7:5

koniec (1:2, 3:1, 3:2)

20.02.2021, 19:00 • 24. kolo • Adam Dořák cz

Tipsport: 2.62 5.3 1.85

Nakonec už se Liberec v závěru nedostal k další brance. Česká Lípa dávala v závěrečné třetině branky, zatímco jejich soupeř se marně snažil po celou dobu útočit. (20:50:34)

59:29

59:29 Martin ČERMÁK - 7:5

59:29

Liberec právě vstřelil branku!
Autorem branky je MARTIN ČERMÁK, který se prosadil ve hře bez brankáře. No, Liberec se ještě pokusí zabrat, ale mají už hodně málo času. Asistence: Radek Valeš.

57:52

Prokop Ferdan vystřelil z levé strany, ale poslal míček mimo tři tyče. Následně se domácím podařilo vyhodit míček za branku soupeře.

57:17

Hostující celek už to bude místy zkoušet bez svého brankáře a uvidíme, jestli se dočkáme závěrečného dramatu.

56:38

Oddechový čas pro hosty.

56:31

Až po uplynutí přesilovky se Lípa dostala k zakončení, ale obrana Liberce si dokázala poradit!

55:54

Přesilovka se domácímu celku vůbec nedaří a už to vypadá, že se Liberec dokáže ubránit.

54:20

Českolipští mají nyní šanci navýšit své vedení a svým způsobem rozhodnout tento duel.

54:09

Vyloučení v týmu FBC Liberec (Radek Valeš – 2 min., Hrubost).

53:39

Liberec se i po své další brance snaží o zvrat v utkání, avšak rapidně se jim krátí čas k případnému vyrovnání, či obratu ve skóre.

52:02

52:02 Milan TICHÝ - 7:4

52:02

Česká Lípa právě vstřelila branku!
Domácí se však prosazují po rychlém brejku. Autorem branky je MILAN TICHÝ, kterému přesnou přihrávkou před branku předložil Krajcigr. Asistence: Radek Krajcigr.

51:38

Jakub Karel se pokoušel změnit průběh na palubovce, ale byl ihned eliminován defenzívou soupeře.

50:57

Jakub Jirsa nyní úspěšně zablokoval střelu od poloviny. Lípa se čím dál více dostává pod tlak svého soka.

50:01

Liberec je na míčku a snaží se o kontaktní trefu, se kterou by dostal svého soka pod větší tlak.

48:40

48:40 Vojtěch WIENER - 6:4

48:40

Autorem branky je VOJTĚCH WIENER, který se zničehonic dostal do zakončení a ještě dává naději pro svůj celek. Bez asistence.

47:57

Autorem branky je JAROMÍR EKL, který dobrou ranou navyšuje vedení svého týmu. Asistence: Radek Krajcigr.

47:36

Šoltys na Kopeckého a dobrý blok v podání Tichého!

46:09

46:09 Milan TICHÝ - 5:3

46:09

Autorem branky z trestného střílení je MILAN TICHÝ, který si stáhl míček na forhend a zamířil pod břevno.

46:09

Kopecký sekl Vavrušku a je tu trestné střílení pro Lípu!

45:56

Jan Bitman se mohl dostat k vyrovnání, ale jeho pokus nekončí v síti. Liberec je aktivnější od začátku závěrečné třetiny.

42:55

Radek Valeš nahazoval míček na branku, který byl sražen. Následně se pokusil vystřelit Stránský, leč neúspěšně.

42:01

Liberec se nyní pokoušel o útok, ale opět pohořel na dobře bránícím soupeři.

40:46

Štěrba si udělal pěknou kličku, kdy si narazil míček o mantinel, avšak jeho zakončení už postrádalo potřebnou přesnost.

40:01

Po druhé třetině vedou domácí o jednu branku a čeká nás velmi zajímavá třetí třetina! Lípa byla více produktivní, kdežto hosté mají problémy se prosadit před branku své soka.

