ŠK Slovan Bratislava – FK Novi Pazar

1:1

koniec (0:0)

26.01.2021, 14:05 • Belek, Turecko • Viktor Kalinács

Slovanisti v druhom prípravnom zápase zimy a v prvom dueli v tureckom Beleku len remizovali so srbským Novim Pazarom 1:1. Za belasých sa presadil Dávid Strelec, blízko ku gólu však mali aj Moha, Holman či Weiss. (15:59:17)

90+3

90+3

Ožbolt aj po desiatich minútach v ofsajde. A to je asi aj posledná vec, ktorá sa dnes v dueli udiala.

90+2

Finálna kolmica Božikova na Weissa azda o dva metre dlhšia, ako mala byť. To mohol byť záver ako hrom.

90+1

Nachádzame sa už v nadstavenom čase. Sme zvedaví, koľko minút sa nadstaví, keďže sme sledovali niekoľko dlhších prerušení.

90

Srbi si pýtali penaltu po údajnej ruke slovanistov, pokutový kop však neprichádza.

89

Proti pravidlám sa previnil aj Erik Daniel, takže štandardka aj pre súpera.

89

Útočný faul hostí na pravom krídle. Belasí rozohrali iba smerom na obrancov, takže pôjde o postupný útok.

88

Veľmi nepresný center Bratislavčanov. Do konca riadneho hracieho času zostáva už len 150 sekúnd.

87

Vladimír Weiss si to už rovnal na pravačku, ale ani z tohto pokusu nebude gól. Škoda.

86

Hlavičkové zakončenie končí len u Dominika Greifa.

86

Päť minút do konca stretnutia, roh pre Novi Pazar.

84

84. Nono (SBA), Ožbolt (SBA)

84

Ožbolt tečoval strelu Nona spoza veľkého vápna, lopta končí v sieti, ale píska sa ofsajd! Slovinský útočník pri svojom lišiackom zámere stál za posledným obrancom.

83

83. Daniel (SBA), Strelec (SBA)

83

Dávid Strelec tentoraz v tutovke zaváhal! Výborný Erik Daniel, ktorý zachytil loptu v strede ihriska, potiahol ju až do šestnástky, kde i vystrelil, no koncovka bola zrazená a dostala sa ku Strelcovi. Druhý pokus pre belasých, ale lopta končí iba u brankára Pazaru!

82

Weiss neúmyselne nakopol loptou protihráča do tváre, samozrejme ako faul to brať nemôžeme.

81

Ošetrený hráč je v poriadku, s miernym krívaním je späť na trávniku.

80

Nejaký čas zostal ležať na trávniku jeden z hráčov v bielom. Prerušenie hry sa odďaľovalo, realitou je až teraz.

1:1

Góly: 66. Strelec – 71. Dragutinović

Karty:   44. Kamps (SBA)

ŠK Slovan Bratislava: Šulla – Pauschek, Abena, Barič, De Marco – Lichý, De Kamps – Daniel, Holman, Moha – Henty
Náhradníci: Greif – Chudík, Mičák, Božikov, Laczkó, Suchockij, Nono, Sečanský, Weiss, Strelec, Ožbolt

Diváci: Bez divákov