1:1

koniec (1:1)

03.03.2021, 19:00 • Turf Moor, Burnley • 29. kolo • Matúš Macháč

Tipsport: 3.88 3.14 2.23

Dnešný duel sa skončil zaslúženou remízou. Domáci vzdorovali na výbornú a favorita zápasu zaskočili. Leicester sa dokázal presadiť cez pozornú obranu súpera len raz, a preto sa body zaslúženie delia. To je odo mňa dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť. (20:51:57)

90+3

90+3

Striedanie v tíme Burnley FC: z ihriska odchádza Matěj Vydra, prichádza Jay Rodriguez.

90+2

Žltú kartu dostáva Ricardo Pereira (Leicester City).

90+1

Nad rámec dnešného zápasu sa bude hrať ešte 120 sekúnd, teda dve minúty.

90

Defenzíva Burnley zapracovala aj v tomto prípade na výbornú.

89

Leicester bude v poslednej minúte riadneho hracieho času zahrávať vďaka Vardymu rohový kop.

88

Tielemansov pas za obranu dokázala defenzíva domáceho tímu odvrátiť.

87

Obrana hosťujúceho tímu odvrátila rohový kop bez problémov.

86

Na opačnej strane sa bude po ofenzívnom ťažení Wooda zahrávať rohový kop.

85

85. Youri Tielemans (LEC)

85

Tielemansova strela skončila len na tyčke! Záver zápasu bude ešte dramatický.

84

Albrighton mohol preklopiť misky váh na stranu svojho tímu, ale to nedovolil brankár Pope.

83

McNeilov center dopadol len do rúk Schmeichela.

82

Domáci zatiaľ nestriedali. Môžeme očakávať, že budú v posledných minútach kúskovať zápas.

81

Čerstvý Tavares tesne po príchode na ihrisko fauluje.

80

Brownhill zahral priamy kop len nad bránku súpera.

79

Žltú kartu dostáva Wesley Fofana (Leicester City).

78

Medzičasom Leicester premrhal ďalší rohový kop.

77

Striedanie v tíme Leicester City: z ihriska odchádza Hamza Choudhury, prichádza Sidnei Tavares.

76

Po ďalšej akcii hosťujúceho tímu bude nasledovať rohový kop.

75

Do konca riadneho hracieho času dnešného zápasu zostáva už len štvrťhodina.

74

Napriahol aj Castagne, ale taktiež nemieril presne.

73

Albrightonova ďalekonosná strela končí mimo priestoru troch žrdí.

72

Leicester kombinuje v okolí poliacej čiary.

71

Rohový kop veľa vody nenamútil. Pri lopte sú naďalej hostia.

70

Po ofenzívnom výpade Pereiru bude zahrávať jeho tím rohový kop.

69

Aktuálna štatistika držania lopty vyznieva 40:60% v prospech hostí.

68

Prvé striedania teda využili hostia. Uvidíme, či to pomôže k otočeniu priebehu zápasu.

67

Striedanie v tíme Leicester City: z ihriska odchádza Kelechi Iheanacho, prichádza Marc Albrighton.
Striedanie v tíme Leicester City: z ihriska odchádza Nampalys Mendy, prichádza Wesley Fofana.

66

Leicestru sa pomaly, ale isto skracuje čas. V prípade výhry vedia ísť hostia na druhé miesto.

65

Burnley kombinuje na vlastnej polovičke a zbiera cenné sekundy.

64

Pri lopte sú teraz najmä domáci, ktorí hrajú o skvelý výsledok.

63

63. Ashley Westwood (BLY)

63

Westwood takmer poslal svoj tím opäť do vedenia! To by však musel páliť o niečo presnejšie, pretože triafa len tyčku!

62

Po viac než hodine hry môžeme očakávať prvé striedania.

61

Vydra si nepostrážil ofsajdovú líniu súpera.

60

Hodina hry sa zapísala do análov dnešného zápasu neúspešným rohovým kopom domácich.