40:00

38:40

Blíží se nám závěr druhé třetiny, kdy se Liberec snaží o vyrovnávací trefu, ale naráží na dobře organizovanou defenzívu Lípy.

36:22

Kadlecova rána vypadala hodně nebezpečně, nakonec si míček nenašel cestu do branky Liberce.

34:43

34:43 Václav VAVRUŠKA - 4:3

34:43

Autorem branky je VÁCLAV VAVRUŠKA, kdy dokázal dorazit míče do branky, poté co Slaný vyslal nebezpečnou střelu od poloviny palubovky. Asistence: Štěpán Slaný.

33:42

Brankář Liberce zachytil míček a hned rozehrál míček na své spoluhráče. Po rychlém útoku stříle Salát, který se však neprosadil.

32:30

Mück si nyní připsal důležitý zákrok, když zachytil míček po zakončení soupeře, který opět zahrozil rychlým protiútokem.

31:57

31:57 Radek VALEŠ - 3:3

31:57

Hosté se rychle dostávají do vedení. Autorem branky je RADEK VALEŠ, který zaznamenal 18 branku v této sezóně. Asistence: Vojtěch Wiener.

30:51

30:51 Václav VAVRUŠKA - 3:2

30:51

Jirsa se však dostal vzápětí zpět k míčku a zpoza branky vyslal míček na VÁCLAVA VAVRUŠKU a ten se ze středu nemýlil. Asistence: Jakub Jirsa.

30:44

Tichý vyvezl míček a vyslal Jirsu do zakončení, který neuspěl s bekhendovou kličkou!

29:45

Zajímavá střela od pravého mantinelu nakonec minula branku Dvořáka.

28:44

Liberečtí se snaží kombinovat a mají více ze hry. Jejich soupeř sází na rychlé protiútoky.

27:22

Rána Saláta nesplnila potřebné parametry, aby skončila v brance soupeře.

26:21

Štiplavá rána v podání Šoltyse skončila na zadním mantinelu branky České Lípy.

25:13

25:13 Tomáš KADLEC - 2:2

25:13

Autorem branky je TOMÁŠ KADLEC, kterého na levé straně našel Jirsa a trefil míček do odkryté levé poloviny branky. Asistence: Jakub Jirsa.

25:03

Vavruška se pokoušel prokličkovat do šance, ale neuspěl.

24:05

Krajcigr hledal na levé straně Ekla, ale tato přihrávka nebyl zcela přesná, tak jak by potřeboval Ekl.

23:41

Štěrba neprošel přes Dleska a tím si nedostal do zakončení.

22:35

Liberečtí mají v úvodu druhé třetiny tlak na braku České Lípy.

20:01

V první třetině se do vedení dostali domácí, avšak jejich soupeř dokázal dvěma slepenými brankami otočit stav ve skóre. Jinak byli domácí aktivnějším týmem po celou první třetinu!

20:00

19:17

Lípa se v závěrečných minutách pokouší o vyrovnání, ale nyní nebyla ve svém útočném snažení úspěšná.

17:30

Během chvilky se nám otočilo skóre a hostující celek se dostal v závěru třetiny do vedení.

16:32

16:32 Martin ČERMÁK - 1:2

16:32

Autorem branky je MARTIN ČERMÁK, který se prosadil po rychlém brejku Liberce. Asistence: Vojtěch Wiener.

15:56

15:56 Daniel ŠTĚRBA - 1:1

15:56

Autorem vlastní branky je DANIEL ŠTĚRBA, který si nešťastně srazil míček do vlastní branky.

14:59

Šoltys už chtěl vyslat do úniku Kopeckého, ale defenzíva Lípy včas zaklapla své defenzivní závory.

14:07

Vojtěch Wiener neměl daleko ke vstřelení vyrovnávací branky. Dvořák si připsal důležitý zákrok.

13:47

Šimon Stránský u míčku a může uklidnit hru svého celku.

13:22

Daniel Štěrba nahazoval míček před branku, kde se k němu nedostal žádný jeho spoluhráč.

12:35

Lípa po své první brance výrazně ožila. Jejich další střela se nevešla mezi tři tyče!

