3:1

koniec (1:1)

10.02.2021, 13:00 • Andrův stadion, Olomouc • 3. kolo • Ondřej Černý cz

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (14:54:02)
Dnešní utkání je u konce. Sigma to rozhodně dnes neměla ve třetím kole poháru jednoduché, ale i tak slaví postup do dalšího kola. Poráží Domažlice 3:1. Domácí museli rozhodnout až ve druhém poločasu, kdy se prosadil nejprve Látal a poté i Nešpor. V 76. minutě neproměnil pokutový kop hostující Vůch. Sigma si v dalším utkání zahraje 14.2. na hřišti Bohemians. Domažlicím samozřejmě soutěž stojí a všichni si přejeme, aby se rozeběhla co nejrychleji.

90+1

90+1

Míč za obranu si našel Zifčák, kterého rozhodčí viděl v ofsajdu.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.

90

Mužíkův centr od praporku však odvrátila domácí obrana a zápas se blíží ke konci.

90

Jiskra si v poslední minutě ještě kopne roh.

89

Zápas se už jen dohrává. Olomouc drží míč na vlastní polovině a nikam se moc nežene.

88

Žlutou kartu dostává Mužík (TJ Jiskra Domažlice).

87

Vůch se dostal k míči na pravé straně vápna a zkusil vypálit, jeho pokus ale zamířil hodně vedle branky.

85

Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Brych, přichází Růžička.
Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Pavlík, přichází Černý V..
Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Mlynařík, přichází Nedvěd.

84

Na trávníku nyní zůstal ležet hostující obránce Fišer. Hosté už toho rozhodně mají dost.

83

Od praporku míč centroval González, který ale nikoho v modrém najít nedokázal.

82

Roh pro Sigmu.

81

Výborná šance pro Zifčáka. Ten dostal z pravé strany nahrávku od Látala, ale na středu vápna nedokázal míč poslat za brankáře Brycha.

80

Do konce zápasu je deset minut. Sigma je v posledních minutách jasně živější. Nyní kombinuje okolo vápna soupeře.

79

Po nahrávce z pravé strany se po míči ve vápně natahoval Zifčák. Domácí hráč na míč ale o kousek nedosáhl.

78

Kolmá nahrávka Breiteho dopředu nikoho nenašla a pro míč si došel brankář Brych.