28:23

koniec (13:14)

23.01.2021, 15:30 • Cairo Stadium Hall 1, Káhira • Vít Muzikář cz

Tipsport: 1.17 12.5 7.84

Katar otočil duel s Bahrajnem ve druhém poločase, kdy možná až dominoval. Výrazně zlepšil obranu. Bahrajn udělal obrovské množství útočných faulů. Katařané si dali pozor na Mírzu a As-Sajjada na spojce. Do toho Šarič zavřel bránu. Vlastně za prvních 19 minut druhé půle se Bahrajn prosadil jen třikrát a to bylo asi pro výsledek zápasu klíčové. Papírově domácí celek si poté pohlídal závěr duelu a může se radovat z vítězství. (16:58:04)

Konec zápasu. (28:23)

60

Agilní As-Salátna ještě upravil skóre čtyři sekundy před koncem pokořením Šariče. (28:23)

60

Osamocený Dhijáb na pivotu využil toho, že obrana Bahrajnu už rezignovala. (28:22)

60

As-Salátna pokazil nahrávku z levé spojky, Katar následně nikam nespěchá a tohle utkání už na 99 % zvládne. (27:22)

59

To Marzo oběhl soupeře a z levé strany k brankářově pravé tyči uklidnil Katar. (27:22)

59

V obrovské šanci po pasu do běhu naskočil Mírzá na šestce, ale Šarič pravou rukou zaznamenal nesmírně důležitý zákrok. (26:22)

58

Pasivita Kataru .Ten si docela zbytečně komplikuje závěr, přitom vedl o sedm branek. (26:22)

58

V závěru postupného útoku nahrál As-Salátna z levé spojky na pivota al-Fardána a ten v pádu snížil. (26:22)

57

Posléze rozhodčí viděli průraz na levé spojce, hraje Bahrajn. (26:21)

57

Džalál si seběhl na delší křižnou nahrávku na pravou stranu za obranu a z úhlu překonal Šariče. (26:21)

56

Po převzetí nahrávky vypálil As-Salátna o zem z levé spojky na vzdálenější tyč. (26:20)

55

Marzo vyskočil na pravé spojce proti Mírzovi a zakončil na přední tyč. (26:19)

55

Binalí je na nohou a v doprovodu katarského realizačního týmu se přesune na lavičku. Nechme se překvapit, zda se vrátí do boje. (25:19)

55

As-Salátna se zbavil na středu prvního hráče a přes dalšího soupeře propasíroval míč křížem zleva do sítě. Na zemi ještě zůstává ležet Binalí a bude muset být ošetřen. (25:19)

55

Birrašíd se z pravého křídla dostal na střed, ale z hranice brankoviště minul branku. Posléze se ohlížel na rozhodčího, ten nepískal. (25:18)

54

As-Sajjad dohrál do levého křídla ze střední spojky na Saada, ten obešel soupeře, ale Šarič vyrážel balón rukama. (25:18)

53

Nepřesná nahrávka na pravou stranu znamená, že ani útok Kataru neměl dlouhého trvání. (25:18)

28:23

Katar: Šarić, Abidi – Alkrad, Mabrouk, Madadi, Capote, Marzo, Sassi, Birrašíd, Romane, Sámí, Benali, Dhijáb, Hassaballa, Zakkar, Alderi.

Bahrajn: Abdulhusain, Al-Shwaikh – Eid, A. Merza, Al-Samahiji, Qanbar, Abdulredha, Jalal, M. Merza I., A. Al-Maqabi, K. Mahfoodh, Al-Salatna, Al-Fardan, Saad, Ahmad, Al-Sayyad.

Rozhodca: Garcia, Marin (oba ESP)