Ligue 1 Uber Eats

AS Saint-Étienne – Racing Lens

2:3

koniec (1:2)

03.03.2021, 19:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • 28. kolo • Ondřej Černý cz

Tipsport: 2.9 3.23 2.71

84

Florian Sotoca zasáhl soupeře rukou do obličeje, za což vidí oprávněnou žlutou.

77

Žlutou kartu dostává Simon Banza (Racing Club De Lens).

66

Domácí Lucas Douath nejprve ztratil míč na středu hřiště a poté musel takticky fauloval soupeře postupujícího vpřed.

26

Mathieu Debuchy (Saint-Étienne) sáhl zezadu na hostujícího hráče a rozhodčí to ocenil kartou.

19

Za penaltový zákrok byl ještě Harold Moukoudi oceněn žlutou kartou.

2:3

Góly: 40. Moukoudi (Aouchiche), 90+5. Bouanga (pen.) – 20. Sotoca (pen.), 24. Kalimuendo (Fofana), 90+3. da Costa (Michelin)

Karty:   19. Moukoudi (SET), 26. Debuchy (SET), 66. Douath (SET) – 77. Banza (LNS), 84. Sotoca (LNS)

Držení míče: 65 % : 35 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 10:4. Rohy: 13:3. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 13:12.

AS Saint-Étienne: Moulin – Debuchy (C), Moukoudi, Cissé, Kolodziejczak (71. Trauco) – Aouchiche (71. Neyou) – Nordin (61. Modeste), Douath (82. Boudebouz), M. Camara, Monnet-Paquet (61. Bouanga) – Abi.
Náhradníci: Bajič – Sow, Trauco, Neyou, Bouanga, Boudebouz, Youssouf, Modeste, Rivera.

Racing Lens: Leca – Gradit, Badé, Medina – Clauss (85. Michelin), Cahuzac (C), Fofana, Haidara – Mauricio (75. da Costa) – Kalimuendo (75. Banza), Sotoca.
Náhradníci: Faríñez – Fortes, Boura, Michelin, da Costa, Traoré, Jean, Banza, Oudjani.