11:13

Autorem branky je JAKUB PAŘÍZEK který hostuje z Mladé Boleslavi. Je to pro něj první branka po deseti zápasech a zároveň první trefa v nejvyšší soutěži. Asistence: Tomáš Kadlec.

10:17

Domácí se pokoušeli o rychlý protiútok, který jim nevyšel. Na míčku opět hosté.

09:51

Mück se nyní musel natáhnou k míčku po střele soupeře, která nebyla nikterak vážná.

09:22

Milan Tichý se nakonec neodvážil vypálit od pravého mantinelu a posunul míček za branku soupeře.

08:36

Liberec je aktivnějším celkem v úvodu zápasu a Česká Lípa se dostává před jejich branku sporadicky.

07:08

Jan Baudisch byl v dobré pozici, ovšem jeho dobrá střela se nevešla mezi tři tyče domácího celku.

06:17

Jakub Karel se pokoušel o překonání Mücka, ten so dokázal ustrážit svou branku.

04:53

Blokovaná střela, která minula branku Lípy. O dorážku se ještě před brankou pokoušel liberecký hráč, který se k ní nakonec nedostal.

04:05

Petr Salát se dostal ke střele, ale jeho pokus byl notně nepřesný.

03:44

Lípa opět na balónku a kombinuje na vlastní polovině.

03:08

Radek Krajcigr měl tendenci se dostat do zakončení, avšak byl ubráněn.

02:41

Liberec se postupným útokem pokouší o útok, Lípa si dobře brání polovinu palubovky.

00:01

Zápas začíná v 19:00 a vy jste k jeho sledování prostřednictvím našeho online přenosu srdečně zvaní.
Oba týmy se v letošní sezóně potkaly krátce před vánoci a Liberec tehdy rozdrtil Českou Lípou v gólové přestřelce vysoko 19:7. Bylo z toho nejvíce branek v letošní sezóně.
Utkání bude řídit zkušené duo rozhodčích Martin Valenta a Michal Žďárský.
Hráči FBC 4CLEAN Česká Lípa se v průběžné tabulce nachází na desáté pozici. Mají 21 bodů za pět vítězství v základní hrací době, tři vítězství za dva body. V ostatních patnácti případech prohráli.

FBC Liberec je osmý a je na hranici play-off. V tomhle utkání tak potřebuje nutně bodovat, aby získal klíčové body do tabulky. V sezóně zatím liberečtí osmrktá zvítězili v základní hrací době a třikrát za dva body. Získali tak třicet bodů. Na jedenácté Black Angels mají náskok dvou bodů.
Hezký den všem fanouškům florbalu. Vítáme vás u sledování online přenosu z LivesportSuperligy, ve kterém se v rámci 24. kola představí florbalisté FBC 4CLEAN Česká Lípa a FBC Liberec. Utkáním Vás provede Kristýna Zíková.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

7:5

Góly a asistencie: 12. Pařízek (Kadlec), 26. Kadlec (Jirsa), 31. Vavruška (Jirsa), 35. Vavruška (Slaný), 47. Tichý (t.s.), 48. Ekl (Krajcigr), 53. Tichý (Krajcigr) – 16. Štěrba (vla.), 17. Čermák (Wiener), 32. Valeš (Wiener), 49. Wiener, 60. Čermák (Valeš)

FBC 4CLEAN Česká Lípa: Dvořák (Chyna) – Tichý, Novák, Stárek, Kadlec, Pastor, Slaný, Štěrba – Dzierža, Karel, Kopič – Semerád, Jirsa, Vavruška – Krajcigr, Pařízek, Vlček – Ekl, Kalina.

FBC Liberec: Mück (Ponomarev) – Klucho, Kárník, Bitman, Kološ, Janeček – Valeš, Salát, Rozkovec – Čermák, Dlesk, Stránský – Baudisch, Ferdan, Kopecký – Šoltys, Kořínek, Wiener – Světlík.

Rozhodca: Martin Valenta a Michal Žďárský