Tuukka Rask (BOS) 16 zákroků, 2 OG, úspěšnost 88,9%, odchytal 62:50
Semjon Varlamov (NYI) 25 zákroků, 2 OG, úspěšnost 92,6%, odchytal 40:00
Ilja Sorokin (NYI) 10 zákroků, 1 OG, úspěšnost 90,9%, odchytal 21:12

David Krejčí (BOS) 0+3, +2 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 20:50
David Pastrňák (BOS) 0+1, 0 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 20:24
Ondřej Kaše (BOS) 0+0, 0 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 6:49

Tři hvězdy utkání

1. Taylor Hall (BOS) 2+0
2. Brad Marchand (BOS) 1+1
3. Mathew Barzal (NYI) 1+1 (04:07:39)
Statistiky: Střely na bránu: 38-18; Zablokované střely: 9-14; Vhazování: 67%-33%; Hity: 25-41; Přesilové hry: 1/4-1/1; Trestné minuty: 6-10.

New York Islanders dnes potřeboval vyhrát v normální hrací době, jenže se mu to ale nakonec nepodařilo, přestože dvakrát smazal jednobrankový náskok Bruins, a nakonec padl po prodloužení, které dnes rozhodl po fantastické individuální akci svým druhým gólem v zápase Taylor Hall. Konečný výsledek utkání v TD Garden zní. Boston Bruins 3 New York Islanders 2.

62:53

62:53 Taylor HALL - 3:2

62:53

Bruins právě vstřelili branku!
TAYLOR HALL si prohodil puk v blízkosti levé tyče mezi bruslemi Nicka Leddyho do jízdy a z blízkosti poté zamířil bekhendem k levé tyči! Fantastická individuální akce a tečka za dnešním zápasem! Asistence: David Krejčí a Mike Reilly.

61:41

Jake DeBrusk mohl skórovat po nádherné diagonální přihrávce z pravého křídla na vzdálenější levé tyči, jenže bránu přestřelil!

60:01

Islanders nedokázali rozhodnout a jejich šance na playoff je pryč. Normální hrací doba je za námi a čeká nás prodloužení. Skóre po třetí třetině vyrovnaného střetnutí. Boston Bruins 2 New York Islanders 2.

60:00

59:00

Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

58:19

Tuukka Rask si připsal další zákrok a Ilja Sorokin opustil bránu! Hosté totiž potřebují vyhrát.

57:45

Kyle Palmieri práskl do puku na bodu pravého kruhu pro vhazování, jenže Tuukka Rask šel rychle do kolen, aby jeho prudkou ránu s příklepem vyrazil mimo.

57:02

Craig Smith mohl rozhodnout po nádherné přihrávce Davida Krejčího z levého křídla, jenže se na vzdálenější pravé tyči do zakončení nakonec nedostal. Příležitost.

56:17

Jordan Eberle se dostal na bodu levého kruhu ke střele bekhendem, nebyla ale příliš prudká, a tak Tuukka Rask na přední tyči kotouč puk snadno vyrazil.

55:45

Tuukka Rask si bez problému poradil se střelou hostí z pravého kruhu a na přední tyči kotouč ukryl ve své lapačce. Následuje krátká komerční přestávka – 2:2.

53:29

Brock Nelson a Charlie McAvoy se do sebe pustili za bránou Bruins a bude se vzápětí hrát čtyři na čtyři.

3:2

Góly a asistencie: 20. Hall (Krejčí, Marchand), 27. Marchand (Krejčí, Pastrňák), 63. Hall (Krejčí, Reilly) – 22. Wahlstrom (Barzal, Leddy), 29. Barzal (Pulock, Beauvillier)

Boston Bruins: T. Rask (Swayman) – K. Miller, Lauzon, McAvoy, Grzelcyk, Carlo, Reilly – Wagner, Kuraly, N. Ritchie – Pastrňák, Bergeron (C), Marchand (A) – C. Smith, Krejčí (A), Hall – O. Kaše, Lazar, DeBrusk.

New York Islanders: Varlamov (41. Sorokin) – Pulock, Pelech, Mayfield, Leddy, Dobson, A. Greene – Eberle, Barzal, Komarov – Wahlstrom, B. Nelson (A), Palmieri – Josh Bailey (A), Pageau, Beauvillier – Cizikas, Clutterbuck (A), Johnston.

Rozhodca: Jon Mclsaac, Brian Pochmara. Čároví: Brad Kovachik, Brandon Gawryletz