit domácího brankáře střelou z ostrého úhlu. Jeho pokus ale do sítě neprošel.

52:39

Vnuk si dal pozor na rychlý brejk domácích Otrokovic a získal míček pro pražský celek.

52:20

Hosté se znovu usadili před brankou soupeře a postupně si hledají cestičku do zakončení.

50:39

Královské Vinohrady uklidňují rozehrávku kombinací na vlastní polovině. Nikdo v tmavém dresu hosty tentokrát neatakuje.

50:10

Lukáš Kvapil vyjel s míčkem na polovinu soupeře, přehodil si jej na forhend a vypálil. Jeho dělovka skončila vedle branky.

49:40

Otrokovice se sice snaží ze všech sil, ale obrana soupeře hraje na podtrženou jedničku.

49:00

Lukáš Kvapil střílel z pravé straně, ale míček trefil nečistě a poslal jej vysoko nad břevno soupeře.

47:31

Otrokovice rozehrávaly z rohu na polovině hostujícího celku. Domácí však nepředvedli přesnou kombinaci a obrali se o možnost k zakončení.

47:15

Radovan Vnuk napadal rozehrávku domácího celku na jeho polovině, jenže podle rozhodčího si pomohl nedovoleným zákrokem.

46:32

Další velká šance Otrokovic! Hostující brankář se však skvěle přesunul v brankovišti a zlikvidoval dělovku z levé strany hrací plochy!

46:15

Petr Hartman dostal dlouhou přihrávku za obranu, jenže si nepotykal se zpracováním a sám sebe zahnal do rohu hrací plochy.

45:26

45:05

Hosté se stále drží na polovině soupeře a hledají si cestičku do zakončení. Jejich kombinace však skončila sraženou přihrávkou.

44:35

Ondřej Stuchlík pálil ze středu hrací plochy, ale domácí brankář jeho zakončení dobře viděl a hravě vyrazil míček do rohu hrací plochy.

44:05

Milan Bína se v přesilovce dostal k přihrávce před branku, jenže forhendem poslal míček těsně vedle levé tyčky.

43:26

Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Michal Nagy – 2 min., Nedovolené vrážení).

43:26

Domácí brankář si dal pozor na překvapivé zakončení z levé strany a utěsnil mezírku u bližší tyčky. Otrokovice mohou rozjet další akci.

43:10

Pavel Hájek se dostal na polovinu domácích, kde jej nedovoleným způsobem zastavil Kryštof Hájek.

42:25

Hosté hrají opravdu skvěle! Otrokovice se musí tlačit do útoku, ale přes velmi zahuštěný střed hrací plochy to mají velmi těžké.

42:10

Jan Pinkas napadal rozehrávku soupeře na jeho polovině. Hostující hráč dostal pod tlak Pavla Jurčíka, který míček odehrál do bezpečí.

41:38

Zadáci pražského celku znovu uklidňují hru rozehrávkou na vlastní polovině. Nikdo v dresu domácích Otrokovic teď akci soupeře neatakuje.

41:10

Oliver Gold dostal přihrávku na polovinu soupeře, nicméně další zadák jej skvěle vytlačil někam k mantinelu.

40:35

Vlastimil Červenka se musel vrátit pro míček na vlastní polovinu. Domácí obránce poté pohotově rozjel další akci, jenže jeho pobídka skončila u obránce.

40:10

Domácí uspěli na úvodním vhazování třetí třetiny. Otrokovice se ihned vydaly do útoku, ale akci po levé straně zablokoval obránce.

40:01

Druhá třetina končí! Ve velmi bojovné druhé části dnešního souboje jsme branku neviděli a po čtyřiceti minutách tak v Otrokovicích platí stav 0:3. Domácí celek sice hrál přesilovku, ale obrana hostujícího mužstva dnes zatím hraje opravdu skvěle.

40:00

39:26

Pavel Hájek potáhl míček na polovinu domácího celku a nasbíral pro Královské Vinohrady cenné sekundy k dobru.

