NHL

Detroit Red Wings – Tampa Bay Lightning

3:4

koniec po predl. (1:2, 2:0, 0:1 - 0:1)

10.03.2021, 01:30 • Little Caesars Arena, Detroit • Tomáš Suchánek (@SuchanekTomas) cz

Tipsport: 5.22 5.08 1.49

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (04:24:23)

Kdo se postavil do brankoviště?

Thomas Greiss (DET) – 4 inkasované branky, úspěšnost: 86,2%.
Andrej Vasilevskij (TBL) - 3 inkasované branky, úspěšnost: 87,0%.
 Československá stopa:

Filip Zadina (DET) – 0+1, čas na ledě: 15:54.
Filip Hronek (DET) – 0+2, čas na ledě: 23:50.
Ondřej Palát (TBL) – 0+1, čas na ledě: 18:56.
Jan Rutta (TBL) – 2 střely na branku, čas na ledě: 16:58.
Erik Černák (TBL) – 1 hvězda utkání, 1+1, čas na ledě: 20:06.
Tři hvězdy utkání:
1. Erik Černák (TBL) – 1+1.
2. Blake Coleman (TBL) – 1+1.
3. Dylan Larkin (DET) – 1+0
Tampa nakonec splnila papírové předpoklady a odváží si z Detroitu dva body za výhru 4:3 po prodloužení. Red Wings je však potřeba za dnešní výkon jednoznačně pochválit a zejména Filipa Zadinu s Filipem Hronkem, kteří odehráli skvělý zápas.

62:17

62:17 Blake COLEMAN - 3:4

62:17

Tampa právě vstřelila branku!
Druhý bod a vítězství si nakonec připíše favorit utkání! Přečíslení dvou proti jednomu vyřešil přesnou přihrávkou Tyler Johnson a BLAKE COLEMAN se nemýlil – 3:4! Asistence: Tyler Johnson a Michail Sergačjov.

61:39

Do koncovky nakonec dostal Dylan Larkin a Andrej Vasilevskij nevěděl, kde má kotouč a málem mu přepadl přes záda do sítě!

61:17

Filip Zadina udělal kolečko v útočné třetině, ale do koncovky se nedostal.

60:48

Zatím se hraje převážně ve střední třetině, kotouč se přestěhoval na domácí hokejky.

60:15

Tampa začala prodloužení s kotoučem na svých hokejkách.

60:01

Tampa dokázala zásluhou Erika Černáka ve třetí třetině pouze srovnat stav utkání, a tak si Detroit připisuje cenný bod z tohoto zápasu. Prodloužení nám prozradí, kdo získá bod druhý.

60:00

59:36

Detroit má kotouč na hokejkách a už si chce pohlídat cenný bod.

59:10

Andrej Vasilevskij musel do akce po delší době. Po přihrávce Filipa Hronka jej vyzkoušel od modré Dylan Larkin.

58:08

Kotouč na střídačce Red Wings, a to vše po zásahu Ryana McDonagha. Vhazovat se bude ve střendím pásmu.

3:4

Góly a asistencie: 4. Erne (Zadina, Hronek), 27. Nemeth (Gagner, Namestnikov), 30. D. Larkin (Fabbri, Hronek) – 13. B. Point (Hedman, Palát), 14. T. Johnson (Coleman, Černák), 50. Černák (Maroon), 63. Coleman (T. Johnson, Sergačov)

Detroit Red Wings: Greiss (J. Bernier) – DeKeyser, Hronek, M. Staal, Merrill, Djoos, Nemeth – Fabbri, D. Larkin (C), Mantha – Zadina, Namestnikov, B. Ryan – Gagner, Rasmussen, Bromé – Erne, Glendening (A), Helm.

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (McElhinney) – Hedman (A), Sergačov, McDonagh, Černák, C. Foote, Borgman, Rutta – Palát, B. Point, Cirelli (A) – Killorn, Gourde (C), Stamkos – Goodrow, T. Johnson, Coleman – Maroon, M. Joseph, Volkov – Barre-Boulet.

Rozhodca: MacDougall, Pochmara – Kovačik, Toomey