Livesport Superliga (CZ)

FBC 4CLEAN Česká Lípa – Sokoli Pardubice

3:4

koniec (0:3, 3:0, 0:1)

19.12.2020, 14:00 • Sportovní hala Česká Lípa • 7. kolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv) cz

Tipsport: 1.75 5.5 2.79

52:48

52:48 Marcel LEHKÝ - 3:4

52:48

Pardubice právě vstřelily branku!
Sokoli sedm a čtvrt minuty před závěrečnou sirénou znovu odskakují do vedení, rychlý brejk ve čtvrtou branku přetavil MARCEL LEHKÝ – 3:4! Asistence: Adam Šmíd.

38:52

38:52 Radek KRAJCIGR - 3:3

38:52

Česká Lípa právě vstřelila branku!
Těsně před přestávkou máme vyrovnáno, v České Lípe začínáme zase od začátku! Napínavou třetí třetinu nám svým prvním zásahem v dnešním střetnutí připravil tahnoun domácích RADEK KRAJCIGR – 3:3! Asistence: Jakub Jirsa.

25:52

25:52 Jakub JIRSA - 2:3

25:52

Domácí snižují na rozdíl jediné branky, tentokrát se po spolupráci s Vlčkem prosadil JAKUB JIRSA! Haleš ze své svatyně loví další balónek – 2:3! Asistence: Jiří Vlček.

21:59

21:59 Tomáš NOVÁK - 1:3

21:59

Severočeši zvýšenou aktivitu dvě minuty po startu druhé třetiny přetavují v zásah a snižují! Dlouhé dobývání pardubické svatyně zakončil TOMÁŠ NOVÁK – 1:3! Asistence: Daniel Šterba.

19:55

19:55 Adam ŠMÍD - 0:3

19:55

A ba ne, Sokoli se těsně před koncem ještě vypravili do útoku a hned je z toho další gól! Pět sekund před koncem první třetiny se prosazuje ADAM ŠMÍD, který využil chaotické situace před Dvořákovou svatyní – 0:3! Bez asistence.

07:49

07:49 Adam ŠMÍD - 0:2

07:49

Východočeši v osmé minutě rozšiřují svůj náskok na dvě branky! Tentokrát se na střeleckou listinu zakončením z bezprostřední blízkosti klece zapisuje ADAM ŠMÍD – 0:2! Bez asistence.

04:32

04:32 Jan SAVICKÝ - 0:1

04:32

Domácí sice měli od začátku utkání více ze hry, jako první se však paradoxně ujímají vedení hosté! Pakosta našel v útočném pásmu volného JANA SAVICKÉHO, na jehož střelu z první následně Dvořák nestačil zareagovat – 0:1! Asistence: Přemek Pakosta.

3:4

Góly a asistencie: 22. Novák (Štěrba), 26. Jirsa (Vlček), 39. Krajcigr (Jirsa) – 5. Savický (P. Pakosta), 8. Šmíd, 20. Šmíd, 53. Lehký (Šmíd)

FBC 4CLEAN Česká Lípa: Dvořák (Chyna) – Novák, Stárek, Kadlec, Slaný, Štěrba – Dzierža, Kouba, Kopič – Studený, Jirsa, Krajcigr – Vlček, Ekl, Pluhař.

Sokoli Pardubice: Haleš (Aubus) – Kaluža, Kohoutek, Slabý, Prix, Weinelt, Lehký – Teichman, P. Pakosta, Klein – Šmíd, Savický, Petržela – Rusín, Smola, Žáček – Kucharič, Černý, Formánek.

Rozhodca: Dolanský, Sýkora.