26.01.2021, 10:00 • Platinum Arena, Chabarovsk • Jan Prošek cz

Hynek Zohorna (CHA) 0+0, 3 střely, čas na ledě15:55
Michal Jordán (CHA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:53
Marek Langhamer (CHA) 27 střel, 2 góly, 60 minut
Tomáš Zohorna (CHA) 0+0, 4 střely, čas na ledě 17:17 (12:19:41)
Juha Metsola (Ufa) se stal hrdinou tohoto zápasu, pochytal 45 ze 46 střel Amuru a výrazně se podepsal pod těsnou výhru Ufy 2:1 na ledě Chabarovsku.

59:40

Hostující celek dostal hru do středního pásma.

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:42

Domácí budou hrát bez brankáře, mají buly v útočném pásmu.

58:42

Oddechový čas pro domácí.

58:42

Po střele od modré čáry vypadl kotouč z hrací plochy.

58:20

Marek Langhamer (Chabarovsk) je zatím v brance a jeho spoluhráči od něho rozehrávají, rychle se domácí dostali do útoku.

57:45

To se podařilo až nyní, hosté se musí bránit tlaku soupeře, ozývají se také domácí fanoušci.

57:27

Chabarovsk je aktivnější, ale nyní se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.

57:00

Aktivní hra domácích pokračuje dál,. Hynek Zohorna (Chabarovsk) pálil, ale nedokázal prostřelit brankáře.

56:23

Velkou šanci měli nyní hosté, ale Juha Metsola (Ufa) vytáhl velmi dobrý zákrok, následně mu pomohla i branková konstrukce.

55:01

Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, Marek Langhamer rozehrává od své branky. Následně se Teemu Hartikainen (Ufa) probjoval ke střele, ale minul.

54:16

Amur rozehrává od své branky, domácí hokejisté se pokouší hrát aktivně, ale zatím prohrávají o jeden gól.

53:36

Hostující celek se brání tlaku domácích, Ufa vyhodila jen na zakázané uvolnění.

52:50

Máme zde informaci pro novináře, dnešnímu utkání přihlíží 2 444 platících diváků.

52:42

Marek Langhamer (Chabarovsk) kryje kotouč do rukavice, komerční přestávka. Buly před jeho brankou.