39:00

Probíhá poslední minuta druhé třetiny!

39:00

38:24

Matěj Hronek pálil z dobré pozice, jenže příklepem trefil jen prvního obránce ve žlutém dresu hostujícího mužstva.

38:00

Hosté se dokonce během vlastního oslabení dostali do zakončení, jenže ránu z pravé strany domácí brankář schoval v pravé ruce.

37:30

Obránci hostujícího celku získali odražený míček a vyhodili jej přes celé hřiště. Otrokovice musí začít od své branky.

37:00

Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Michal Strachota – 2 min., Sekání).

36:45

Strachota se dostal na vlastní polovinu, kde vypomohl spoluhráčům získat odražený míček.

36:10

Pavel Hájek znovu napadal rozehrávku soupeře. Hráči ve žlutých dresech nedávají domácím moc prostoru k rozehrávce.

35:34

Otrokovice stále stupňují svůj tlak. Dělovka z pravé strany byla obráncem ve žlutém dresu sražena mimo hrací plochu.

35:20

Jan Pinkas dostal prostor na polovině hřiště, odkud zkusil překvapit brankáře, ale gólman Otrokovic jeho pokus vyrazil.

35:00

Do konce druhé části chybí posledních pět minut a hostující celek si stále s přehledem drží své vedení. Otrokovice jsou směrem vpřed naprosto bezzubé.

34:10

Ondřej Stuchlík dostal prostor na levé straně, dostal se na polovinu soupeře, jenže jeho zakončení minulo branku o pořádný kus.

33:45

Milan Bína se natlačil před branku soupeře, kam přiletěla přihrávka z pravé strany, ale hostující hráč míček do sítě nedoklepl.

33:12

Martin Szweda se prosmýkl na polovinu soupeře, ale tam u něj ihned hlídkovali dva obránci, kteří mu nedali dostatek prostoru k zakončení.

32:35

Jan Pinkas se dostal do blízkosti domácí klece, ale jeho pokus si brankář Otrokovic bez problémů pohlídal a vykopl míček levou nohou.

32:00

Strachota dostal přihrávku na levou stranu, ale tentokrát si netroufl na průnik do útoku. Místo toho zvolil přihrávku do zadních řad.

31:23

Královské Vinohrady znovu uklidňují rozehrávku postupnou kombinací na vlastní polovině. Nikdo z hráčů soupeře akci pražského celku neatakuje.

31:00

Domácí brankář si musel dát pozor na zakončení z velké dálky. Nakonec se skvěle přesunul k levé tyčce a pokus vyškrábl do bezpečí.

30:32

Martin Szweda prošel do prostoru před brankou hostujícího celku, jenže jeho pokus bekhendem skončil na botě brankáře.

30:10

Domácí sice zvýšili tlak před brankou soupeře, ale obránce hostujícího celku si tělem pokryl odražený míček, který vyhodil do bezpečí.

29:29

Jan Fiala se z levého křídla natlačil před branku soupeře, chtěl si položit domácího brankáře, ale z těžké pozice už nezakončil.

29:10

Michal Strachota si klepl o přihrávku na levou stranu, kterou také pohotově dostal. Jeho následný průnik zastavil hned první obránce.

28:38

Kevin Majrich pálil z fantastické pozice před brankou, jenže jeho dělovka bekhendem prolétla těsně vedle zadní tyčky!

28:10

Martin Szweda získal na polovině soupeře odražený míček, pohotově si ho navedl palebné pozice, jenže jeho pokus skončil vedle branky.

27:26

Jan Procházka se prohnal po levé straně do střelecké pozice, ale domácí brankář jeho přízemní pokus vykopl levou nohou.

27:10

Hosté se ihned po skončení přesilovky soupeře dostali do útoku, ale zakončení z pravé strany srazil pozorný obránce mimo hřiště.

