Athletic Club Bilbao – Real Valladolid

2:2

koniec (1:0)

28.04.2021, 19:00 • Bilbao - San Mames • 33. kolo • Igor Tabiš

Súboj medzi Bilbaom a Realom Valladolid nepoznal víťaza. Domáci boli v prvom polčase jednoznačne aktívnejším mužstvom, čo podčiarkol v 14.minúte peknou strelou k žrdi Morcillo. Hostia si v prvom polčase prakticky nič nevypracovali. Po zmene strán to už bol lepší výkon Valladolidu, v drese ktorého vyrovnával v 70.minúte Orellana po rohovom kope hlavou. Vedenie domácim vrátil v 76.minúte striedajúci Raúl García. Posledné slovo mali v zápase hostia, po centri z pravej strany sa presadil v 85.minúte Weissman a stanovil konečný stav zápasu. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera. (20:57:34)

90+3

Faulovaný bol v strede ihriska striedajúci Vesga, posledná šanca domácich v tomto zápase.

90+2

Strela hostí je zblokovaná, nasledovať bude rohový kop Valladolidu.

90+1

Snaha hostí po rohovom kope nekončí gólom. Domáci brankár má loptu.

90

Hlavný rozhodca nadstavuje v druhom polčase tri minúty.

90

Ďalšia aktivita hostí, po strele Weissmana reklamujú hostia hranie rukou v šestnástke domácich.

89

Hervías zachytil chybú rozohrávku Martíneza, strelu hosťujúceho hráča spoza šestnástky chytil bez problémov Simón.

88

Postupný útok teraz rozbiehajú domáci futbalisti.

87

Opäť sledujeme akciu hostí, spoza šestnástky ale vystrelil veľmi nepresne striedajúci Mesa.

86

Hostia sú pri chuti, strela striedajúceho Guardiolu bola ale zblokovaná.

85

Real Valladolid dal gól!
Opäť je vyrovnané, po centri z pravej strany sa presadil presnou strelou k žrdi SHON WEISSMAN – 2:2! Asistencia: Saidy Janko.

84

Nachov center neudržal v rukách Simón, akcia hostí pokračuje. Následný center už chytá spoľahlvo do rukavíc domáci brankár.

83

Valladolid útočí, domáci futbalisti sú nasťahovaní pred vlastnou šestnástkou Hostia sa snažia o vyrovnanie.

82

Balenziaga teraz pokazil autové vhadzovanie, k lopte sa tak dostávajú hostia.

81

Iñaki Williams sa snažil o ďalšiu rýchlu akciu po pravej strane, tentokrát bol prienik striedajúceho hráča Bilbaa zastavený.

80

Do konca dnešného zápasu ostáva 10 minút, štatistika držania lopty vyzerá takto: 54% – 46%.

79

Striedanie v tíme Real Valladolid: z ihriska odchádza Joaquin Fernández, prichádza Kiko Olivas.