59

Séria rohových kopov bude pokračovať po zrazenom centri McNeila.

58

Teraz sú pri lopte hostia, ktorí sa snažia upokojiť priebeh zápasu.

57

Po výmene strán sú minimálne opticky lepší domáci.

56

Ani v tomto prípade neprišla zmena stav dnešného zápasu.

55

Ďalší rohový kop bude nasledovať po zrazenej lopte z kopačky McNeila.

54

V druhom polčase zatiaľ sledujeme výborný futbal.

53

Ani rohový kop domácich hráčov nenamútil veľa vody.

52

Chris Wood s ďalšou gólovou šancou! Ani tentokrát mu nebolo dopriate. Rohový kop.

51

Tielemansov rohový kop dokázala domáca defenzíva odpratať na výbornú.

50

Po zrazenom centri budú zahrávať rohový kop hráči hosťujúceho tímu.

49

49. Chris Wood (BLY)

49

Woodova hlavička robila opäť problémy! Schmeichel si aj tentokrát s jeho zakončením poradil.

48

Iheanachova strela nenarobila domácemu brankárovi príliš veľa starostí.

48

Po nedovolenom zákroku budú domáci zahrávať priamy kop.

47

Ani jeden z tímov nestriedal cez polčasovú prestávku.

46

Prvé dejstvo je už minulosťou. Hostia mali navrch, ale hrá sa na góly. Do vedenia išli domáci, ktorí následne vzdorovali tlaku súpera, no v 34. minúte hostia predsa len gól dali. Po výmene strán nás čaká zaujímavý polčas.

45+1

45

Nad rámec prvého dejstva sa bude hrať ešte 60 sekúnd.

44

Vydrove zakončenie skončilo len v moci hosťujúceho brankára.

43

Po nedovolenom zákroku budú hostia rozohrávať štandardnú situáciu v okolí stredového kruhu.

42

Prvé dejstvo sa pomaly, ale isto schyľuje k jeho koncu.

41

Následný rohový kop nebol ani zďaleka taký nebezpečný.

40

Tielemans mohol poslať svoj tím do vedenia, ale Pope ho fantastickým zákrokom vychytal.

39

Center z ľavej strany končí v moci Schmeichela.

38

Dlhý pas za obranu na Vardyho končí len v moci domáceho brankára.

37

37. James Tarkowski (BLY)

37

Do nebezpečnej hlavičky naskočil Tarkowski, no hosťujúci brankár ho výborne vychytal.

36

Vardy bol až príliš aktívny, keď sa dopustil ofenzívneho faulu.

35

Kolmica za obranu Leicestru končí len v moci Schmeichela.

34

34. Kelechi Iheanacho (LEC) - 1:1

34

Leicester City dáva gól! Gól strelil KELECHI IHEANACHO, ktorý napriahol z prvej a skvele umiestnenou strelou vyrovnáva stav zápasu.

33

Tí pomaly, ale isto postupujú smerom vpred.

32

Pri lopte sú teraz prevažne hostia.

31

Máme za sebou viac než pol hodinu zápasu. Domáci prekvapivo vyhrávajú.

30

Ani v tomto prípade nedokázali hostia namútiť veľa vody.

29

Hosťujúci celok bude po zrazenom centri zahrávať ďalší rohový kop.

28

Vydra bol faulovaný a domáci tak v pokoji rozohrajú priamy kop.

27

Následný rohový kop hosťujúceho tímu vyrovnanie neprinieslo.

26

Center Choudhuryho bol len zblokovaný na rohový kop.

25

Domáci mohli pridať ďalší gól! Wood naskakoval na centrovanú loptu, ale hosťujúci brankár ho skvelým zákrokom vychytal.

24

V týchto momentoch sledujeme veľmi atraktívny zápas.

23

Vardy posielal do šestnástky súpera nebezpečnú prihrávku, ale Pope jeho úmysel prečítal.

