Úspěšnost zásahů: 77,78 % – 84,38 %
Vyhrané buly: 33 – 22
Vyloučení: 2 – 6
Využití: 1 – 1
Hosté na konci druhé třetiny prohrávali už 1:4, přesto slaví vítězství. V prodloužení to sice dlouho vypadalo, že žádný z týmů útočit nebude a na řadu budou muset přijít samostatné nájezdy, půl druhé minuty před jeho vypršením se však zrodila útočná akce Soči, ze kterého jeho hráči rozhodli o tom, že si bonusový bod odvezou s sebou.

63:31

63:31 Igor RUDĚNKOV - 5:6

63:31

Soči právě vstřelilo branku!
Soči 1,5 minuty před koncem prodloužení rozhoduje o své výhře. Rubcov sice na Bruverise zblízka nevyzrál, avšak domácí brankář puk jen vyrazil, k tomu dojel IGOR RUDĚNKOV a rychlou střelou jej poslal do odkryté části branky lotyšského celku.
Asistence: German Rubcov a Daniil Miromanov.

63:17

Hosté teď dobrovolně opustili s pukem útočné pásmo a stáhli se na svoji stranu.

62:42

Na obou týmech je vidět už únava, ani jeden se nikam příliš nežene.

61:22

Roberts Bukarts se ocitl na levé straně úplně sám, ale svoji střelu z voleje adresoval příliš vysoko nad bránu.

60:15

German Rubcov se málem dostal do samostatného nájezdu, ale od puku byl odstaven.

60:01

Neuvěřitelný zápas pokračuje. Hosté dokázali ve třetím dějství smazat dvoubrankové manko a dokonce se dostat poprvé v zápase do vedení. Ani oni jej však neudrželi a soupeř v závěru při hře bez brankáře také vyrovnal. Na řadu tedy přichází prodloužení.

60:00

59:44

Domácí ještě v posledních vteřinách hodně zlobí, vhazování po levici Treťjaka.

58:41

58:41 Lauris DARZINŠ - 5:5

58:41

Riga právě vstřelila branku!
Domácí vyrovnávají hodně kuriózním a šťastným gólem. LAURIS DARZINŠ hledal zpoza brány svého spoluhráče, ovšem do jeho přihrávky vložil hůl jeden z hostů a tečoval kotouč takovým způsobem, že se obloučkem snesl za záda brankáře Soči. Ten byl tak překvapen, že nestihl reagovat.
Bez asistence.

58:28

Dinamo to zkouší v šesti bez brankáře.

58:02

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

5:6

Góly a asistencie: 2. Roberts Bukarts (Dzierkals, Rihards Bukarts), 20. Gračov (Roberts Bukarts), 20. Zyrianov (Scarlett, Indrašis), 35. Ošenieks (Mamčics, Gračov), 59. Dārziņš – 5. Točickij (Šmeľov, Volodin), 36. Petkov (Šmeľov, Točickij), 45. J. Alexandrov (Rudenkov, Rubcov), 52. J. Alexandrov (Šmeľov, Miromanov), 53. Glotov, 64. Rudenkov (Rubcov, Miromanov)

HC Dinamo Riga: S. Galimov (5. Bruveris) – Zile, Scarlett, Sund, Mamčics, Ošenieks, Jaks (C) – Dārziņš (A), Indrašis, Lipon – Paršin, Gračov (A), Roberts Bukarts – Dzierkals, Švanenbergs, Rihards Bukarts – Zyrianov, Berzinš, Gegeris – Skvorcovs.

HK Soči: Treťjak (Krasikov) – Pogorišný, Rundblad, Miromanov, J. Alexandrov (C), Minějev, Batyršin, Sedov – Šmeľov, Točickij (A), Petkov – Rudenkov (A), Rubcov, Feoktistov – Glotov, Kukštel, Kolgotin – A. Galimov, Kurbatov, Volodin – Garajev.

Rozhodca: Odinsh, Ansons – Ivanov, Sysuev