26:53

26:20

Další pohotové vyhození hostujícího celku. Obrana pražského mužstva dnes hraje opravdu fantastické utkání.

26:00

Hosté tentokrát vyhodili míček ven ze své poloviny a dokázali vystřídat. Domácí Otrokovice však okamžitě spěchají zpátky do útoku.

25:20

Obrovská šance Otrokovic! Skrytou střelu z levé strany dokázal domácí brankář skvěle vyškrábnout mimo tři tyče!

24:53

Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Petr Hartman – 2 min., Hrubost).

24:39

Pavel Hájek výborně atakoval rozehrávku soupeře na jeho polovině. Hostující florbalista se míčku dokonce dotkl, ale nedostal jej do své moci.

24:10

Pavel Hájek také skvěle atakoval rozehrávku soupeře. Zadáci Otrokovic mají s rozehrávkou z vlastní poloviny opravdu velké problémy.

23:41

Michal Nagy si došel pro přihrávku na vlastní polovinu, krásně nahodil míček před branku soupeře, ale tam nebyl nikdo z jeho kolegů.

23:15

Oliver Gold skvěle napadal rozehrávku soupeře. Zadáci Otrokovic si před ním stačili vyměnit několik přihrávek.

22:35

Michal Strachota si řekl o přihrávku do střelecké pozice, kterou také ihned obdržel. Jeho projektil však skončil těsně vedle levé tyčky!

22:10

Daniel Cabejšek střílel z pravé strany, jenže jeho pokus před brankou srazil jeden z obránců mimo tři tyče. Hosté však zůstávají u míčku.

21:35

Jan Procházka si naběhl na přihrávku na polovinu hřiště, kde si míček krásně převzal a rozjel další akci. Domácí Otrokovice se stále nedostávají vpřed.

21:10

Petr Hartman dostal přihrávku na levou stranu, odkud pohotově střílel forhendem, ale jeho dělovka skončila na noze pozorného brankáře.

20:29

Kar Daniel Cabejšek si skvěle pokryl míček v souboji na polovině hřiště a napadající soupeř jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi.

20:10

Hostující celek uspěl na úvodním vhazování druhé třetiny. Královské Vinohrady budou chtít po přestávce napodobit výkon z první části.

20:01

Střely na branku: 5 – 8
První třetina končí! Po úvodní dvacetiminutovce mohou být spokojenější hostující Vinohrady. Dlouho jsme čekali na úvodní branku. Ve 12. minutě se dokázal prosadit Michal Strachota. V 18. minutě navíc přidal druhý zásah Lukáš Gregor a na jeho branku navázal o sedmnáct sekund později Lukáš Lanc. Do šaten se proto odchází za stavu 0:3.

20:00

19:26

Hostující celek v závěru první třetiny hrají s míčkem na hokejkách a nepůjčují jej hráčům domácích Otrokovic. Zatím sledujeme jasnou záležitost.

19:00

Probíhá poslední minuta první třetiny!

18:44

Hostující brankář si dal pozor i na ránu z pravé strany hrací plochy a vyrazil míček do rohu hřiště.

18:29

Domácí celek se ještě snaží najít odpověď před přestávkou, ale další akce skončila sraženou střelou.

17:48

17:48 Lukáš LANC - 0:3

17:48

Královské Vinohrady právě vstřelily branku!
A bleskově přichází také třetí zásah hostujícího celku! Pohotovou střelou z pravé strany překonal brankáře LUKÁŠ LANC! Asistence: Petr Hartman.

17:31

17:31 Lukáš GREGOR - 0:2

17:31

Hostující celek ještě před přestávkou přidává druhou branku! Po rychlém přechodu do útoku dostal moře prostoru LUKÁŠ GREGOR a krásně přidal druhou branku! Asistence: Michal Strachota.

17:25

Otrokovice kombinovaly v blízkosti branky pražského celku, nicméně zakončení z levé strany mířilo snad tři metry vedle branky.

