3:3

koniec (0:2)

11.05.2021, 22:00 • Valencia - Ciudad de Valencia • 36. kolo • Igor Tabiš

Tipsport: 15.8 8.28 1.5

Máme za sebou súboja 36.kola La ligy medzi Levante a Barcelonou. Vstup do zápasu vyšiel lepšie hosťom, ktorí vyhrávali po góloch Messiho a Pedriho dvojgólovým rozdielom. Levante po zmene strán dokázalo v priebehu troch minút vyrovnať, keď sa do streleckej listiny zapísali Melero a Morales. Vedenie favoritovi vrátil v 64.minúte Dembélé. Posledné slovo v zápase mali ale domáci, striedajúci León vyrovnal v 83.minúte na konečných 3:3. Ďakujem vám za pozornosť a prajem dobrú noc. (23:52:38)

90+5

Strela striedajúceho Leóna bola zblokovaná, rohový kop pre Levante.

90+4

Aitor Fernández vyráža loptu na rohový kop, posledná šanca pre hostí v zápase.

90+3

Barcelona kombinuje pred šestnástkou domácich, de Frutos ale odkopáva loptu ďaleko na polovicu súpera.

90+2

Na druhej strane útočný faul Goméza na Desta, lopta pre Barcelonu.

90+1

Žltú kartu dostáva Clément Lenglet (FC Barcelona).

90+1

Útočný faul Lengleta, lopta pre Levante.

90

Hlavný rozhodca nadstavuje v druhom polčase štyri minúty.

90

Striedanie v tíme Levante UD: z ihriska odchádza José Luis Morales, prichádza Giorgi Kočorašvili.

89

Po rohovom kope hlavičkuje nepresne Lenglet.

88

Levante bráni so všetkými hráčmi vo vlastnej šestnástke, nasledovať bude rohový kop hostí.

87

Hostia opäť pri lopte, Barcelona sa snaží o strelenie víťazného gólu.

86

Minguezov center z pravej strany odvracia domáca obrana, akcia Barcelony ale pokračuje.

85

Do konca dnešného zápasu ostáva 5 minút, držanie lopty je nasledovné: 40% – 60%.

85

Striedanie v tíme FC Barcelona: z ihriska odchádza Sergi Roberto, prichádza Ricard Puig.

83

Levante dalo gól!
A je opäť vyrovnané, striedajúci SERGIO LEÓN si nabehol na prvú žrď, odkiaľ poslal loptu za chrbát bezmocného ter Stegena – 3:3! Asistencia: Toňo.

82

Nepresná prihrávka Messiho, do protiútoku vyrážajú domáci futbalisti.

3:3

Góly: 57. Melero, 60. Morales, 83. S. León – 25. Messi, 34. Pedri, 64. O. Dembèlé

Karty:   67. De Frutos (LVN), 79. Morales (LVN) – 77. F. de Jong (BAR), 90+1. Lenglet (BAR)

Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 4:8. Rohy: 8:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:4.

Levante UD: Aitor Fernández – Miramón (75. Coke), Vezo, Ó. Duarte (61. Malsa), Toňo – De Frutos, Melero, Rober, E. Bardhi (61. Goméz) – Martí (75. S. León), Morales (C) (90. Kočorašvili).
Náhradníci: Cárdenas – Son, S. León, Malsa, Postigo, Rochina, C. Clerc, Goméz, Coke, Doukouré, Cantero, Kočorašvili.

FC Barcelona: ter Stegen – R. Araújo (46. Roberto, 85. Puig), Piqué, Lenglet, Alba – F. de Jong, S. Busquets, Pedri (74. Mingueza) – Messi (C), Griezmann (81. Braithwaite), O. Dembèlé (81. Dest).
Náhradníci: Neto, Tenas – Dest, Pjanić, Braithwaite, Puig, Trincão, Roberto, Umtiti, Firpo, Moriba, Mingueza.

Rozhodca: Montero