25.02.2021, 17:30 • CSKA Arena, Moskva • Jan Prošek cz

Martin Bakoš (SPM) 0+0, 2 střely, čas na ledě 6:55
Robin Hanzl (SPM) 1+0, 3 střely, čas na ledě 19:16
Lukáš Radil (SPM) 0+0, 3 střely, čas na ledě 21:03 (20:09:05)
Střely na branku 32:26
Trestné minuty 11:13
Vyhraná vhazování 36:22
Zblokované střely 7:9
Arťom Fjodorov (Spartak Moskva) poslal domácí celek do vedení, Jegor Milovzorov (Novosibirsk) srovnal na 1:1. Nikita Šaškov (Novosibirsk) poprvé v zápase poslal Sibir do vedení, ale za domácí srovnal Robin Hanzl. Na konci prodloužení rozhodl o výhře Alexandr Šarov.

64:49

64:49 Alexandr ŠAROV - 2:3

64:49

Sibir právě vstřelil branku!
Hostující celek vyhrává tento zápas, po rychlé akci se prosazuje po pěkném blafáku ALEXANDR ŠAROV. Rozhodčí s kolegou u videa dlouhou dobu řešili, zda akci nepředcházel ofsajd. Branka platí, a tak tento mač vyhrává Sibir. Asistence: Oleg Li,

64:36

Už se pravděpodobně nic nestane.

64:00

Poslední minuta prodloužení začala.

63:29

Danil Romancev (Novosibirsk) pálil z mezikruží, jeho rána byla nepřesná.

63:00

Probíhají poslední dvě minuty hry v prodloužení.

62:18

Arťom Fjodorov (Spartak Moskva) to vzal na sebe, jeho tvrdou ránu vytěsnil brankář nad branku do ochranné sítě.

61:33

Domácí mají kotouč pod kontrolou a na nějakou šanci čekají.

60:51

Další ránu vyslal hostující celek na domácí branku, puk končí nad brankou.

60:27

Jegor Milovzorov (Novosibirsk) se po pěkné samostatné akci dostal do střelecké pozice, ale jeho ránu kryje brankář. Puk vyrazil, hra pokračuje dál.

60:01

Prodloužení začalo.

60:01

Ve třetí třetině jsme branku neviděli, a tak za stavu 2:2 uvidíme prodloužení. 29:22, tak vypadá statistika střel na branku.

60:00

59:42

Ještě jedno přerušení. Vhazovat se nyní bude ve středním pásmu.

2:3

Góly a asistencie: 4. Fjodorov (Djuse), 31. R. Hanzl (Djuse, Talalujev) – 13. Milovzorov (Šarov), 18. Šaškov (K. Alexejev, Vl. Ušenin), 65. Šarov (O. Li)

Spartak Moskva: Truškov (Chomčenko) – Rylov, D. Višněvskij, Djuse, Nikišin, Serikov, Kulik, Sokolov, Pivcakin – Lehterä, Širokov, Radil – Nikoncev, R. Hanzl, Fjodorov – Bakoš, Talalujev, P. Černov – M. Cyplakov, Torčeňuk, Zlobin.

HC Sibir Novosibirsk: Krasotkin (Säteri) – Děmidov, Jokipakka, Gurkin, Jermakov, Ilja Morozov, K. Alexejev, Chochlov – Ruohomaa, Šarov, O. Li – Milovzorov, Romancev, N. Korotkov – Vj. Ušenin, Vl. Ušenin, Šaškov – Česalin, Sannikov, Dubakin – Ovčinnikov.

Rozhodca: Belov, Oskirko – Slavikovskij, Kučava

Diváci: 3 430