3:2
koniec (1:0, 1:2, 1:0)
23.02.2021, 17:30 • Hartwall Arena • Vendula Zdražilová
Tipsport: 1.78 4.48 3.61 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 1.78 - 4.48 - 3.61
Jokerit Helsinki – Viťaz Moskovská oblasť
3:2
koniec (1:0, 1:2, 1:0)
Góly a asistencie: 16. Schroeder (O'Neill, Joensuu), 40. Junttila (O'Neill), 49. Nicklas Jensen (Savinainen) – 26. Moisejev (Pylenkov, Jeřábek), 28. Tedenby (Daugavinš, Dergačov)
Karty:
Nepremenená penalta:
Jokerit Helsinki:
Kalniņš (Jukuri) – Lööv, Lepistö, D. Sklenička, J. Krejčík, Pudas, Friman – O'Neill, Schroeder, Joensuu (A) – Mäenalanen, Nicklas Jensen, Junttila – H. Ikonen, Hännikäinen, Savinainen (A) – Halme, Pihlström, Anttila (C).
Náhradníci:
Tréner:
Viťaz Moskovská oblasť:
Todykov (I. Ježov) – Pylenkov, Jeřábek, Voronkov, Hultström, Pautov, Golovkov (A), Katičev – Tedenby, Danforth, Daugavinš (A) – Moisejev, Bardakov, Dergačov – Malychin, Grebenščikov, Laričev – Gončarov, Arťuchin (C), V. Popov – Ivaňuženkov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Birin, Kulakov – Novikov, Šalagin
Diváci:
1. tretina | ||||
11:39 | VTZ | 2 | Golovkov, sekanie | |
15:07 | JOK | 1:0 | Schroeder (O'Neill, Joensuu) | |
Po 1. tretine | ||||
2. tretina | ||||
23:25 | VTZ | 2 | Tedenby, podrazenie | |
24:04 | JOK | 2 | Nicklas Jensen, držanie | |
25:57 | VTZ | 1:1 | Moisejev (Pylenkov, Jeřábek) | |
25:57 | JOK | 2 HL | nešportové správanie, odpyká Nicklas Jensen | |
27:02 | VTZ | 1:2 | Tedenby (Daugavinš, Dergačov) | |
38:49 | JOK | 2 | H. Ikonen, nedovolené bránenie | |
39:52 | JOK | 2:2 | Junttila (O'Neill) | |
Po 2.tretine | ||||
3. tretina | ||||
46:50 | VTZ | 2 | Bardakov, držanie hokejky | |
48:19 | JOK | 3:2 | Nicklas Jensen (Savinainen) | |
50:56 | VTZ | 2 | Daugavinš, podrazenie | |
56:10 | JOK | 2 | Mäenalanen, sekanie | |
VTZ | 2 | Danforth, sekanie | ||
59:05 | JOK | 2 | Savinainen, krosček | |
Koniec |
Jaroslavľ – Novgorod 11:00 4:1
Kazaň – Barys • koniec po predl. 12:30 4:3
Čeljabinsk – Novosibirsk 13:00 2:4
Čerepovec – CSKA Moskva 15:00 0:3
D. Moskva – Jekaterinburg 15:00 6:0
Nižnekamsk – Metallurg Magnitogorsk 15:00 1:0
S.Moskva – Soči 15:00 6:1
Helsinki – Viťaz 17:30 3:2
Dinamo Minsk – Chabarovsk 17:30 5:6
Riga – Ufa 18:30 1:3
David Sklenička (JOK) – 0+0, 3 střely, čas na ledě 20:54
Jakub Krejčík (JOK) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 20:25
Jakub Jeřábek (VTZ) – 0+1, 1 střela, čas na ledě 22:00
59:35
59:05
58:27
58:24
58:00
57:31
56:10
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Justin Danforth – 2 min., sekání).
55:05
54:26
53:41
53:22
52:56
52:20
51:30