koniec (2:1)

20.01.2021, 21:00 • Estadio Benito Villamarín • 19. kolo • Miroslav Revaj

44

Real Betis dal gól!
Tak predsa len v prvom polčase padol ešte jeden presný zásah a domácim sa podaril do prestávky obrat skóre! Celta Vigo prepadla v strede poľa a sledovali sme rýchly brejk Betisu, k lopte sa dostal v pokutovom území po výbornej súhre SERGIO CANALES a z blízka po druhýkrát v tomto zápase dostáva loptu do siete – 2:1!

25

A je vyrovnané! Dlho teda vedenie hostí netrvalo, stačilo trocha poľaviť a toho domáci využili perfektne. K lopte sa dostal SERGIO CANALES a v ideálnej pozícii ju umiestnil presne tam kam mal – 1:1!

16

Celta Vigo dalo gól!
Domáci futbalisti neubránili rohový kop a inkasujú prvý gól v tomto zápase! V krátkom slede Celta Vigo zahrávala dva rohové kopy, po tom druhom predĺžil Tapia center od Moru až na úplne voľného
SANTIAGA MINU, ktorý bol zle pokrytý a pohodlne upratal loptu z tesnej blízkosti do siete – 0:1!