Španielska LaLiga

Granada CF – Elche CF

2:1

koniec (1:1)

28.02.2021, 18:30 • Estadio Nuevo Los Cármenes (Granada) • 25. kolo • Tomáš Kubečka cz

80

Granada právě vstřelila branku!
Granada si bere zpět své ztracené vedení! Na přihrávku z pravé strany si v pokutovém území naběhl ANTONIO PUERTAS, který předskočil obránce a poslal míč k tyči!

40

Elche právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! Elche se pět minut před přestávkou dočkalo vytoužené branky! V pokutovém území si prostor na zakončení udělal důrazný LUCAS BOYÉ a střelou o tyč vyrovnal!

32

Granada se ještě před poločasovou přestávkou dostává do vedení! DOMINGOS QUINA si v blízkosti velkého vápna skvěle zasekl míč kolem obránce a utaženou dělovkou levačkou poslal míč k zadní tyči!