22

Lopta z rohového kopu končí len v moci Schmeichela.

21

McNeil trielil po ľavej strane a vybojoval pre svoj tím rohový kop.

20

Aktuálne držanie lopty vyznieva 28:72% v prospech hosťujúceho tímu.

19

Wood bol prirýchly, keď je pristihnutý v ofsajde.

18

Vydra to prehnal v súboji s ofenzívnou aktivitou a píska sa faul.

17

Iheanachova strela končí len mimo priestoru troch žrdí.

16

Z hry majú teraz o niečo viac domáci.

15

Burnley teraz vysoko napáda svojho súpera a znemožňuje mu rozohrávku.

14

Pri lopte sú teraz hostia, ktorí kombinujú na svojej polovičke.

13

Rohový kop Leicestru nenamútil veľa vody.

12

12. Hamza Choudhury (LEC)

12

Mohlo byť vyrovnané! Choudhury sa ocitol vo veľmi dobrej šanci, ale trestuhodne posiela loptu nad.

11

Hostia si teraz pravdepodobne pýtali penaltu, no nasledovať bude len odkop od bránky Popeho.

10

Desaťminútovka prvého polčasu je úspešne za nami. Zatiaľ sme videli jeden gól.

9

Burnley dokázalo loptu odvrátiť.

8

Po defenzívnej práci domáceho stopéra bude nasledovať rohový kop.

7

Akcia hosťujúceho tímu na ľavej strane nebola úspešná.

6

Teraz sú na ťahu hostia. Uvidíme, či sa im podarí odpovedať.

5

Na úvodný gól sme príliš dlho nečakali! Skvelý úvod v podaní domáceho tímu.

4

4. Matěj Vydra (BLY) - 1:0

4

Burnley FC dáva gól! Gól strelil MATĚJ VYDRA. Ten to trafil viac než parádne, keď strelou do horného rohu bránky nedal Schmeichelovi najmenší nárok na zákrok.

3

Tielemansov center dokázala obrana Burnley odvrátiť do bezpečia.

2

Ofenzívna akcia hosťujúceho tímu troskotá na domácej defenzíve.

1

Burnley FC: Pope – Lowton, Tarkowski, Mee (C), Ch. Taylor – Brownhill, A. Westwood, Cork, McNeil – Vydra, Wood.
Náhradníci: Peacock-Farrell – Pieters, Bardsley, K. Long, Dunne, D. Stephens, Richardson, Benson, Jay Rodriguez.

Leicester City: Schmeichel (C) – Castagne, Amartey, Söyüncü, R. Pereira – N. Mendy, Ndidi, Choudhury – Tielemans – Vardy, Iheanacho.
Náhradníci: D. Ward – Daley-Campbell, Fofana, Fuchs, Thomas, Tavares, Albrighton, Ünder, Leshabela.

Rozhodca: Madley – Holmes, West.
Vítame vás pri sledovaní dnešného onlajn textového prenosu zo zápasu 29. kola anglickej Premier League. Dnes sa proti sebe postavia hráči Burnley a Leicestru.

V prvom vzájomnom meraní síl sa zrodila výhra Leicestru 4:2. Na Woodov gól dokázala do polčasu odpovedať Barnes. Krátko po výmene strán si dal vlastný gól Pieters, o malý moment na to išli domáci do dvojgólového vedenia zásluhou Justina. Dunnemu sa ešte podarilo zápas zdramatizovať, ale o päť minút dal výsledku finálnu podobu Praet.

Tabuľkovo sú na tom jednoznačne lepšie hostia. Tí sú momentálne tretí, no neprežívajú ideálne časy. Po vypadnutí z Európskej ligy so Slaviou Praha prišla ligová prehra 3:1 s Arsenalom. Burnley má úplne iné starosti, keď je momentálne na 15. mieste. Nad pásmom zostupu je len o päť bodov.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 19:00.