17:10

Zbyněk Stuchlík znovu napadal rozehrávku soupeře, jenže hráči v černých dresech si s ním poradili a konstruktivně rozehráli.

16:38

Hostující brankář měl velké problémy se zakončením z levé strany a nedokázal míček udržet v rukou. Nikdo v tmavém dresu však nedorážel.

16:10

Pavel Hájek bojoval o míček na polovině soupeře, jenže od jeho hokejky se míček odrazil mimo hřiště.

15:36

Oliver Gold si ještě prodloužil pobyt na hřišti a dostal se do zakončení. Jeho pokus obránce v černém srazil do bezpečí.

15:20

Oliver Gold skvěle napadal rozehrávku soupeře. Domácí hráč dostal pod tlak Medka, který rozehrál skutečně na poslední chvíli.

14:36

Pavel Jurčík si došel pro přihrávku na vlastní polovinu a uklidnil rozehrávku domácího mužstva. Moravené se jen těžko dostávají ke střelbě.

14:10

Jan Hrtús se otočil s míčkem na polovině hřiště a pomohl si zpětnou přihrávkou. Otrokovice musí výrazně zlepšil svůj výkon.

13:41

Vlastimil Červenka číhal na zpětnou přihrávku, které se také dočkal, ale pohotovou střelou trefil jen prvního soupeře.

13:15

Pavel Hájek se hnal za přihrávkou na polovinu soupeře, jenom plácnul do skákavého míčku bekhendem, ale domácí brankář si poradil.

12:55

Oliver Gold se dostal do zakončení z vynikající pozice, ale jeho pokus srazil obránce v černém nad břevno.

12:10

Hostující celek nadále pokračuje v aktivitě. Další zakončení z pravé strany srazil domácí obránce mimo tři tyče.

11:35

11:35 Michal STRACHOTA - 0:1

11:35

Hostující celek nakonec přetavil svůj aktivní vstup do utkání ve vedoucí branku! Domácího brankáře dokázal překvapit MICHAL STRACHOTA! Asistence: Pavel Hájek.

11:09

Peter Nehila poslal prudkou přihrávku do rohu hrací plochy. Domácí celek však u míčku dlouho nezůstal a musí se opět bránit.

10:29

Oliver Gold procedil přihrávku před branku domácího celku, jenže tam nebyl nikdo ve žlutém dresu hostujícího mužstva.

10:00

Je za námi deset minut první třetiny a zatím sledujeme hodně opatrné utkání. Na hřišti sledujeme spíše osobní souboje.

09:28

Milan Bína dostal přihrávku na levé křídlo, jenže pod tlakem si míček nedokázal zpracovat a byl o něj připraven.

09:10

Radovan Vnuk se skvěle vrátil za vlastní branku, kde skvělým zákrokem vypíchl míček jednomu z domácích hráčů.

08:33

Daniel Cabejšek pálil příklepem z velké dálky, jenže ani jeho projektil nemířil mezi tři tyče branky soupeře.

08:15

Kevin Majrich prošel s míčkem na polovinu soupeře a zkusil překvapit brankáře. Pozorný gólman jeho ránu s přehledem vyrazil.

07:39

Hosté znovu získali odražený míček na vlastní polovině a postupně uklidňují rozehrávku. Otrokovice se směrem vpřed trápí.

07:10

Lukáš Gregor kouzlil na levé straně. Hostující hráč obešel Jurčíka a vypálil. Jeho projektil však brankář vykopl levou nohou.

06:38

Martin Szweda dostal dlouhou přihrávku na polovinu soupeře, kde si míček přehodil na forhend, ale pohotovým zakončením netrefil branku.

06:15

Milan Bína dostal přihrávku před domácí branku, jenže jeho zakončení skvěle zablokoval hned první obránce v černém dresu.

05:39

Další zakončení Otrokovic bylo znovu nepřesné. Obránci hostujícího celku následně počkali na vystřídání svých spoluhráčů.

