Livesport Superliga (CZ)

FBC Liberec – Black Angels

4:7

koniec (2:1, 1:2, 1:4)

19.12.2020, 17:00 • Sportovní hala Základní školy Dobiášova, Liberec • 4. kolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv) cz

Tipsport: 1.65 5.7 3.15

58:57

Světlík zakončil jen těsně mimo odkrytou hostující branku, míček projel kolem bližší tyče!

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny!

54:58

Se Severočechy to jde od desíti k pěti, Jan Šoltys (LIB) míří na trestnou lavici za držení.

54:40

54:40 Jan HNĚVKOVSKÝ - 4:7

54:40

Black Angels právě vstřelili branku!
Obrana Liberce se sesypala jako domeček z karet a Black Angels se v rozmezí sedmdesáti sekund prosazují už potřetí! Sedmou branku po krásné individuální akci vstřelil JAN HNĚVKOVSKÝ – 4:7! Asistence: Jakub Renčín.

54:07

54:07 Matouš BURIAN - 4:6

54:07

Tak teď už to domácí budou mít hodně těžké, pokud stále pomýšlí na vítězství v základní hrací době! Do dvoubrankového trháku hosty za začátku pětapadesáté minuty posílá MATOUŠ BURIAN – 4:6! Asistence: Jakub Hromada.

53:30

53:30 Tomáš HANÁK - 4:5

53:30

Pražané šest a půl minuty před koncem dělají dost možná velmi důležitý krok směrem k tříbodovému zisku, Kárník opouští trestnou lavici předčasně! Na hattrick si po svém bratru Radkovi zadělává také lídr bodování TOMÁŠ HANÁK – 4:5! Asistence: Matěj Boček.

52:32

Jakub Kárník (LIB) usedá na lavici hanby za faul rukou, Pražané se ujmou početní výhody.

49:43

Liberec dostává ideální šanci otočit stav utkání, Radek Hanák (BAN) dostává trest za sekání.

48:49

48:49 Daniel LUDVÍK - 4:4

48:49

Pražané nehodlají složit zbraně a bojují dál, máme opět vyrovnáno! Mück tentokrát nedosáhl na laserovou střelu DANIELA LUDVÍKA – 4:4! Asistence: Jakub Renčín.

46:30

46:30 Lukáš LHOTA - 4:3

46:30

Liberec právě vstřelil branku!
Problém s časomírou byl vyřešen a domácí se vzápětí znovu dostávají do vedení! Dvojnásobnou přesilovku ve čtvrtý gól rychle přetavil LUKÁŠ LHOTA – 4:3! Asistence: Radek Valeš.

46:17

A pozor, i Liberec si v dnešním střetnutí vyzkouší hru v pěti proti třem! Královi bude za špatné střídání dělat společnost Matouš Burian (BAN).

46:09

Black Angels půjdou na dvě minuty do čtyř, Jaroslav Král (BAN) je trestán za sekání.

39:30

Domácí jdou půlminuty před pauzou do tří, Petr Kološ (LIB) je trestán za nesportovní chování!

39:00

Poslední minuta druhé třetiny!

38:00

Black Angels si zahrají přesilovku, za špatné střídání putuje na trestnou Daniel Martínek (LIB).

34:47

34:47 Jakub KOPECKÝ - 3:3

34:47

Halou znovu zní gólová siréna domácích, liberečtí srovnávají na 3:3! Světlík našel rozehrávkou z rohu podél mantinelu volného JAKUBA KOPECKÉHO, který následným zakončením překvapil Matiáška! Asistence: Jan Světlík.

26:05

26:05 Radek HANÁK - 2:3

26:05

Pražané otáčí skóre a v sedmé minutě druhé třetiny jdou do vedení! Na liberecké palubovce se dnes bratrům Hanákovým daří, tentokrát se podruhé na střeleckou listinu zapisuje RADEK HANÁK, a zadělává si tak na hattrick – 2:3! Asistence: Vojtěch Novotný.

23:23

23:23 Tomáš HANÁK - 2:2

23:23

Máme vyrovnáno, tři a půl minuty po startu prostřední části začínáme od nuly! Do bezprostřední blízkosti svatyně pronikl produktivní TOMÁŠ HANÁK, jenž následně zavěsil přesně pod horní tyč – 2:2! Bez asistence.

19:00

Ohlášena poslední minuta první třetiny!

07:51

07:51 Radek HANÁK - 2:1

07:51

Nakonec se ale hosté přeci jen prosazují! Standardní situace vede k první trefě Black Angels, rozehrávka z rohu našla svou cestu na florbalku RADKA HANÁKA a ten mířil naprosto přesně – 2:1! Asistence: Vojtěch Novotný.

06:07

06:07 Jan BAUDISCH - 2:0

06:07

Domácí zničehonic odskakují do dvoubrankového vedení, Matiášek inkasuje podruhé v průběhu prvních sedmi minut! Klucho poslal balónek před branku volnému JANU BAUDISCHOVI, jenž překvapil hostujícího brankáře rychlým zakončením – 2:0! Asistence: Matěj Klucho.

03:36

03:36 Radek VALEŠ - 1:0

03:36

Tak to bylo rychlé, Liberci na využití přesilovky stačilo pouhých patnáct sekund! Do vedení domácí posílá RADEK VALEŠ, který si rychle zpracoval Lhotovu přihrávku a následně zakončil přesně mezi tři tyče pražského celku – 1:0! Asistence: Lukáš Lhota.

03:21

Uvidíme první přesilovku, Vojtěch Novotný (BAN) dostává dvouminutový trest za držení.

4:7

Góly a asistencie: 4. Valeš (Lhota), 7. Baudisch (Klucho), 35. Kopecký (Světlík), 47. Lhota (Valeš) – 8. R. Hanák (Novotný), 24. T. Hanák, 27. R. Hanák (Novotný), 49. Ludvík (Renčín), 54. T. Hanák (Ma. Boček), 55. Burian (Hromada), 55. Hněvkovský (Renčín)

FBC Liberec: Mück (Ponomarev) – Klucho, Kárník, Bitman, Kološ, Janeček – Kopecký, Valeš, Rozkovec – Dlesk, Lhota, Baudisch – Ferdan, Šoltys, Kořínek – Martínek, Blažek, Světlík.

Black Angels: Matiášek (Körber) – Straka, Obuškevič, Ludvík, Bauman, Bouček – Ma. Boček, Král, Fryš – Denemark, Novotný, Burian – Hromada, Neklan, Rulíšek – Hněvkovský, T. Hanák, R. Hanák – Renčín.

Rozhodca: Pangerl, Šedivý.