28.02.2021, 13:00 • King Power Stadium • 26. kolo • Daniela Mesíková

52

52. Nicolas Pépé (ARS) - 1:3

52

Arsenal FC dal gól!
Arsenal išiel v pätici do pokutového územia prečíslil hráčov Leicesteru. Strela Williana z ľavej strany bola zrazená Tielemansom iba pred prázdnu bránu, kde bol pripravený NICOLAS PÉPÉ a upratal loptu do siete.

45+2

45+2. Alexandre Lacazette (ARS) - 1:2

45+2

Arsenal ešte v prvom polčase otáča skóre a ide do vedenia 2:1! ALEXANDRE LACAZETTE premenil penaltu suverénne strelou k pravej žrdi, kdežto Schmeichel sa vrhol na opačnú stranu.

39

39. David Luiz (ARS) - 1:1

39

Arsenal sa dočkal vyrovnania, podarilo sa mu to zo štandardnej situácie. Tú rozohral z pravej strany Willian a našiel presne hlavu DAVIDA LUIZA, ktorý poslal loptu do sete, Schmeichel sa márne naťahoval.

7

7. Youri Tielemans (LEC) - 1:0

7

Leicester City dáva gól!
Domáci sa hneď z prvej strely na bránu dostávajú do vedenia! Do vápna Arsenalu sa vrútil YOURI TIELEMANS, mal dostatok priestoru, márne ho stíhal Xhaka. Tielemans Lena prekonal krížnou strelou k pravej žrdi.