05:09

Kevin Majrich utekl obráncům po pravém křídle, natlačil se před branku soupeře, jenže zakončení na přední tyč těsně minul branku!

04:35

Otrokovice se ubránily jen za cenu vyhození míčku přes celou hrací plochu. Hostující celek může rozjet další akci od své branky.

04:10

Hosté znovu vytvořili tlak do brankoviště. Domácí brankář se následně musel pořádně ohánět, ale nakonec nepustil míček za svá záda.

03:35

Kryštof Hájek střílel z levé strany. Po jeho pokusu se hostující brankář sice natahoval, ale rána byla nepřesná a minula branku.

03:03

Kevin Majrich byl faulován na pravé straně, kde jej zboural jeden z obránců soupeře. Hráči ve žlutém se po delší době musí bránit.

02:35

Jan Fiala si sběhl pro přihrávku na vlastní polovinu, krásně se s míčkem otočil a rozehrál na pravou stranu. Hosté pokračují ve své aktivitě.

02:10

Také domácí celek se poprvé v utkání dostal do zakončení. Rána z levé strany však prolétla kolem zadní tyčky.

01:23

Další zakončení pražského celku srazil jeden z domácích obránců mimo hrací plochu. Královské Vinohrady však vstoupily do zápasu aktivněji.

01:10

Ondřej Stuchlík potáhl míček po levé straně na polovinu soupeře, jenže jeho pokus o zakončení byl velmi nepřesný.

00:35

Lukáš Gregor dostal přihrávku na pravou stranu, odkud pohotově střílel forhendem, ale trefil jen boční síť domácí branky.

00:10

Hosté uspěli na úvodním vhazování dnešního souboje. Vinohrady se následně vydaly do útoku, ale nikdo ve žlutém nezakončil.

00:01

Oba týmy už jsou na hřišti. Hosté budou hrát ve žlutém, zatímco domácí obléknou černou sadu.

HU-FA Panthers Otrokovice: Majrich – Kvapil, Medek, Michal Nagy, Szweda – Červenka, Hájek, Hronek – Hrtús, Jurčík, Nehila – Petřík, Pšenčík, Šťourač – Vykopal.

TJ Sokol Královské Vinohrady: Šantora – Čuda, Fiala, Gold, Jelínek, Lanc, O. Stuchlík, Vnuk – Bína, Cabejšek, Gregor – Hájek, Hartman, Paštika – Pinkas, Procházka, Strachota – Z. Stuchlík..
HU-FA Panthers Otrokovice

Domácí celek je na tom o něco lépe. Moravský celek zatím získal v devíti duelech pět bodů a drží se na třinácté pozici před svým dnešním soupeřem. Ani Otrokovice nepodávají přesvědčivé výkony. Domácí se trápí hlavně v ofenzivě. Dosud vstřelily Otrokovice jen 41 branek, což je nejhorší útok v soutěži. Naposledy doma prohrály 3:5 s Hattrickem Brno.
TJ Sokol Královské Vinohrady

Celek z Prahy zatím nemůže být s průběhem letošního ročníku nejvyšší florbalové soutěže spokojený. V devíti duelech získaly Vinohrady jen tři body a krčí se na posledním místě tabulky. Dosud navíc inkasovaly už 67 branek. V posledním kole schytaly výprask 5:10 na hřišti Vítkovic.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům florbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání mezi HU-FA Panthers Otrokovice a TJ Sokol Královské Vinohrady. Duel začíná v 16 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

0:3

Góly a asistencie: 12. Strachota (Hájek), 18. Gregor (Strachota), 18. Lanc (Hartman)

PSG Panthers Otrokovice: Majrich – Kvapil, Medek, Michal Nagy, Szweda – Červenka, Hájek, Hronek – Hrtús, Jurčík, Nehila – Petřík, Pšenčík, Šťourač – Vykopal.